С кого е по-лесно - с красивия или с грозния мъж?

  • 5 367
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Грозен ли---оооо  как ли пък не--ще се събуждам всяка сутрин и ша му гледам мутрата до мен Mr. Green
Красив ли---оооо как ли пък не---ще се събуждам сутрин и ша гледам че красивата му мутра не е до мен Laughing



 Joy
Много ме изкефи !

# 46
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
 
Цитат
Няма патриотка, която да не желае моят вековен генетичен материал.

Не думай......Верно ли това? hahaha hahaha hahaha

# 47
  • Мнения: 46 434
Красив, грозен, няма значение, щом е мъж, значи няма лесно  Laughing

За мен всички, с които съм имала връзка са били красиви и са ме привличали, иначе за какво ми е да бъда с тях newsm78 предполагам, че и с останалите жени е така, затова сравнение трудно може да се направи  Wink

# 48
  • Мнения: 2 673
   Грозен или красив, ако ме обича, търпи, забелязва, помага, разговаря, обожава, ухажва, угажда, разбира, приспива, събужда, целува, лекува - лесно ми е!!!

# 49
  • Мнения: 357
Зависи от хората и от това, което търсят!
Аз предпочитам да е чак красив - не, но чаровен, мъжа до мен. Тръпка да има!  Heart Eyes Какво от това, че го заглеждат по улицата или сервитьорките му се усмихват и му говорят на "ти"? Нямам нищо против! Ако той е с мен значи има защо, значи аз, а не поредната усмихната сервитьорка, го интересувам. Това действа на самочувствието, пък и вдига собствените критерии. Така аз се мотивирам да изглеждам добре, да се държа по определен начин, да имам самочувствие, за да бъда на нивото му. Flutter А ако му нямам доверие, няма значение дали е красив или грозен, все ще е трудно.
За мен да съм с грозен мъж, означава да смъкна летвата, да се примиря с нещо, което не ме удовлетворява на 100%. Naughty (а под "грозен мъж" аз разбирам, мъж, който не харесвам, той за другите може и да е хубав)

# 50
  • Мнения: 127
С УМНИЯ !  Simple Smile      А колкото до въпроса с кой е по лесно, мисля че с красивия е по трудно. Когато сме си ги избирали, сигурно не сме ги виждале грозни.... Joy

# 51
  • Мнения: 460
 newsm12
Е,гати въпроса?????

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Красивият мъж не може да бъде верен- в това съм категорична. С красавци съм била само за секс, а се обвързах със симпатяга.
Не мога да се съглася с това , красотата не винаги влачи след себе си лъжа и недоверие .
Има много хубави и свестни мъже !  Hug
Красотата влачи безкрайни изкушения, на които никой не може да устоява непрекъснато.
Хубави може би да, но истински красиви...? И че се поддават на искушения не значи автоматично, че не са свестни.

# 53
  • Мнения: 166
Доколкото виждам, се налага изводът за златната среда! Peace Тя красотата верно, че има безброй измерения и много трудно можеш да кажеш категорично, че някой е грозен. Примерно аз съм срещала само две абсолютно грозни жени. Мъжете толкова не съм ги оглеждала. newsm78
Според мен има и още едно важно нещо - партньорите да са идентични или поне близки по степен на красота или самочувствие. Тогава няма използващи и използвани, виновни и потърпевши, ухажвани и унизявани... Всеки трябва да има реална оценка - за себе си и за своя партньор. Кофти са случаите, когато "хубавите ябълки ги ядат прасетата", защото със сигурност или ябълката не е толкова хубава, или прасето е нагазило до шията в пумия! Thinking

# 54
  • Мнения: 959
Според мен има и още едно важно нещо - партньорите да са идентични или поне близки по степен на красота или самочувствие. Тогава няма използващи и използвани, виновни и потърпевши, ухажвани и унизявани... Всеки трябва да има реална оценка - за себе си и за своя партньор. Кофти са случаите, когато "хубавите ябълки ги ядат прасетата", защото със сигурност или ябълката не е толкова хубава, или прасето е нагазило до шията в пумия! Thinking

ей с това съм абсолютно съгласна

# 55
Предварително се извинявам ако дублирам тема, но не хванах нищо подобно в последните страници!
Интересно ми да прочета какво мислите, а също и да обърна въпроса към жената: за коя е по-лесно? Въпросът е насочен изцяло към физическата красота, а не към духовното богатство. Кажете, моля, с какъв мъж би ви било по-лесно да живеете и какво носи на една жена привлекателната или непривлекателна външност?

Забелязал съм, че на мен ми се лепят много по-лесно, отколкото на грозните хора. Говорим за хубавите пичета все пак защото грозните рядко мечтаят. Едно мое бивше пиче даже ми казваше: 'Ти с твоя вкус и претенции как така си с мен толкова време вече (тя е комплексарка)?' Не и отговорих, но бях възмутен как може жените да са толкова прости понякога. Как така за какво? Ами за секс разбира се. Едно е гарантиран секс с няква 6 от 10 и друго е веднъж седмично с някаква 10 от 10. Нали се сещате за какво говоря?

Не се имам за най-големия хубавец, но смятам, че нося в себе си някои типични български черти - черна коса, здрава ръка и добро окосмяване в рамките на нормалното. Няма патриотка, която да не желае моят вековен генетичен материал.




Батенце, направо ме уби! Предполагам твоите пичета са адски тъпи за да ти правят напр. свирки! С тва окосмяванееее...... smile3532 smile3532

Направо да им се заповръща на хората. Бате, земи се скрий някъде. А на останалите във форума се извинявам, че използвам толкоз елементарни думи, но то иначе човека нЕма да ме разбере... Joy hahaha

# 56
  • Мнения: 5 539

 Няма патриотка, която да не желае моят вековен генетичен материал.
Имаш предвид, че не си правил секс от цяла вечност и си насъбрал доста материал ли? hahaha

# 57
  • Мнения: 1 416
Винаги е трудно. Човешките отношения нямат нищо общо с опаковката... Въобще не приемам, че може да има зависимост "красота - връзка"...

Ако трябва да се съобразя с хода на набъбналата тема - живея сравнително лесно с хубавец...  Peace

# 58
  • Мнения: 15 619
newsm78  Хм, още не съм го изумувала.

# 59
  • Мнения: 157
По-рано мислех, че е по-добре да не е хубав, да не го ревнувам. Ама попаднах на Златно съкровище, дето е и само мое!!! Simple Smile Е, хубаво си е да си с хубав!!!

Общи условия

Активация на акаунт