МАРТенският Слънчо щом нослето ми погъделичка, сладко бебче ще люлея във ръчичка

  • 13 632
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 907
Хей, току що и аз закачих снимка на нашето бебенце в албума  Laughing Тя е отпреди две седмици, но е най-ясната, която имаме. И благодаря за бързото включване в "онзи списък". Хайде, до скоро!

# 46
  • Мнения: 750
Момичета, не че искам да развалям веселяшкия тон, но съм малко притеснена: Непрекъснато съм бледа и ми излизат пъпки, чудя се това дали е от бременността или има нещо друго  newsm78 ?

# 47
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
За добавяне в списъка за магазини в Пловдив.
Детска стокова борса Вис Виталис    
Производство и търговия с бебешки и детски стоки.
адрес: 4006 Пловдив,  бул. 6-ти Септември No.258 , тел.: +359 32 623076, факс: +359 32 623067    

Незнам дали е същия но имат един магазин голям срещу завод Чайка.

# 48
  • Мнения: 1 232
Момичета, не че искам да развалям веселяшкия тон, но съм малко притеснена: Непрекъснато съм бледа и ми излизат пъпки, чудя се това дали е от бременността или има нещо друго  newsm78 ?
изследвания прави ли вече,как ти е хемоглобина,може и да ти е ниско кръвното съветвай се с доки,успех  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 232
За добавяне в списъка за магазини в Пловдив.
Детска стокова борса Вис Виталис    
Производство и търговия с бебешки и детски стоки.
адрес: 4006 Пловдив,  бул. 6-ти Септември No.258 , тел.: +359 32 623076, факс: +359 32 623067    

Незнам дали е същия но имат един магазин голям срещу завод Чайка.

извинявай това до складова база ритон ли е,преди беше много заредена борсата малко по-нататък планувам да я посетим Hug

# 50
  • Мнения: 1 232
уф голям съм заплес,добре дошли на новите бъдещи майчета,хех списъка ни расте  bouquet

# 51
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...извинявай това до складова база ритон ли е,преди беше много заредена борсата малко по-нататък планувам да я посетим Hug
Тоя Ритон нещо не мога сега да се ориентирам къде беше  Thinking Но магазина е срещу входа на Кока кола, ако това те ориентира, той е от 3-4 години може би.

# 52
Здравейте на всички!
И мен нещо сън не ме лови,от 6.30 се мотая. Deina по въпроса с пъпките незнам на какво се дължи ама аз толкова не съм виждала отгоре си. Направени ми са всички изследвания, но никой не ми е казал за връзка с пъпките. Беше ми попаднала статия, в която се твърдеше, че бременните с по-чувствителна кожа може да имат такива проблеми. Незнам какво да правя и каква козметика да ползвам.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Мини, можеш да добавиш и линк към Миро Стайл, магазини за бременни в Пловдив http://www.miro-style.com

# 54
  • Мнения: 1 419
Аз да се намеся за кратко, относно пъпките:

Деина, аз съм две седмици след теб, но да споделя - от самото начало челото ми е опъпчено ЯКО  Peace Имала съм проблеми с пъпките през пуберитета и до сега са ми излизали от време на време, но НИКОГА не съм имала пъпки по челото - а сега горкото е на решето  Embarassed Посотаналата част няма разлика спрямо преди, дори май по-рядко излизат. Четох много и не смятам, че има повод за притеснение - пишат, че както може да се изглади кожата и да стане като бебешка по време на бременността, така може да има и пъпчиво нашествие  Crazy

Относно бледостта ти, не знам - зависи много с какво се (не се) храниш, движиш ли се и т.н. Ако ще си по-спокойна, консултирай се с лекаря ти  Hug

# 55
  • Мнения: 907
И аз имам повече пъпки отпреди. Обаче оптимистично реших, че това е временно и след някоя - друга седмица лицето ми ще стане чудно красиво, гладко и със сияен здравословен тен  Wink
Да споделя и аз моте тазсутрешни притеснения (Пуснах и отделна тема в "Майки - бъдещи и настоящи", но да споделя и с вас). Сутринта усетих нещо все едно лекичко се изпуснах  Embarassed И понеже отвреме нвреме много ме бива в паникьосването, реших, че може да са ми изтекли околоплодните води. След това се поуспокоих. Някак си усещам, че всичко е ОК, та реших, че ще вярвам на 6-то си чувство Simple Smile За беда пък моят гинеколог е извън София, ама ще гледам днес да отида при една негова колежка. Стискайте палци всичко да е наред  Praynig

# 56
  • Мнения: 1 701
Гердрудка, това е нормално според книгата за бременни и не помня в кой точно сайт го бях чела. Simple Smile На мен още не ми се е случвало, но моя близка сподели, че е така! Не се притеснявай! отиди на лекар, за да си псокойна, но мисля, че всичко е наред! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 7
Здравейте и от нас!!! И аз да се включа относно пъпките...  И на мен ми се появиха по челото, а по принцип не ми излизаха преди, едни такива много ситни, но са доста. Чудя се какво да ги правя, защото не смея да се мажа с разни лекарства или кремове, знам ли дали стават за бременни. Дори салицилов спирт мисля че не е добре да се ползва, май салицилът беше вреден. Почиствам си лицето с розова вода, но няма особен ефект...  smile3516 Според мен тези пущини се дължат на хормоналните промени в организма, не е нищо ненормално. Друг е въпроса колко е неприятно... Аз все се успокоявам, че след някоя друга седмичка ще се оправя, но този проблем вече ме мъчи от август месец... Както казват, трудно се става майка...

# 58
  • Мнения: 1 232
...извинявай това до складова база ритон ли е,преди беше много заредена борсата малко по-нататък планувам да я посетим Hug
Тоя Ритон нещо не мога сега да се ориентирам къде беше  Thinking Но магазина е срещу входа на Кока кола, ако това те ориентира, той е от 3-4 години може би.
ок мерси,значи е пак там Grinning

# 59
  • Мнения: 1 117
В началото на бременността имах ужасни пъпки. Минаха от само себе си . Сега дори и черните точки са се скрили , но до кога не зная. Кожата ми стана определено по-суха.
Сега си купих една гел-пяна за лице на Елея и само с нея си мия лицето вечер. Може да има някаква връзка , но не съм убедена. По-скоро е от хормоните Wink

Общи условия

Активация на акаунт