Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 септ. 2006, 14:22 ч.

Неприятни циклични изненадки.

• 2 931
  • 61
  •   1
Отговори
 Аз малко, като фанатично луда на тема цикъл, ще се изкажа, последната тема, която пусках, пак около него се въртеше Rolling Eyes, та само да предупредя и други неща ме вълнуват Mr. Green
 Значи случвали ви се да имате изцепки. Днес като напълно малоумна си обляках бежов панталон, при първи ден от цикъла и независимо от честия ми престой в тоалетната и факта, че съм въоръжена със онези превръзки супер ултра попиващи и тн., дето всяка вечар докато похапваме пред телевизора милите рекломодатели ни ги предлагат, протекох  Close. Сега седя нервно на бюрото и чакам една колежка да приключи с едно писмо, за да ме придружи (разбирайте да варди) пред тоалетната, а аз да се боря със ситуацията  Rolling Eyes, много мразя подобни случки, та вие иматели подобни изцепки или това си е лично мои талант  Embarassed

# 1
  • Плевен
Да. На кандидат студенския си изпит преди доста години. Беше август месец една жегааа.Както си пиша и ....  Срам, срам........ Embarassed

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
Да, редовно.

# 3
Уф, оправих се, сега вече ми е по спокойно, изпрах си панталона и криво ляво го изсуших на сушилнята за ръце  Crazy, най-веселото е, че няма човек от офиса, който да не разбра, че аз съм за нещо в тоалетната и не може да се влиза, ама не ми пука, нали овладях ситуацията, оставям на тяхната фантазия да си изберат причина, аз съм щастлива с моя полувлажен задник  Mr. Green

# 4
Пу - пу да чукна на дърво никога не съм имала иzцепки, ама то може би не само, щото полzвам тампони (на никакви реклами zа превръzки не вярвам, па коще не с крилца, ми с крилища да са  Naughty), а и освен това цикълът ми е доста кратък и съвсем не силен. Абе минава ми още преди да се усетя, че ми е дошло  Crazy

# 5
Никога не съм имала подобни изцепки.
Цикълът ми е изключително необилен.
Но никога не е късно човек да стане за срам  Laughing

# 6
 И на мен  ми се е случвало веднъж...... ooooh!

# 7
  • Mediterraneo
Аз постоянно тръпна и вяхна да не ми се случи нещо подобно. Имам обилен цикъл. Винаги съм с тъмен панталон или дънки- много пъти съм се оклепвала, но не личи  Mr. Green

# 8
  • Пловдив

Не - не знам кой е откривателя на туй чудо тампоните, обаче евала! Mr. Green

# 9
  • София
Слава богу не ми се е случвало ooooh!
Ползвам тампони и за всеки случай слагам и една ежедневна превръзка- нали схващаш-ако протече приз тампона си се усеща.Най- лошото, което ми се е случвало е да си изцапам леко бикините...
А и аз никога не съм била "като река"- дори и след като родих Peace

# 10
Красива мама.

# 11

Защо, не мисля, че е за там темата.

# 12
  • София
Не ми се е случвало, но и не ползвам превръзки и ходя обикновено с бели дрехи.

# 13
  • София
Да! Имам едни страшно готин панталон, който купих точно след такава изненадка  Mr. Green

Оказва се, че изненадващите покупки се оказват най-успешни  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 14
  • Sofia
Преди да ми сложат спирала не съм имала изцепки, но сега не смея до магазина да отида когато съм неразположена

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт