Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

Анкета

Колко допринасяте към семейния бюджет (или каква заплата получавате)

(Гласуването приключено: пт, 29 сеп 2006, 11:37)
Въведи твоя глас

Северна България

Подтикната от последните теми за доходите и провокирана от някои коментари ( че 200 лв били нищо ) реших да ви попитам какъв е размера на вашата масечна заплата. Аз живея в малък провинциален град и гласувам с втората опция , не съм много доволна,но като си помисля 4е има хора които бачкат всеки ден за минималната заплата и ми става много гадно  Sad .  Та кажете вие ,ако искате .  Rolling Eyes
Цитирай

София

Аз гласувам с трета опция,въпреки че в момента съм на първата,тъй като съм в майчинство,но нали е временно Smile
Цитирай

В полите на Пирин планина

Доходът ми е около 500 лева. За нашия малък провинциален град си е направо доста голям. Не се оплаквам, защото беше време, когато вземах към 230 лева за повече работа.
За жалост 200 лева наистина са малко пари в наше време, а понякога като влезна в подфорума "красива мама" и прочета какви "придобивки" си позволяват някои майчета осъзнавам, че и моите 500 лева са нищо пари ...
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Аз също се присъединявам към работещите мами от малък град Wink - 2-ра опция Confused....
Цитирай

400 - 800,от малък град съм.
Цитирай

И аз гласувах с втора опция.От средно голям град,но работя в София.Като се замисля обаче,че вчера имаше тема за разходите в едно домакинство -кой колко плаща за наем,ток,вода..и т.н. да се замисли човек как се преживява с 200-500 лв. на месец примерно ,като разходите са ти само около 300лв.Като не включвам храната.За "придобивки "нищо не остава........
Цитирай

Sofia

Гласувах с първа опция , защото сега съм в майчинство, ина че около 500.
Цитирай

София

В майчинство съм в момента. 160 лв...  #2gunfire
Цитирай

Засега не работя, но и на двете ми предни работни места беше под 200 лв - в София, но пък беше почасова, така че ми се струва нормално.
Цитирай

Montreal, Quebec, Canada

А аз да попитам: какво е значението на месечният ми доход?!? Не е ли от значение месечният доход на семейството?!?
За статистиката - семеен месечен доход > 1'500 лв. нето ... и не стига за София ... а сме със собствено жилище ...
Цитирай

София

Последна опция. И дай Боже да е все така, че човек не знае утре какво го чака... Rolling Eyes

Сега виждам, че е добавена нова опция. Значи гласувам с предпоследна - над 1000, но под 2000...засега. Wink
« Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 14:18 от Клер »
Цитирай

Стара Загора

Последно когато работех взимах под 200 (за да съм точна-180 лв.) #2gunfire
Цитирай

София

Аз гласувах с втора опция. Действително има значение общият доход на семейството, защото мъжът ми взема двойно повече(да не кажа тройно) от мен.

Знаеш ли спокойно можеш да сложи и друга опция - над 1500(или 2000). Много мои приятели и познати са в тези графи. В провинцията знам, че такива доходи са рядкост, но в София вече не толкова. Сега да не се разразят някакви спорове.
Цитирай

London, Sofia

4-та Peace
Цитирай

Не работя и съответно в семейният бюджет не внасям ни петак.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора