Как да позная дали ни мъ4ат зъби ?

  • 460
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
От 4-5 дни туй наш'то лапе нещо много си 4овърка в устата,търка,рови4ка и тн.И целия в плюнки,не текат, ама по бузките има доста..И ве4ер не спи спокойно,върти се, ма4ка си ушите.Денем пък от в4ера е по4ти постоянно мрънкав,спи на пресекулки,намали яденето.Като му давам шишето  с млякото, бута по 2-3 мин биберона, не го иска.Ина4е от 1 седмица давам плодово пюре,него си го яде с лъжица, ма то са 30-40г.температура нямаме.
Какви са признаците,как да позная дали са зъби или може да е нещо болен-гърло, уши или кой знае какво.....
То ще се ходи при пед, ма да съм подготвена Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 803
това zа сл*нките е нормално на тоzи етап от раzвитието на бебо. не zна4и, 4е му никне zъб. виж венците дали са подути. неспането съ6то може да е от друго, превъzбуждане например.

# 2
  • Мнения: 1 186
Ами ние сме на 8 месеца и половина и още нямаме зъбче но така като я гледам моята пикла от едно известно време нервничи постоянно и реве за няма нищо а долният и венец е доста избистрен
Затова наблюдавай венеца и ако решиш си купи Дентинокс гел да го мажеш но ако мислиш че е зъбче но най вече наблюдавай цвета на венеца.
Имам приятелка на която бебчето и вече има 2 зъба а то е на 5 месеца и половина-първото зъбче и изби на 4 месеца-а пък ние си ходим без зъбче smile3506

# 3
  • Мнения: 63
При нас първия зъб изби на 9 месеца и то с доста рев.Когато я вземех на ръце ми хапеше брадата.Следи венеца дали е подут може да мажеш с ДЕНТИНОКС въпреки 4е аз не видях много полза от него ,но при всяко дете е разли4но все пак.Венеца става като прозра4ен

# 4
  • Мнения: 5 026
 Както са писали другите-гледай венците.И ние сме на този етап.Мажа го с Дентинокс, но май не го облекчава много.

Общи условия

Активация на акаунт