Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BG

Някой подлагал ли се е на такава процедура? Какви са отзивите ви? Какво представлява самата процедура?Болезнена ли е?А след нея колко време е нужно за възстановяване?
Цитирай

И друг път съм писала във форума - ако имаш по-нежна и чуствителна кожа моят съвет е да не го правиш!

Аз миналата зима си правих пилинг при козметичката ми. Обелих се супер зверски /особено брадичката ми беше станала чак на рани/  #2gunfire Няколко седмици ходих така, та чак ми се ревеше. Всеки срещнат ме питаше какво ми се е случило и с какво съм си изгорила лицето така.  Blush
Козметичката ми се оправда, че кожата ми е много нежна и затова е станало така ! 

След като мина време и раните заздравяха - лицето ми стана супер гладичко, но ако трябва да съм откровена никога повече не бих повторила тази процедура.  Stop
Цитирай

аз съм си правила такъв пилинг с плодова киселина.на мен специално много добре ми се отрази на кожата на лицето.процедурата не бих я нарекла болезнена,само се усеща пощипване след нанасянето на плодовата киселина.не е особено комфортно ,но се изтърпява.
точно този тип процедура е подходяща за хора с мазна кожа.ако пък кожата ти е много суха се получава зачервяване и след това започва да се бели много неприятно.
« Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 13:48 от gorjiana »
Цитирай

Exmouth, UK

Да ти кажа, че това е процедура, която е по-добре да извърши дерматолог, а не козметичка /както и всичко на лицето според мен  Peace /. Аз съм си правила и имаше някакъв ефект. Въпроса е вече до типа кожа и пораженията, които ще се третират-колко процедури, какъв процент, през колко време. Успех!
Цитирай

Пловдив

А какви видове химически пилинг има?И какви горе-долу са цените?Някой беше писал за някакъвGreen Peel,че бил много хубав и струвал 50 лв.Аз като попитах в един салон ми казаха цена 300 лв. Sickи щях да се гръмна!
Цитирай

Варна.....

И аз в момента събирам инфо за химически пилинг- обощено- най-важното е че се прави само през зимата, представлява няколко процедури, и ако се прекали- в смисъл ако оставят химията за повече време на кожата ти изгаря.
а като цена ми казаха около 100лв.
Цитирай

И аз в момента събирам инфо за химически пилинг- обощено- най-важното е че се прави само през зимата, представлява няколко процедури, и ако се прекали- в смисъл ако оставят химията за повече време на кожата ти изгаря.
а като цена ми казаха около 100лв.

Правила съм няколко зими подред по 2 процедури в България... с продукти на Academie. Пощипва леко, това е всичко. Резултатът не е лош, но промяна чак пък голяма не видях (да призная, кожата ми и без пилинг си е хубава, с равен тен).  Wink
Цитирай

Varna

Работя в център за красота, Няма да му правя реклама за да не кажете нещо.
По принцип козметички нямат право да правят химични пилинги и не ви препоръчвам да ходите  при тях такива процедури се правят от лекари-дерматолози. Преди два дена при нас доиде момиче за хим.пилинг лицето и беше на дупки вследствие на грийн пийл направен от козметичка.
Сигурна съм, че можете да направите разлика м/у опита на лекар дерматолог който е учил  10години  и козметик който е ходил на курс две седмици.
Цитирай

BG

Необходими ли са няколко порцедури при химическия пилинг?Цената от 100 лв за процедура ли е или е общо за всички няколко процедури?
Моля ви каквато и информация да имате за този пилинг, споделете, защото на мен ми предстои до седмица да реша дали да се подложа на такъв, а нямам никаква представа за него.
Благодаря предварително на всички, които се отзоват!  bouquet
Цитирай

СОФИЯ

Аз ще следя темата с интерес  Peace

December, химическият пилинг може ли да премахне или поне да "избели" слънчевите петна по лицето и луничките?
Цитирай

Varna

Vidira, за сл. петна ти предлагам Амелан това е един от най-успешните пилинги с/у сл. петна
имаме много клиентки ,които са много доволни.Пак зависи и от петната за това писах, че е по добре да те види лекар дерматолог. Като процедура е скъпа но правиш 1 , пак зависи. Искам да знаеш 100% резултат в медицината няма, с две думи неочаквай изведнъж нищо да нямаш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.