пасатор

  • 769
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
искам да си купя пасатор от най-евтините - 15-20лв. но те са с пластмасов накрайник, а не с метален. та искам да ви питам може ли пасатор с пластмасов накрайник да се ползва за врели продукти или има опасност да се пукне или да се размирише пластмасата?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Ами моя Браун е палстмасов само ножа е метал...никакви проблеми...ама май зависи от палстмасата де  Thinking

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
За врели продукти си го ползвам, ама все пак гледам да не действам директно на печката. Все пак водата ври при 100грд, значи температурата и на най-горещата супе не е повече. Обаче котлона от своя страна награвя до доста повече......

# 3
И моя Браун е пластмасов и няма никакви проблеми. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 718
Моят е мулинекс и на мен само ножа е метален. Ползвам го и директно в/у печката и няма проблем.

# 5
  • Мнения: 4 546
благодаря ви, момичета   bouquet с пластмасов ще си взема щом върши работа Grinning

# 6
  • Мнения: 1 352
И моят е пластмасов на Елит от най-евтините. Проблеми няма. Колко работа ми върши покрай малкия ЕВАЛА!

# 7
  • София
  • Мнения: 35 814
Моят пасатор е на Браун - пласмасов.
Използвам го директно в горещи смеси, но последният път ми се оцвети пласмасата от домати / правих кетчуп/ и сега е бял с бледо розов оттенък. Иначе нищо му няма - работи си супер.

# 8
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз от скоро имам пасатор с пластмасов накрайник, на Филипс, в инструкцията пише да се изчака да поизстинат продуктите и мисля да му се порадвам още преди да рискувам с горещи продукти направо върху печката

# 9
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Моят е мулинекс и на мен само ножа е метален. Ползвам го и директно в/у печката и няма проблем.

Също Peace

# 10
искам да си купя пасатор от най-евтините - 15-20лв. но те са с пластмасов накрайник, а не с метален. та искам да ви питам може ли пасатор с пластмасов накрайник да се ползва за врели продукти или има опасност да се пукне или да се размирише пластмасата?


няма начин пластмасата да не се пукне от топлото - така поне стана при мен, затова сега си взех също не много скъп, но с метален накрайник, с него директно на котлона пасирамл

Общи условия

Активация на акаунт