Неприятни циклични изненадки.

  • 3 497
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 792
 Аз малко, като фанатично луда на тема цикъл, ще се изкажа, последната тема, която пусках, пак около него се въртеше Rolling Eyes, та само да предупредя и други неща ме вълнуват Mr. Green
 Значи случвали ви се да имате изцепки. Днес като напълно малоумна си обляках бежов панталон, при първи ден от цикъла и независимо от честия ми престой в тоалетната и факта, че съм въоръжена със онези превръзки супер ултра попиващи и тн., дето всяка вечар докато похапваме пред телевизора милите рекломодатели ни ги предлагат, протекох  Close. Сега седя нервно на бюрото и чакам една колежка да приключи с едно писмо, за да ме придружи (разбирайте да варди) пред тоалетната, а аз да се боря със ситуацията  Rolling Eyes, много мразя подобни случки, та вие иматели подобни изцепки или това си е лично мои талант  Embarassed

 

# 1
  • Мнения: 1 951
Да. На кандидат студенския си изпит преди доста години. Беше август месец една жегааа.Както си пиша и ....  Срам, срам........ Embarassed

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да, редовно.

# 3
  • Мнения: 2 792
Уф, оправих се, сега вече ми е по спокойно, изпрах си панталона и криво ляво го изсуших на сушилнята за ръце  Crazy, най-веселото е, че няма човек от офиса, който да не разбра, че аз съм за нещо в тоалетната и не може да се влиза, ама не ми пука, нали овладях ситуацията, оставям на тяхната фантазия да си изберат причина, аз съм щастлива с моя полувлажен задник  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 611
Пу - пу да чукна на дърво никога не съм имала иzцепки, ама то може би не само, щото полzвам тампони (на никакви реклами zа превръzки не вярвам, па коще не с крилца, ми с крилища да са  Naughty), а и освен това цикълът ми е доста кратък и съвсем не силен. Абе минава ми още преди да се усетя, че ми е дошло  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 550
Никога не съм имала подобни изцепки.
Цикълът ми е изключително необилен.
Но никога не е късно човек да стане за срам  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 558
 И на мен  ми се е случвало веднъж...... ooooh!

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 270
Аз постоянно тръпна и вяхна да не ми се случи нещо подобно. Имам обилен цикъл. Винаги съм с тъмен панталон или дънки- много пъти съм се оклепвала, но не личи  Mr. Green

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Не - не знам кой е откривателя на туй чудо тампоните, обаче евала! Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 3 677
Слава богу не ми се е случвало ooooh!
Ползвам тампони и за всеки случай слагам и една ежедневна превръзка- нали схващаш-ако протече приз тампона си се усеща.Най- лошото, което ми се е случвало е да си изцапам леко бикините...
А и аз никога не съм била "като река"- дори и след като родих Peace

# 10
  • Мнения: 1 462
Красива мама.

# 11
  • Мнения: 2 792


  Защо, не мисля, че е за там темата.


 

# 12
  • Мнения: 3 777
Не ми се е случвало, но и не ползвам превръзки и ходя обикновено с бели дрехи.

# 13
  • Мнения: 1 753
Да! Имам едни страшно готин панталон, който купих точно след такава изненадка  Mr. Green

Оказва се, че изненадващите покупки се оказват най-успешни  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Преди да ми сложат спирала не съм имала изцепки, но сега не смея до магазина да отида когато съм неразположена

# 15
  • Мнения: 4 546
да, имала съм - след осем часово пътуване  Rolling Eyes адски неприятно

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Никогаш Naughty и слава богу де,много е кофти. Whistling

# 17
  • Мнения: 1 517
Хич да не ти пука!  Mr. Green Това е то женската орисия.
Аз веднъж като шурнах в банята...и моя вика: "Абе жена, ти да не се закла?" И на обществено място ми се е случвало, ама все съм била с някой: да ме прикрива и да замазва положението  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 901
За щастие не ми се е случвало нищо подобно. Но това не пречи всеки път като съм в цикъл да умирам от страх, че може да ми се случи...въпреки, че ползвам тампони.

# 19
  • Мнения: 4 195
И на мен се е случвало Embarassed, но да ти протече превръзка е едно, а откакто родих, не стига че не ми е редовен, а и идва "без предупреждение" Close, от което пък, една сутрин се събудих и все едно бях клала прасе в кревата Sick Sick
абе гадост си е цикъла, кой каквото иска да ми говори

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да живее тампона!
Нямам от какво да се оплача.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз използвам качествени превръзки, нищо че са по скъпи, и отдавна не съм се цапала изобщо, отделно ходя с тъмни дънки на които не личи, отделно че не ми е никак обилен (и слава Богу) и ми е адски кратък, два дни е като хората, после само си зацапва там още два дни колкото да се каже че е в нормата за продължителност.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Никога не съм имала подобни изцепки.
Цикълът ми е изключително необилен.
Но никога не е късно човек да стане за срам  Laughing

Марче, благодаря, че ми спести писането  Hug
Я тоже !

# 23
  • Мнения: 2 792
  Я моята тема със следобедните ми адреналинови изживявания пак е тук Grinning
 След всичко написано оставам с извода (не че не си го знаех и преди това) че нямам точно цикъл, а в рамките на един ден преживявам ежемесечно жертвоприношение и после следва той, тампоните са добра идея, но имам някаква си несъвместимост и алергия към тях, отделно  поради множество лични съображени не съм им фен.
 
 Добре се разтоварих на момента с това споделяне, цялата случка ми беше весела  Grinning

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Случвало ми се е и то с тампон(прехвалена марка) и на бял панталон, добре че още си бях в къщи. Винаги съм смятала, че такова нещо не би могло да ми се случи, ама...

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Не, но това ми е един вид "кошмар'.Да не ме завари някой път с бял панталон на важно място например  Rolling Eyes Embarassed
И как се справи със ситуацията  newsm78, защото едва ли си носиш резервни панталони  Thinking

# 26
  • Мнения: 793
ООО имам такъв случай, от преди поне 5 години, когато превръзките бяха почти един и същи тип. Бях на работа и използвах възможността обади се на приятел, в случая мама да ми донесоха дрехи и бельо. Лошо е че аз не се усетих и едната колежка ми каза като дойде на работа, пък аз годно ходех пред един майстор, който оправяше тавана. Срам  Embarassed

# 27
  • Мнения: 4 371
Ох, два пъти ми се е случвало. Бях 10-ти клас и по време на час усетих нещото ooooh!
Имах невероятен късмет, защото беше понеделник, а аз събота и неделя бях на гости в една моя съученичка в провинциятя и сакчето с дрехите ми седеше до чина Mr. Green

И в първи курс. Седяхме пред университета, аз усетих на къде отиват нещата и бегом към квартирата. По пътя се разревах от срам, защото мислех, че колегите ми са забелязали петното, но всъщност не бяха Mr. Green

# 28
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не.Не ми се е случвало,но както някой беше казал,никога не е късно да станеш за срам. Embarassed

# 29
  • Мнения: 747
най-веселото е, че няма човек от офиса, който да не разбра, че аз съм за нещо в тоалетната и не може да се влиза, ама не ми пука, нали овладях ситуацията, оставям на тяхната фантазия да си изберат причина, аз съм щастлива с моя полувлажен задник  Mr. Green
E в такива случаи може да помогне чанта с дълга дръжка- меткате я върху дупето, тя почва да барабани отгоре му и събира погледите също толкова успешно както продължителното пребиваване в тоалетната. Joy Joy Joy

# 30
ползвам тампони и нямам такива проблеми  Peace

# 31
  • Мнения: 5 622
 Че как. Аз точно като съм в цикъл решавам, че трябва да съм с бял панталон  hahaha

# 32
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Тъкмо щях да отговоря - Никога!!! - и се сетих как в Студентски град преди няколко години тичах към стаята да спасявам положенито Mr. Green.
Но от тогава не ми се е случвало ooooh!....

# 33
  • Мнения: 323
О,да.На 1 изпит ,който продължи 5-6 часа ,от притеснение ли  и аз незнам от какво друго взех,че "цъфнах"по-рано от обичайната дата и се сдобих с едно огромно петно на полата.Срам!!!! EmbarassedТя добре ,4е беше 4ерна,4е не ли4еше толкова.Молех се само да не "прокапе инсталацията"някаде.Докато се прибера до Студентски град не посмях да седна никаде.  Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Случвало ми се е да ми пропуска тампон. И то няколко пъти Twisted Evil Реших, че просто са скапани, макар че ги ползвах от години, смених марката и оттогава не съм имала гафове. но вече не мога да съм напълно спокойна..Все се ослушвам да не стане пак фал hahaha

# 35
  • София
  • Мнения: 786
Случвало ми се е няколко пъти. Доста ми е обилен и съм алергична към тампони. Confused

# 36
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На мен не ми се е случвало, но за да видиш че има и по-тежки случаи ще ти разкажа за една колежка. Горката е със много обилен и болезнен цикъл (следствие от гол кръст на младини, според лекаря й). Та тя редовно протича през превръзките. Най-фрапиращия случай е както си седим на столовете аз поглеждам към нея и виждам под стола й петно кръв. Скачам и отивам да видя и се оказва че горката протекла през стола. Става дума за компютърните меки столове с дунапрен или какъвто е там пълнежа. Представи си какво чудо беше. Двете прахме дрехи, стол, михме пода. Ама какво да се прави - човещина

# 37
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

А сигурно е била много красива отзад, да. Laughing

По темата случвало ми се е, да ми се изцапа панталона. Но за щастие съм била тогава с дълга блуза, та прикрих срама. Но моята менструация е много обилна и трудно удържам положението. Така че , никога не е късно да стана за резил.
Тампони ползвам във втората част на цикъла. В първата е абсурд- нищичко не поема този тампон, след половин час все едно са ме заклали. Не мога да сменям тампон през половин час, защото съм в учебен час от 45 мин, ще стана за смях на учениците.
Но вероятно от миоматами е такъв ненормален мензиса. Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 15:28 от Джемма

# 38
  • Мнения: 1 311
  Я След всичко написано оставам с извода (не че не си го знаех и преди това) че нямам точно цикъл, а в рамките на един ден преживявам ежемесечно жертвоприношение и после следва той

Същата ситуация, че на всичко отгоре и нередовен. По тази причина светли панталони изобщо нямам, ходя с тъмни дънки или черни панталони

# 39
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И на мен се е случвало Embarassed, но да ти протече превръзка е едно, а откакто родих, не стига че не ми е редовен, а и идва "без предупреждение" Close, от което пък, една сутрин се събудих и все едно бях клала прасе в кревата Sick Sick
абе гадост си е цикъла, кой каквото иска да ми говори

О, как ми е познато това. За мен не е без предупреждение, но просто не мога да се будя през час за да си сменям превръзката. А тече обилно. Събуждам се чак към, 5-6 сутринта, и усещането за дискомфорт е ужасно, започва се една смяна на чаршаф, пране на бикини, миене. Абе не е за разправяне, че и имам 16 год син в къщи, гледам да не го събудя с тракането си, че ще стане и ще умра от срам.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 15:30 от Джемма

# 40
  • Мнения: 533
И на мен ми се е случвало. Бях на работа и колегата до мен ми каза, ужас, голям срам брах, помолих друг колега да ми даде колата си, прибрах се до нас, да се преоблека и така.

# 41
  • Мнения: 953
Момичета вчера  си чета темичката и си мисля СЛАВА БОГУ СКОРО НЕ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО, а ето че днес ми се случи. Ама знам си аз, че помисля ли си нещо все ми се случва.

# 42
  • Мнения: 1 462
Ама знам си аз, че помисля ли си нещо все ми се случва.
Ми скоро ще теглят поредния тираж но 6/49...

# 43
Пу - пу да чукна на дърво никога не съм имала иzцепки, ама то може би не само, щото полzвам тампони (на никакви реклами zа превръzки не вярвам, па коще не с крилца, ми с крилища да са  Naughty), а и освен това цикълът ми е доста кратък и съвсем не силен. Абе минава ми още преди да се усетя, че ми е дошло  Crazy
Ползвам тампони и не ми се е случвало, но винаги има първи път newsm78.

# 44
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е като да няма.

# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Рядко, но си е факт  Confused

# 46
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Случвало ми се е два пъти в първите години, когато ми дойде.
Да чукна на дърво от десетина год. нямам подобни "ситуации" Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 877
Горката!
Никога не съм брала такъв срам,много рядко ме е изненадвал-винаги е бил точен,но болезнен преди да родя.Сега ще видим след втория БИМБО как ще е

# 48
  • Мнения: 8 917
Не съм имала подобни изненади Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 2 553
Случвало ми се е, разбира се  ooooh! Срам Срам  Embarassed Бях ученичка и се прибирах от училище.И съм седнала спокойно в рейса, а един мъж много съсредоточено ме гледа между краката.Аз се попритесних, но вече трябваше да слизам и не му мислих много.И като се прибрах и се погледнах - целите ми светло сини дънки бяха алено червени на стратегическото място.Ужаас Sick От тогава ако обличам нещо по-светличко и съм 1-2 ден слагам и тампон и превръзка - за всеки случай  Joy

# 50
  • Мнения: 920
Никога не си позволявам лукса да обуя светли панталони. Въпреки всички реклами. Веднъж се олях ужасно, слава Богу в собствената си кола. Но имам случай с колежка. Бяло панталонче. А сега? И не знам откъде се намери парче плат, увихме я като със сари, докато й изсъхнат гащите.

# 51
  • Мнения: X
Случвало ми се е два - три пъти, ма в леки форми. Обаче ми е много обилен и в първите два дни слагам тампон и превръзка "super".........дааам, а и нощни оливания съм имала, маа.... те са друга тема....

Освен това веднъж си бях лепнала един съсирек, ма голям на анцуга вкъщи и мъжът ми вика: т'ва от теб ли е бе Shocked..... а мен хем ме досрамя, хем ми стана смешно, щото те мъжете си мислят, че ни се разминава с по няколко капки, ма ако знаят каква е истината Joy
Бе гадно си е, маразя го тоя цикъл, 'начи smile3516

# 52
Da se vkliucha i az,poneje nakraja uspiah da se registriram.Sluchvalo mi se e mnogo otdavna,kato uchenichka,kato otidoh vav Varna.Beche malko po-rano i zatova niamah prevrazka i na rokliata mi zafna edno cherveno petno.Dobre,che biahme s kola i se preobliakoh v neia i si postavih prevraska ili mai beche pamuk ili lignin,he pomnia veche.Maika me prikri s edno odealo.A edin prez zialoto vreme me ziapache otzad,i jeni me ziapaha. Izviniavam se za latinizata,no s ikonkite kompiutara mi ne piche. Embarassed

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Един път само ми се случи и то съвсем малко.Бях с дънки и се бях оцапала 1-2 капки.Слава Богу не си личеше въобще Laughing.

# 54
  • Мнения: 1 153
За съжаление да и то много пъте ,но това беше така защото имах здравословни проблеми и имах страхотни кръвоизливи,и в много кофти ситуации съм попадала smile3518единия път беше на изпит и като станах от стола и се виждаше локва с кръв,на всичкото отгоре и ме скъсаха smile3518 newsm45

# 55
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Случвало ми се е два - три пъти, ма в леки форми. Обаче ми е много обилен и в първите два дни слагам тампон и превръзка "super".........дааам, а и нощни оливания съм имала, маа.... те са друга тема....

Освен това веднъж си бях лепнала един съсирек, ма голям на анцуга вкъщи и мъжът ми вика: т'ва от теб ли е бе Shocked..... а мен хем ме досрамя, хем ми стана смешно, щото те мъжете си мислят, че ни се разминава с по няколко капки, ма ако знаят каква е истината Joy
Бе гадно си е, маразя го тоя цикъл, 'начи smile3516
като бях малка си лепнах същото но не на анцуга, а направо на крака отзад, защото бях с къса пола . Въобще не съм го видяла и така се разхождах из целия квартал.Сигурно съм била страшна гледка... Embarassed
А иначе съм имала яки омазвания/ особено сутрин/, слава богу все в къщи, без свидетели.

# 56
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да, обикновено ми тече обилно и ми се случва сравнително честичко, дори и да ползвам тампон и превръзка едновременно. Веднъж даже ми се случи 2 пъти за 1 ден. Потекох по улицата и веднага отидох до майка ми и докато долу ме чакаше една бременна приятелка и вардеше сина ми, аз го изпрах и изгладих с ютия. Тъкмо се зарадвах, че е приключило и същия ден по късно пак протекох. Ужас, едни момичета явно ме видяха и започнаха да си шушукат и да ме гледат ококорено.  Embarassed Close 
Веднъж ми се случи да сме с приятели и усетих как ми тече по крака (добре че предвидливо бях с черна рокля), не можах да се обадя на мъжа ми да гледа малкия дори защото вече кръвта беше стигнала до глезена ми и ако му бях извикала щях да привлека вниманието и всички щяха да ме видят. Оставих малкия и хукнах към тоалетната. Та подобни случки бол при мен.  Sad

# 57
  • Мнения: 2 697
Не се сещам да съм имала досега Wink Но пък си спомням една приятелка как я беше изненадал цикълът й и тя също с бял панталон, при това беше планирала да остане в София един ден, а й се наложи повече...и като капак, разбира се, имаше само едни дрехи - тези, с които бе дошла...Изобщо, много гадно... ooooh!

# 58
  • Мнения: 1 462
не можах да се обадя на мъжа ми да гледа малкия дори защото вече кръвта беше стигнала до глезена ми и ако му бях извикала щях да привлека вниманието и всички щяха да ме видят.
SMS. Wink

# 59
  • Мнения: 11 607
Преди да ми сложат спирала не съм имала изцепки, но сега не смея до магазина да отида когато съм неразположена

Спиралата помагала за един по-обилен цикъл! Аз и без това си го имам,но знам от доктор,че който има спирала НЕ трябва да слага тампони!

# 60
  • Мнения: 220
ами до миналата година почти през месец имах изцепки.или ще ми дойде докато съм навън,или щв ми пусне превръзката.уж и аз ползвам от тея дет ги рекламират,ама  Naughty преди 1 година пробвах да сложа тампон-вдигнах температура и се изпотих цялата..повръщах половин час.трябваше да прочета листовката,за да се сетя от какво е.миналия месец трябвапе да сложа тампон,защото бяхме на парти и бях с изрязана рокля-нямаше как с бикини.този път нищо не ми стана.НО-от тази година му хванах цаката-4 дни от месеца ходя с туники-зиме,лете-има всякакви модели.имам сигурно 10 вида в гардероба.така и да стане гаф никой не разбира

# 61
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Абсолютно е нормално да се случи и не виждам чак толкова големи причини за притеснение.За предпочетане са дългите блузи скриващи дупето така или иначе по време на цикъл се подуваме отвсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт