Пак за месечните приходи

  • 3 524
  • 41
  •   1
Отговори

Анкета

Колко допринасяте към семейния бюджет (или каква заплата получавате)

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 29 сеп 2006, 11:37

  • Мнения: 268
Подтикната от последните теми за доходите и провокирана от някои коментари ( че 200 лв били нищо ) реших да ви попитам какъв е размера на вашата масечна заплата. Аз живея в малък провинциален град и гласувам с втората опция , не съм много доволна,но като си помисля 4е има хора които бачкат всеки ден за минималната заплата и ми става много гадно  Sad .  Та кажете вие ,ако искате .  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 587
Аз гласувам с трета опция,въпреки че в момента съм на първата,тъй като съм в майчинство,но нали е временно Simple Smile

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Доходът ми е около 500 лева. За нашия малък провинциален град си е направо доста голям. Не се оплаквам, защото беше време, когато вземах към 230 лева за повече работа.
За жалост 200 лева наистина са малко пари в наше време, а понякога като влезна в подфорума "красива мама" и прочета какви "придобивки" си позволяват някои майчета осъзнавам, че и моите 500 лева са нищо пари ...

# 3
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз също се присъединявам към работещите мами от малък град Wink - 2-ра опция Confused....

# 4
  • Мнения: 5 313
400 - 800,от малък град съм.

# 5
  • Мнения: 179
И аз гласувах с втора опция.От средно голям град,но работя в София.Като се замисля обаче,че вчера имаше тема за разходите в едно домакинство -кой колко плаща за наем,ток,вода..и т.н. да се замисли човек как се преживява с 200-500 лв. на месец примерно ,като разходите са ти само около 300лв.Като не включвам храната.За "придобивки "нищо не остава........

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Гласувах с първа опция , защото сега съм в майчинство, ина че около 500.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
В майчинство съм в момента. 160 лв...  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 6 991
Засега не работя, но и на двете ми предни работни места беше под 200 лв - в София, но пък беше почасова, така че ми се струва нормално.

# 9
  • Мнения: 1 001
А аз да попитам: какво е значението на месечният ми доход?!? Не е ли от значение месечният доход на семейството?!?
За статистиката - семеен месечен доход > 1'500 лв. нето ... и не стига за София ... а сме със собствено жилище ...

# 10
  • София
  • Мнения: 2 835
Последна опция. И дай Боже да е все така, че човек не знае утре какво го чака... Rolling Eyes

Сега виждам, че е добавена нова опция. Значи гласувам с предпоследна - над 1000, но под 2000...засега. Wink

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 14:18 от Клер

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Последно когато работех взимах под 200 (за да съм точна-180 лв.) #2gunfire

# 12
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз гласувах с втора опция. Действително има значение общият доход на семейството, защото мъжът ми взема двойно повече(да не кажа тройно) от мен.

Знаеш ли спокойно можеш да сложи и друга опция - над 1500(или 2000). Много мои приятели и познати са в тези графи. В провинцията знам, че такива доходи са рядкост, но в София вече не толкова. Сега да не се разразят някакви спорове.

# 13
# 14
  • Мнения: 2 161
Не работя и съответно в семейният бюджет не внасям ни петак.

Общи условия

Активация на акаунт