Ох помогнете вече незнам какво да си мисля

  • 916
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Имам 2 аборта по-желание , преди години. Сега искам бебе , но не става и тръгнах по мъките.Правих ин витро и то не стана, но стигнах до овулация, оплодиха ми се яйцеклетки, което ме радва, но лигавицата в деня на трансфера беше 9 мм. Тръбите ми са  проходими, овулация имам, но ми се струва, че лигавицата ми е тънка. Днес 22 ден от цикъла ми е 6.5 мм. и за инвитрото пак бавно ми стигна до 9 мм.Друг път като съм ходила при лекари и пак се оказва тънка.най- много ми е ставала 7 мм.Мензис ми стана оскъден след инвитрото, а преди това беше малко по-добре, също и започна да ми закъснява с 2-4 дена. Този месец овулацията ми беше на 17-18 ден.Всички доктори казват различно- едни нямаш проблеми щом си забременявала пак ще можеш, лигавицата не е чак толкоз важна, други казват тънка ти е и незнам на кой да вярвам, а ВИЕ КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ

# 1
  • Мнения: 4 324
Ени, съжалявам за неуспешния опит Sad

Предполагам проблема при Вас е мъжки фактор. Не знам много за ин-еитро процедурата, но щом ти е тънка лигавицата не приемаш ли някакви прогестеронови препарати?

# 2
  • Мнения: 21
не нищо не приемам никой нищо не ми е казал

# 3
  • Мнения: 7 718
Дебелината на лигавицата не е толкова важна, колкото нейната резистентност. Но неуспехът от ин-витрото едва ли е дебелината. Просто понякога не става. Sad

Общи условия

Активация на акаунт