Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
Честита ни темичка Hug

Живи и здрави бебчета да ни се родят Heart Eyes, пък то се знае, че ще са красиви Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 159
Аз докато се прибера и вие нова тема започнахте Hug
Днес изкарах страхотно на лекцията и срещата, добре че най-накрая свърших с работата и ще мога да идвам с вас Simple Smile само дето след това имахме малко работа с мъжа ми в офиса и аз ужким да му помогна... та до 20 часа. Сега съм толкова гроги, че хапвам пред компа и лягам да спинкам.
За ваничката съм си взела от най-големите, ще слагам подложка за беба в началото, стойките нещо много паянтови ми се струват, не са стабилни като кухненската ни маса Laughing
хайде за сега, че се чувствам много изцедена Hug

# 17
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Мами, пак имам питане - нали ви казах днес,че ме боли отдолу...Ама от следобед толкова боли, че не мога да се добера до другата стая например, а от време на време болката става все едно ме разпъват с някакъв инструмент. На някоя случва ли и се и освен че таза се разширява, кактоми казват знаете ли нещо друго-да не би пък да е тръгнало?

И аз така мила, все едно ме разчекват, вечер като си легна е най-страшно, едно че не мога да се обръщам от едната страна на другата ами и като ме заболи и съвсем не мога да мръдна, още малко Wink и после ще гушкаме бебочета и няма и да си спомняме колко ни е било тежко.

Между другото аз съм се настроила за адски болики по време на раждането, и ако не са такива да ми е по лесно

# 18
  • Мнения: 1 128
     Здравейте,дружина Hug
     Нямам време да про4ета вси4ко,което сте писали,извинете ме ако пропускам някое важно и голямо събитие.Надявам се вси4ки да сте добре и нещата да проти4ат без проблеми.
     Благодаря ви за подкрепата,много е мило,когато толкова хора си мислят за теб.Много ми липсвате и ви оби4ам искренно макар и да не се познаваме HugХубаво е 4е го има форума,за да се подкрепяме и помагаме.
     Както моята приятелка ви е казала пак бях в болница.Малко прокървих и по нощите хукнахме на преглед.Оказа се 4е съм имала някаква промяна в матката и контракции и за това ме оставиха.Понеже съм още в малко седмици лекарите доста се постараха бебо да си остане вътре.Цяла седмица бях на системи с някакви много скъпи лекарства(Атосибан).Казаха ми 4е докато съм била там държавата похар4ила за мен около 3000 евро Laughing.Казвам го на майтап,но си е истина.Пускаха ми системи(за спиране на контракцийте) за по 24 или 48 4аса и като приклю4ваха пак яки контракции и пак системи.Накрая след една седмица там ми казаха 4е няма пове4е лекарства и 4е ако тръгне да излиза ще му помагаме да се ражда колкото и малък да е.Та така,закрепихме положението.Сега съм на легло 24 4аса в денонощието.Забраниха ми да се движа,само до тоалетна ставам.На вси4кото отгоре свекърва ми,докато разхождала нашето ку4е паднала и си с4упила ръката(а тя гледа и майка си която е на 86 години).Екшън.Мъжа е раздвоен да помага,а и трябва да работи.Реших да остана при мама,защото тя сега не ходи на работа,за да имам 4овек наоколо,а мъжлето да се грижи за бабите докато не е на работа.Днес трябваше да ходя пак до болницата и минаваме през вкъщи,за да видя колли4ката и легълцето и да драсна два реда тук.
     Та така.Имам постоянни силни болки като менструални,но нямам женското шесто 4увство,4е бебо ще излезе,затова съм спокойна.А и като гледам мъжлето как се спи4а гледам да уталожвам топката.В болницата се нагледах на всякакви истории и се наслушах на всякакви звуци Shocked.Поне опознах персонала.Като стане време за раждане трябва да си занеса документа,4ехли,и несесера с 4етка и паста и гребен и такива неща и дрешките за изписване на беб4о.Вси4ко друготам го дават.От нощници,превръзки,кърпи,памперси,епидурална.Абе вси4ко.Бебето ти го дават още преди да са му прерязали пъпната връв и го кърмиш от първата му глътка въздух.Ако искаш ти го дават с теб в стаята още след като го изкъпят,а ако искаш да спиш първата нощ го гледат те.Кеф.
     Моми4ета,пожелавам ви последните дни на бременноста да ги изкарате спокойни и изпйлнени с хубави емоций и без притеснения.В петък може би си идваме инадявам се да 4ета хубави новини за нови бебоци.
     4естит бебок Иван,много да рава и да слушка мама и тати.

# 19
  • Мнения: 518
момичета, имам страхотна новина за куки!
надявам се ,че няма грешка ,но в септемврийската тема прочетох ,че тази вечер куки е родила прекрасното си малко момченце в 20 и 40 часа!!!казва се Филип и е 3450гр и 50см.раждането е било нормално и двамката са добре!!!

да са живи и здрави мама и син ! дано мъника има много късмет в живота и донесе и на нашата темичка порой от здрави и щастливи бебоци smile3504 smile3504 smile3504 smile3504 smile3504 smile3504!!!

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 22:40 от oska

# 20
  • Мнения: 209
Честито момченце мила Куки Да ти е жив и здрав и много много да те радва

Ето че вече разписахме новата темичка Дано все такива чудесни новини има в нея  Praynig

Фрики дано и покрай вас всичко е наред

Аз мога да се оплача от силни болки в кръста
Кикиники не можех да всигна болното си момиченце за да го доведа на лекция Много ми се идваше но като знам как не можа да спинка от кашляне сърцето не ми даде да я тормозя рано рано и да я извеждам на студено  Но се чудя с моята бодра крачка как бих дошла Момичета много ме боли кръста Чак не мога да ходя  #Crazy

Ели , Калима и аз имам подобни болки от влагалището на горе на вътре но доста силни и пронизващи Чудя се какви са  newsm78

Аз за ваничка си купих анатомична със стойка С каката първо взехме обикновено корито но нея толкова я беше страх от водата че и взехме анатомична и там вече се чувстваше по-стабилна и сигурна Като поотрасна и започна да седи я къпехме в голям леген седнала в банята

Нещо съм много измореничка Ще взема да се поизкъпя и да лягам
Лека нощ

# 21
  • София
  • Мнения: 679
ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА!

Въобще нямаш грешка Куки я приеха в родилно отделение към 16часа, засякохме се с нея в Шейново.

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА КУКИ, ДА Й Е ЖИВО И ЗДРАВО СИНЧЕТО, ДА ИМ НОСИ МНОГО РАДОСТ.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 23:01 от villi

# 22
  • Мнения: 278
Честит бебок Филип на мама Куки!!!

Леле колко вълнуващо става! И от страни как лесно изглежда  Laughing Дано наистина да е така!  Peace

# 23
  • Мнения: 2 159
ихааа колко хубаво, още едно бебчеее! да е честит малкия мъж на Куки!

# 24
  • Мнения: 669
size=14pt]
Честит син Филип на мама Куки!! Много здраве и радост!!!
[/size]Новата ни тема започна "ударно" Grinning Дано всеки ден да имаме такива радостни вести!!
Днес беше много приятно на срещата на софийските мами!Ама като гледам снимките,какви сме дундалини Grinning!!
Много ви целувам!!
Лека и спокойна вечер,че не остана!!!  ylinfant

# 25
  • Мнения: 639


ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА КУКИ, ДА Й Е ЖИВО И ЗДРАВО СИНЧЕТО, ДА ИМ НОСИ МНОГО РАДОСТ.


[/quote]                                                                                                                                                            МАМЧЕТА АМА ВИЕ МНОГО СТЕ ИЗПИСАЛИ,та и нова темичка си имаме пак Hug Ами да ни е честита и да я изпишем само с хубави новини и МНОГО МНОГО бебчета Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 234
Здравейте момичета!

Най-сетне и аз с читав нет. Дано вече не се скапва, че както пишете с бясна скорост напоследък взех, че пропуснах цели 2 теми! Сега съм с нов хард. Днес се наложи да се скарам на кабелджиите та да ми кажат как да оправя нет-а на 6-тото обаждане.
Новата темичка е супер - браво Кръц!
Добре дошли на новите мами  Hug
Теди днес тъкмо обсъждахме, че спермата спомагала за изглаждане на шийката, сигурно има нещо вярно, щом и док ти го е казала. Иначе и ние сме с гръбче отдясно.
Галенце и при нас главичката беше май 9.7 мм миналата седмица, ама док ми каза, че това не е проблем, защото костите ще се свият по време на раждането. И нашият татко се е родил с голяма глава.
Мира и ние преди като бяхме на шоуто на Слави бебчо искаше да ми разбие корема.
фрики пази леглото за сега, много се радвам, че си устискала. На мъжа ти душа да му е яка с тия баби и бременна булка.
йееее, честито на КУКИ   bouquet Да е жив и здрав малкият Филип!

# 27
  • Виена
  • Мнения: 725
Честит БЕБОК на мама Куки и от мен!Да и е живо и здраво малкото човече и само радост да и носи!
 СУпер,много се радвам!!!Наистина се почва мамчета Simple Smile
 Големи сте сладуранки наистина софийски мамчета  love001,направо си представям и аз каква атракция сте били Flutter.
  Илиянче незнам за термометъра,имам много познати които са доволни и реших да им се доверя.При все че мога за 1 секунда да измеря темп.на бебко не виждам смисъл да го мъча да му пъхам термометър в дупето,но това си е лично мое мнение Naughty,всеки си решава.А и аз съм имала мн.боледувания с каката и е трябвало да и меря темп.през 10 мин....удобство си е.Пък и тя колкото пъти е лежала тука в болниците все с такива са и мерили температурата.
Фрики стискай зъби,всичко ще е наред!Още мъничко остана!
 Ами хайде момичета лека вечер на всички и приятни сънища на тези които успяват и да сънуват Sleeping

# 28
  • Мнения: 1 369
Честито на Куки! Днес си мислех за нея,и ето:))
Да е жив и здрав малкия Филип:)
Иии как хубаво почва новата темичкаа!!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 234
Кикиники, кажи ми като си помислиш някой ден за мен, да знам да мятам сака на рамо Wink

Наистина бяхме голям атракцион днес. Май още малко остава да се радваме на коремчовците обаче. Е, после ще се радваме още повече, живот и здраве.
Хайде лека нощ и да спите.

Общи условия

Активация на акаунт