Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 97 отговора

София... с надежда за преселение.

Сега гледам, че в ББ влиза бременна, която ще ражда там. Мислите ли, че може да направим така, че мацката да кърми, да прочете нещо за кърменето или ... абе ще ме разберете от две думи. Ако щете ме бройте луда, странна или просто се посмейте на воля, но кажете какво мислите по въпроса? Hug
Цитирай

Трябва да убедиш ББ. Което за теб е нищо работа.

Асе: Новата ти мисия е да влезеш под кожата на ББ. Оттам насетне няма да е проблем да оставяме на мамето разпечатки от Библиотеката на Форума.
Цитирай

Плевен

Много добра идея! А дали е възможно?!
Цитирай

София/Варна/Стокхолм

Асе, и аз това си помислих веднага щом я видях.  Very Happy
Верно дайте да измислим нещо - да й пратим подарък от форума или нещо подобно.
Другият вариант е като се роди бебето да вкарат в шоуто някоя от нас  Laughing да дава напътствия. Бу например като най-голям авторитет.
Мечтая си.
Цитирай

Анкх-Морпорк

Ако стане, би било супер, защото това шоу го гледат толкова много хора.
Косвено много мами ще получат напътствия за кърменето, а дано да излезе и мода - примерно кърмене на поискване "като в ББ" Smile
От това по-голяма реклама на кърменето -здраве!
Пишете на Биг Брадъра!
Цитирай

Стара Загора

Ассинка - консултант по кърмене на ББ.
Как звучи само  Wink

Сериозно - това наистина ще бъде добра реклама на "правата вяра". Ще стигне до много уши... и очи.
Цитирай

София

Асе, страхотна идея. Стискам палци да се реализила.
Цитирай

София

И аз съм за... Дори ще подхвърля тази идея на един от близките приятели на Ники Кънчев, който също си има бебче-основно на кърма!!!
Цитирай

Варна

Ами ако момичето е тези които не искат да кърмят? newsm78
Цитирай

Дойчеланд

Майко мила, това истина ли е?? Хайде, успех!, дано има полза някаква от това предаване поне. Smile
Цитирай

Край Асинка никой няма шансове да не иска да кърми. ВЕрвай ми!!! Тя може да убеди и Пепи/Пеньо да кърми.
Цитирай

София

А може за нея да е естествено да кърми... Дано! Или да не дочака този момент, т.е. да роди извън къщата.
Цитирай

Варна

Край Асинка никой няма шансове да не иска да кърми. ВЕрвай ми!!! Тя може да убеди и Пепи/Пеньо да кърми.
Да й дам тогава да обработи няколко мои познати,които са върли противници на кърменето(и до ден днешен не съм го разбрала това newsm78)но аз не успях да ги убедя и накрая като видяха че не могат да мен обработят и причислят към тяхната "секта" просто ме обявиха за неспасяем случай и спряха да говорят с мен.
но това настрана,наистина идеята е добра.Дано да се получи newsm10
Цитирай

Muenchen

Идеята е много добра и си заслужава да се опита.В крайна сметка нищо не се губи,а може само да се спечели PeaceКой ще се заеме с осъществяването?
Цитирай

Айтос

Юруш на брадъра! Very Happy Дръж се ББ, форум Кърмене те набеляза! Cool
Идеята ми харесва, но и аз помислих че най вероятно тя ще е от първите които публиката ще изкара. Ще има много гласове против да се рискува да се осъществи раждане в къщата. За Даная какво чудо беше не помните ли?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 97 отговора