Има ли застой във фолка у нас?

  • 697
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Всички помним какво ни донесе периодът 2001-2005. Почвайки от Тип-Топ на Орнела и завършвайки с Ивана нашата страна стана по-богата музикално, а съответно и духовно. Културата ни се обогати. Младите видяха що е патриотизъм, родолюбие и веселба. Хубаво е когато вечерта започва с Дунавско хоро и завършва с Тошко Тодоров.

Напоследък хитове няма. Не знам дали ви прави впечатление. Това лично мен ме прави сприхав и някак неудовлетворен. Какво мислите?

# 1
  • София
  • Мнения: 615
Честно казано,не следя развитието на този жанр,но написаното от тебе може само да ме радва-крайно време е цялата тази пошлост и цинизъм да замрат.Естествено това е мое мнение,никого не ангажирам и въобще не искам да влизам в спор "за" или "против" поп фолка. Мисля си,че има много други жанрове,в които също се раждат далеч по-стойностни неща  и които също могат да удовлетворяват хората и да има правят ежедневието по-приятно.Но в крайна сметка всеки си има право да си слуша каквото иска и щом намира за себе си смисъл в тази музика,нека и се радва.Друг е въпросът ,че веселба може да стане с всякакъв тип музика-много по- важна е компанията Peace

# 2
  • Мнения: 239
Честно казано,не следя развитието на този жанр,но написаното от тебе може само да ме радва-крайно време е цялата тази пошлост и цинизъм да замрат.Естествено това е мое мнение,никого не ангажирам и въобще не искам да влизам в спор "за" или "против" поп фолка. Мисля си,че има много други жанрове,в които също се раждат далеч по-стойностни неща  и които също могат да удовлетворяват хората и да има правят ежедневието по-приятно.Но в крайна сметка всеки си има право да си слуша каквото иска и щом намира за себе си смисъл в тази музика,нека и се радва.Друг е въпросът ,че веселба може да стане с всякакъв тип музика-много по- важна е компанията Peace

Искаш да застанеш срещу мейнстрийма подкрепяйки маргинално хомосексуален стил?

# 3
  • Мнения: 6 155
Това лично мен ме прави сприхав и някак неудовлетворен. Какво мислите?

Че ти трябва повече секс  Mr. Green Харема не си върши работата  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Жоре, не се хаби, всички са в темата за Биг Брадър.  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 821
Напоследък хитове няма. Не знам дали ви прави впечатление. Това лично мен ме прави сприхав и някак неудовлетворен. Какво мислите?

не виждам друг, освен теб да го ебе този факт  Whistling

# 6
  • Мнения: 6 167
надявам се, този жанр не само да замре, ами направо да умре!

# 7
  • Мнения: 819
Напоследък хитове няма. Не знам дали ви прави впечатление. Това лично мен ме прави сприхав и някак неудовлетворен. Какво мислите?

не виждам друг, освен теб да го ебе този факт  Whistling



 rotfImao rotfImao rotfImao smile3532

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И тъй като фолкът замирал, черпя Жоро с безсмъртното парче на Джендема "Млъкни да те обичам"  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 550
Аз лично ще бъда разкъртена, ако изчезне така уважаваната и обичана от мен чалга.
Ако дори един ден не чуя Азис, се чувствам зле и живяла напразно  Confused
То Глория, то Ивана...Господи, как ще живеем без тези творци  Confused

# 10
  • Мнения: 6 992
Марче, горката...Азисът нали каза,че нямало да пее повече в БГ и ще ходи да завзема Русия с талант Grinning Освен и ти да емигрираш Crazy

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Културата ни се обогати.

Мани-мани. ОтидЕ си Културата.... и бахура!

# 12
  • Мнения: 239
Аз лично ще бъда разкъртена, ако изчезне така уважаваната и обичана от мен чалга.
Ако дори един ден не чуя Азис, се чувствам зле и живяла напразно  Confused
То Глория, то Ивана...Господи, как ще живеем без тези творци  Confused

Вижда се, че има и адекватни хора тук

# 13
  • София
  • Мнения: 8 275
Не знам дали е в застой, но съм ВТРЕЩЕНА от екипа на Камелия на концерта даван снощи по бТВ.
Знам, че се е снимала в Плейбой гола, но на тези мероприятия ходят деца, а някой по в час ще ме светнели това на главата й перука ли беше или се е постригала.
 

Общи условия

Активация на акаунт