Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте момичета,
Първо искам да ви кажа няколко думи за себе си : аз съм от жените, които не могат да си "планират" бременността - бебепрвихме с моя мъж 4 години, докато се получи бебчо. Даже аз не вярвах, че се е получило. Ето, че след като мина една година от секциото ми, започнахме опити за второ бебче - дай боже скоро да стане  newsm17.

Та исках да ви питам - овуто ми беше около 10 ти, трябва да ми дойде към 25-ти, само че от 2 дена са ми излезли едни пъпки (твърди,болезнени) по лицето, като на пръв пубертет  Close Twisted Evil - аз по принцип нямам проблеми с кожата. Даже в момента чувствам как излиза поредната - под брадата  ми  smile3516
Досега никога не ми се е случвало Thinking
На някоя от вас случвало ли се е, дали ще си имам бебче отново  newsm78?

# 1
  • Дупница
Напънали са ме същите пъпки този месец и от къде идват просто незнам и аз.Не ми се случва да ми излизат даже и пред М и по време на М та това се чудех и аз .Може промяна в хормоните или нищо друго просто немога да си отговоря .Ще следя темата дано се включи и някой друг.

# 2
  • Sofia
хм от времето ще да е имам абсолютно същия проблем и аз се чудех от къде пък така се изпъпчих Simple Smile

# 3
mimiksim защо от времето, кокво общо да има то? Нали не е горещо?
И аз съм се опъпчила с една такава мазна, мазна на брадата чак и ме боли като забравя и я докосна, а иначе си нямам пъпки даже и в пубертета нямах. newsm78 #Crazy

# 4
  • BABYLAND
Брадичката ми е в същото състояние. Хванала съм се за главата. Една мине, друга се появи. Нямам проблемна кожа, но сега направо полудях! Няма и обяснение какво става с мен....хайде скоро да се разкарат гадостите и да ни се изчистят лицата....това по повод пъпките. А на въпроса дали ще си имате още едно детенце - давам ти гаранция. След като имате желание, няма как да не постигнете и тази си мечта! Пожелавам ти да стане бързо и съвсем скоро да гушкаш малкото съкровище!!!  Hug

# 5
  • Sofia
mimiksim защо от времето, кокво общо да има то? Нали не е горещо?
И аз съм се опъпчила с една такава мазна, мазна на брадата чак и ме боли като забравя и я докосна, а иначе си нямам пъпки даже и в пубертета нямах. newsm78 #Crazy

ами бях чела някъде че може да се получи при смяна на климата и нали сега идва есента та за това

# 6
  • София
Момичета, ужассс  Close - днес положението е още по-зле - имам нови гадни и болезнани пъпки smile3514 smile3511 newsm61. От едната дже ме цепи главата  Twisted Evil .Мазах и мих с какви ли не глупости - ама нищо  smile3515 Не мисля, че е от смяната на сезоните, според мен е нещо хормонално  newsm78, само дето нищо не намирам в нета по въпроса Thinking

Какво да направя, направо полудявам #Crazy?

# 7
  • Дупница
При мен същото .Сутринта става и на огледалото какво да видя огромна пъпка #2gunfire на брадичката направо ужас.Какво ти мазане то не бяха маски, та измиващи гелове ,та кремове и нищо пак и пак се появяват Thinking

# 8
Момичета и аз съм в същото положение Sick Никога не съм имала пъпки, а сега......ужас! Цялата ми брадичка е в пъпки, всяка сутрин имам нова "придобивка" Sick Незнам защо се получава така.....и като гледам не съм единствена.....

# 9
  • София
Стига  сте се побърквали с тези пъпки-случва се.
Аз обратно на вас, за първи път в живота си нямам пъпки, свързани с ову  и М.
За пъпките си купете крем `Жарден`. Немски е, прилича на вазелин и е в голяма кутия. Много ефикасен.  Струва 6 лева. Става за пъпки от всякакъв произход.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 09:18 от Дара

# 10
Плачем всички за Лептен...
И аз имам тука-таме...ама не им се шашкам...период,мисля,че е нормално.Може да е от вид храна,която да е пусната по суперите и да сме яли от една партида.Всичко е възможно newsm78

Между другото и аз като теб бебеправих 4г и сега работим близо две години за второ.Явно не съм се "отпушила" Laughing и ще трябва да почакам и с второто.

# 11
  • GYM
момичета, не се шашкайте, аз съм така от сто години-няколко дни преди лелката- пъпка-2. ь сега- цели 5

# 12
  • София
Стига  сте се побърквали с тези пъпки-случва се.

Аз не се побърквам - просто споделих какво ново ми се е случило. Исках да знам  някоя от вас дали има същия проблем. Знам какви са признаците на ранната бременност, така че просто това е нещо ново за мен.
Искрено се надявам всяка една от вас да ги изпита тези т.нар. "първи признаци", колкото и неприятни да са понякога  Hug

# 13
Ама пъпките се смятат за признак на бременност ли?  newsm78
Аз като забременях точно това беше разликата - не ми излезе дежурната пъпка на брадичката.
Даре, стискам палци и при тебе липсата да се окаже хубав признак  Peace Hug

# 14
Като пъпчасала бременна сега да ви кажа-да-пъпките са си признак, но не на съвсем ранна бременност.Започват доста след регистрирането на бременност да се появяват така-като нашествие.Хормонално е обусловено всичко-косата се омазнява бързичко, кожата хем става суха някак си, нем подкожни пъпки излизат-чудо и приказ.Ако влезнете в нашата отчетна тема за справка-повече от половината са опъпчени яко-по-зле и от пуберки.Но това се случва доста след закъснение...Блажени са тези, които не са имали пъпки през живота си, мчетая за чиста кожа вече... Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт