Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

такъв, който да не съдържа спирт, изкуствени подсладители, оцветители  и овкусители
Цитирай

Казанлък

няма такъв, за БГ специално
Парацетамол таблетки, разтворен във вода и смесен с каквото си решиш
Цитирай

високо

аз за такъв не съм чувала. свалям Т с компреси и къпане в хладка вода.
Цитирай

Къде- ако не тук,кога-ако не сега..

Няма такъв сироп.ако има то той би бил гола водица.представяш ли си какъв щеше да е вкуса?
Цитирай

Няма такъв сироп.ако има то той би бил гола водица.представяш ли си какъв щеше да е вкуса?

Не искам да е вкусен, нали е лекарство.........Веднъж видях на улицата едни деца да се наливат със сироп за кашлица....като им казах да престанат ме изгледаха все едно съм идиот........

Единствените вредни неща от сорта, детето ми приема с лекарствата, заради които уж трябва да оздравее...........и за кой дявол в Панадола са сложили оцветител, който причинява астма
( пише си на листовката ).....сякаш не може да е безцветен.........
Цитирай

И що изобщо сваляш температура с лекарства?  Нали беше пускала една тема за естествени температуропонижаващи? Smile
Цитирай

И що изобщо сваляш температура с лекарства?  Нали беше пускала една тема за естествени температуропонижаващи? Smile

Аз затова търся алтернативни методи, заради гадостите в сиропите.........но понякога се налага да дам насила сироп, защото така е стиснал  уста, че нищо не ще да приема
Цитирай

Аз например правя домашен сироп за кашлица от отвара от билки със захар. Чудя се дали не мога да си направя домашен антипиретичен сироп от отвара от брезова кора със захар? От брезовата кора се е добивал аспиринът някога, сега вече се добива синтетично. Вярно е, че аспиринът се счита за рисков за малки деца, обаче в брезовата кора той е във вид на някакво натурално съединение и си мисля, че не е вреден. Отварата от брезова кора си е изпитано народно средство за сваляне на температура.
Цитирай

Интересно нещо.......като го направиш напиши рецептата.......
Цитирай

BG

Нарисувай чертички с черен флумастер на показалчетата на двете ръчички.  Страната на средното пръсче. Това от външната страна на ръката, за по-ясно м/у двете ставички, тази след нокътчето и следващата. Уф незнам дали ме разбра.
Питай, ако се интересуваш повече.
Цитирай

Нарисувай чертички с черен флумастер на показалчетата на двете ръчички.  Страната на средното пръсче. Това от външната страна на ръката, за по-ясно м/у двете ставички, тази след нокътчето и следващата. Уф незнам дали ме разбра.
Питай, ако се интересуваш повече.

Тия Су- джок терапии при нас не действат  Wink
Цитирай

BG

Аз до скоро бях скептично настроена, но вчера така се справих с темп. (37.5) на щерката.
Цитирай

у наше "село"

Супер ефективни за сваляне на т-ра, при това без да навредят са следните две (стават за деца и възрастни):
1. Ходилата се намазват със захаросан мед. Обуват се чорапи и се стои така докато изсъхне всичко.
2. Компот от капини

Успех Very Happy Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.