След овулацията - случвало ли ви се е ?

  • 4 103
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета,
Първо искам да ви кажа няколко думи за себе си : аз съм от жените, които не могат да си "планират" бременността - бебепрвихме с моя мъж 4 години, докато се получи бебчо. Даже аз не вярвах, че се е получило. Ето, че след като мина една година от секциото ми, започнахме опити за второ бебче - дай боже скоро да стане  newsm17.

Та исках да ви питам - овуто ми беше около 10 ти, трябва да ми дойде към 25-ти, само че от 2 дена са ми излезли едни пъпки (твърди,болезнени) по лицето, като на пръв пубертет  Close Twisted Evil - аз по принцип нямам проблеми с кожата. Даже в момента чувствам как излиза поредната - под брадата  ми  smile3516
Досега никога не ми се е случвало Thinking
На някоя от вас случвало ли се е, дали ще си имам бебче отново  newsm78?

# 1
  • Мнения: 329
Напънали са ме същите пъпки този месец и от къде идват просто незнам и аз.Не ми се случва да ми излизат даже и пред М и по време на М та това се чудех и аз .Може промяна в хормоните или нищо друго просто немога да си отговоря .Ще следя темата дано се включи и някой друг.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 150
хм от времето ще да е имам абсолютно същия проблем и аз се чудех от къде пък така се изпъпчих Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
mimiksim защо от времето, кокво общо да има то? Нали не е горещо?
И аз съм се опъпчила с една такава мазна, мазна на брадата чак и ме боли като забравя и я докосна, а иначе си нямам пъпки даже и в пубертета нямах. newsm78 #Crazy

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Брадичката ми е в същото състояние. Хванала съм се за главата. Една мине, друга се появи. Нямам проблемна кожа, но сега направо полудях! Няма и обяснение какво става с мен....хайде скоро да се разкарат гадостите и да ни се изчистят лицата....това по повод пъпките. А на въпроса дали ще си имате още едно детенце - давам ти гаранция. След като имате желание, няма как да не постигнете и тази си мечта! Пожелавам ти да стане бързо и съвсем скоро да гушкаш малкото съкровище!!!  Hug

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 150
mimiksim защо от времето, кокво общо да има то? Нали не е горещо?
И аз съм се опъпчила с една такава мазна, мазна на брадата чак и ме боли като забравя и я докосна, а иначе си нямам пъпки даже и в пубертета нямах. newsm78 #Crazy

ами бях чела някъде че може да се получи при смяна на климата и нали сега идва есента та за това

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета, ужассс  Close - днес положението е още по-зле - имам нови гадни и болезнани пъпки smile3514 smile3511 newsm61. От едната дже ме цепи главата  Twisted Evil .Мазах и мих с какви ли не глупости - ама нищо  smile3515 Не мисля, че е от смяната на сезоните, според мен е нещо хормонално  newsm78, само дето нищо не намирам в нета по въпроса Thinking


Какво да направя, направо полудявам #Crazy?

# 7
  • Мнения: 329
При мен същото .Сутринта става и на огледалото какво да видя огромна пъпка #2gunfire на брадичката направо ужас.Какво ти мазане то не бяха маски, та измиващи гелове ,та кремове и нищо пак и пак се появяват Thinking

# 8
  • Мнения: 3 372
Момичета и аз съм в същото положение Sick Никога не съм имала пъпки, а сега......ужас! Цялата ми брадичка е в пъпки, всяка сутрин имам нова "придобивка" Sick Незнам защо се получава така.....и като гледам не съм единствена.....

# 9
  • Мнения: 2 120
Стига  сте се побърквали с тези пъпки-случва се.
Аз обратно на вас, за първи път в живота си нямам пъпки, свързани с ову  и М.
За пъпките си купете крем `Жарден`. Немски е, прилича на вазелин и е в голяма кутия. Много ефикасен.  Струва 6 лева. Става за пъпки от всякакъв произход.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 09:18 от Дара

# 10
  • Мнения: 2 309
Плачем всички за Лептен...
И аз имам тука-таме...ама не им се шашкам...период,мисля,че е нормално.Може да е от вид храна,която да е пусната по суперите и да сме яли от една партида.Всичко е възможно newsm78

Между другото и аз като теб бебеправих 4г и сега работим близо две години за второ.Явно не съм се "отпушила" Laughing и ще трябва да почакам и с второто.

# 11
  • GYM
  • Мнения: 814
момичета, не се шашкайте, аз съм така от сто години-няколко дни преди лелката- пъпка-2. ь сега- цели 5

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
Стига  сте се побърквали с тези пъпки-случва се.

Аз не се побърквам - просто споделих какво ново ми се е случило. Исках да знам  някоя от вас дали има същия проблем. Знам какви са признаците на ранната бременност, така че просто това е нещо ново за мен.
Искрено се надявам всяка една от вас да ги изпита тези т.нар. "първи признаци", колкото и неприятни да са понякога  Hug

# 13
  • Мнения: 2 825
Ама пъпките се смятат за признак на бременност ли?  newsm78
Аз като забременях точно това беше разликата - не ми излезе дежурната пъпка на брадичката.
Даре, стискам палци и при тебе липсата да се окаже хубав признак  Peace Hug

# 14
  • Мнения: 9 990
Като пъпчасала бременна сега да ви кажа-да-пъпките са си признак, но не на съвсем ранна бременност.Започват доста след регистрирането на бременност да се появяват така-като нашествие.Хормонално е обусловено всичко-косата се омазнява бързичко, кожата хем става суха някак си, нем подкожни пъпки излизат-чудо и приказ.Ако влезнете в нашата отчетна тема за справка-повече от половината са опъпчени яко-по-зле и от пуберки.Но това се случва доста след закъснение...Блажени са тези, които не са имали пъпки през живота си, мчетая за чиста кожа вече... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт