Какъв е стилът ви на обличане?

  • 3 623
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 339
И имате ли такъв?

Какви дрехи и цветове преобладават в гардероба ви? С какво се отличавате от околните?

Тези дни се замислих и установих, че:

-нямам шарени дрехи. Почти всички мои дрехи са едноцветни и в много редки случаи - в два цвята;
-панталоните категорично преобладават. Всички един модел - ниска талия, обхващат плътно дупето и крака до коляното, надолу са или прави или леко разкроени, много дълги;
-полите - тесни, но не впити, до и малко под коляното. Много ограничена бройка.
-блузи - пак тесни. Много на брой.
-потници - какви ли не модели. Твърде много на брой.
-равни обувки - нъц!
-сака - две, носени точно по един път.
-шалове - няколко на брой, отново едноцветни Thinking
-шапки - нито една.
-бижута - няколко по-интересни сребърни пръстена и обици. Всичко друга - пълна скука.

Да продължавам ли? Идеята е ясна...
Моят гардероб е твърде консервативен откъм идеи, вашите сигурно са по-интересни. Казвайте веднага тайните си Flutter

# 1
  • Мнения: 8 505
Спортен.
обичам цветните дрехи-имам само 2-3 бели и нищо черно,яко залитам по синьото от много години
нося само памук
маратонки-целогодишно
панталони-широки-под коляното и дълги,когато е хладно и през зимата-дънки
обожавам суитчъри,независимо със или без качулка
потници-отново спортни,никога с тънки презрамки
шапки-бейзболни
поли-2-до коленете и дълга (едната тъкана,другата-от трико)

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз почти нямам шарени дрехи.
Панталоните и при мен преобладават, с паднала талия - различни или широки или тип чар стон тесни в бедрата. Стилна черна рокля или нещо подобно или спортен панталон или дънки с паднала талия и къса блуза. Или официален панталон или ежедневни рокли или дреха от 2 части пола и потник и т.н. Абе в двата края или спортно елегантно (изключвам анцузи имам само 1 и маратонки си купих миналата година за 1 път, по настояване на мъжа ми ги имам) или официално.  

# 3
  • София
  • Мнения: 2 838
В гардероба ми няма панталони. Нося само поли и рокли. Особено обичам модните напоследък силно разкроени поли с дантела или тюл отдолу. Полите ми са до глезените или до коляното, рядко до средата на прасеца. Имам костюми, но и те повечето са с трапецовидни поли.  Имам много етно-тоалети. Нося само високи обувки и ботуши - с ток, танк или платформа. Цветове всякакви - всеки сезон си купувам поне 3-4- нови тоалета в модерния за конкретното време цвят.

Абе с една дума - стилът ми на обличане е женствен.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 12:46 от Клер

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Делови костюми, предимно с панталон и вталено "редингот" сако. Едноцветни, райе и едно сако на цветя. Предимно тъмни. Блузи, ризи. Няколко рокли - предимно лятни и цветни.
В общи линии нищо интересно.

# 5
  • BG
  • Мнения: 390
Абе с една дума - стилът ми на обличане е женствен.
Цветовете, в които са моите дрехи са: вишнево, червено, оранжево.
Рокли, поли, панталони (по-малко) и сака.
Спортно се обличам рядко.

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам странен стил на обличане.  Mr. Green
Не мога да систематизирам дрехите си по вид и цвят. Обичам поли и рокли, но обичам и дънки.
През деня за разходки с дребния се обличам като тийн, та децата понякога ме взимат за сестра на Самуил (а аз се фукам със седмици след това  Joy).
Обичам шапки - без бейзболни.
Нося и висок ток, нося и нисък. Маратонки само в парка.
Нося големи чанти, нося и малки чанти.
Нося тесни панталони, нося и широки панталони. Нося по-често къси поли (вече не толкова къси, че се налага да се навеждам).
Най-много обичам рокли, но много трудно си намирам такава, която да ми хареса.
Не обичам бродерии, пайети и надписи. Не нося костюми, защото работата ми не изисква такова облекло.
Обичам чистите цветове.
И обичам да имам нещичко ексцентрично по себе си - за цвят.

# 7
  • Мнения: 7 430
Колкото по шаренко - толкова по-добре Mr. Green
Харесвам червения цвят и много от дрешките ми са тъкмо такива.

Сега заради килцата надолу си нося по често дънки и анцунг (долнище, а нагоре всякакви цветове блузки, ризки, потници и то по-цветни Peace
Харесват ми полите до коляното - сама си ги шиех в Бг - с две или една, отпред или отзад цепки  Wink
Костюми не нося  Naughty Имам само един за по такива случаи Wink

Обичам и аз като Умницата рокли и по широки, тесни, шарени, червени, дънкени - всякакви, но винаги до коляното да е дължината Laughing
Нося си и шаренки шорапки до коляното с обувка  Peace
....панталони също - класически и по изчанчени Crazy

...и така Joy

# 8
  • Мнения: 5 103
Шарени нося рядко.
Повечето са ми едноцветни или в комбинация от 2 цвята.
В гардероба ми преобладават полите, до коляното или малко над коляното.
Панталони, прави черни.
Дънки имам само 2 чифта Embarassed
Роклии също нося, но главно лятото, по мене с големи деколтета.
Блузите са ми вталени с деколтета.
Обувки задължително на висок ток Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спортно- елегентен стил.
Повечето ми дрехи са едноцветни като преобладават черно, бяло, светло синьо, тук- таме розово и бежово.
..............................................
В гардероба ми преобладават полите, до коляното или малко над коляното.
Панталони, прави черни.
..........................
Роклии също нося, но главно лятото, по мене с големи деколтета.
Блузите са ми вталени с деколтета.
Обувки задължително на висок ток Hug
Peace

# 10
  • Мнения: 2 407
Имам шарени и едноцветни дрехи, преобладават дънките, панталони с повече джобове, 2,3 поли до коляното,широки, блузки, по мене, но и широки.Като общо харесвам по странните дрехи.

# 11
  • Мнения: 135
аз нося спортно-елегантно,цветове повече са едноцветни -бяло черно синьо розаво са предимно предпочитани ,шарени мн рядко нося,обувки-спортни и с нисък ток,предимно панталони рядко поли

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Гардеробът ми е разнообразен, защото в работата се налага да съм делово и даже официално облечена, а иначе обичам спортните дрехи. Нямам много поли и рокли, защото не обичам да нося, за сметка на това имам страшно много панталони - тесни, широки, изобщо всякакви...Цветово, също разнообразието е голямо, не се придържам към една гама. Обувките ми са предимно ниски или средна височина - не мога да ходя на висок ток, пък и съм височка и не се чувствам много комфортно като се извися още повече...

# 13
  • Мнения: 6 167
хех, аз нямам много дрехи.
но винаги гледам, да са съчетани, като цветове
обичам по-спортни дрехи, нямам костюми, нямам ролки и официални дрехи.
от миналата година съм почти само с панталони, имам доста.
блузи, шалове, къси якета ( до средата на ханша), вталенки
деколтета ( не много големи, но да е ясно, какво искам да покажа),
тази година съм доста кафява , харесва ми комбинацията кафяво/светло синьо
имам доста черни , червени и винен цвят дрехи.
та така, аз съм доста практично ориентирана....малко скучна може би.

# 14
  • Мнения: 236
Обожавам туники и шалове - винаги комбинирани с много вталени блузи или потничета.
Падам си по умерено-консеравативното облекло със силни акценти. Аксесоарите ми винаги са добре подбрани. За мен обувките, чантата, шалът и бижуто са по-важни от дрехите.
Нося предимно кожени чанти - имам над 20 и артистични бижута. Предпочитан метал ми е сребото, понякога бижута с перли или мъниста.
Цветовете на дрехите ми са предимно светли и пастелни. Последните 2 сезона нося много розово и светло зелено.

# 15
  • Мнения: 1 101
Харесвам спортно-елегантния стил на обличане.  Докато работех винаги носех официални дрехи, защото работата ми го изискваше. В почивните дни и особено сега, наблягам на спортните дрехи. Не ми допадат особено разни шаренийки  no  Винаги гледам да съчетавам цветовете по някакъв начин, така че да не изглежда кичозно и смешно. Иначе дрехите ми са разнообразни откъм цветове. Що се отнася до обувките - винаги съм на висок ток (не мога да ходя на ниски обувки, истинско мъчение ми е  :2crySimple Smile

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Моят стил, онзи в главата ми , няма нищо общо с начина ,по който се обличам.......за съжаление......но ще дойде денят, в който ще се развилнея с шевната машина и тогава да видите

# 17
  • Мнения: 5 299
Бих казала по-скоро спортен. Зимата ходя основно с маратонки и анцунг.
Нямам много дрехи. През другото време съм с:
-черен спортен панталон/дълъг/
-някакво неопределено зелено- пак пантлон 7/8
-7/8 дънки -2 чифта
-бежов панталон 7/8

Блузи няма да избровам. Поли нося изключително рядко, но се случва. шапки много харесвам, но не ми стоят добре - никакви. Оставам си само с харесването.

шарении много не обичам, зависи. В последно време много си падам по черното. Много ми харесва в комбинация с руса коса Wink Черен панталон/спортно-елегантен/, черна блуза без ръкави и черен грим Heart Eyes Малко хард Mr. Green

# 18
  • Мнения: 648
    Спортно-елегантен Grinning
Обичам като отворя гардероба да имам вариации за разходка, празник, нещо по- сериозно и официално, абе искам да съм подготвена Crazy
Напоследък се усещам, че си падам по- веселите цветове- диня, корал, тюркоаз, млечно зелено, ей такива Grinning
Обичам полите до коляно, имам няколко, от това лято мятам и една дълга Laughing
Харесвам много и рокли с красиви, дълбоки деколтета Blush
Но всъщност не съм фен на големите контрасти, повечето ми връхни дрехи са в пастелни тонове, с възможности за различни комбинации!
Панталоните са задължителни Grinning

# 19
  • Мнения: 565
Ще кажа само какво нося най-често. Преобладават костюми, но имам точно определен тип костюми които си купувам. Обичам силно вталени къси сака (обикновено с едно копче) и с панталон с ниска талия,обгръщащи дупето, прав надолу или сако с много тясна права дълга до под коляното пола. Тънките сака понякога нося на голо с ефектно колие например (не на работа разбира се). Костюмите комбинирам с тънки високи токчета.
За свободното ми време нося предимно впити дънки (дълги) с разни потничета и блузки. Комбинирам пак с тънки токчета най-често.Имам и някои балетни пантофки и различни ниски чехли за лятото.
Маратонки имам, но са ми за фитнес основно.
Нося и рокли (имам супер-официални и ежедневни; както и къси,дълги,средни) и къси поли.
Така като гледам май съм спортно-елегантна. newsm78. Общо взето един ден мога да изглеждам като 15 годишна, а друг-като дама. Обличам се не само според повода, а и според настроението си.

 .

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Спортно-елегантен,практичен и удобен.Повечето ми дрехи са едноцветни,не обичам ширанията.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
в момента,от близо 2 г. - предимно спортни , едноцветни ,дънки,ризи тип туника - 3-4 броя,2 спортно-елегантни сака,якета,суичери ,поли 3 бр.,обувки по-спортни модели,чанти - предпочетам тип раничка

рокли  обожавам,но скоро не съм купувала ,надявам се като си върна формата - да поправя грешката  Blush

# 22
  • Мнения: 408
Спортно-елегантен. Имам панталони от почти всички цветове, но едноцветни. А блузите-обичам да имат нещо цветно или апликация, но в умерена степен. Прекалено тийнейджърските или претрупаните ги подминавам. Много добре ми пасва колекцията на Юнона-и за панталони, и за блузи. Имам си един любим магазин и най-често от там пазаря. Включително мога да съчетая и бижуто от там. Вчера четох за шаловете и се запалих. Едва ли ще ми дойде музата на мен да плета, но мама и без това стои без работа вечер smile3508 Много харезвам тюркоазен цвят, ама не мога да си намеря нищо такова.

# 23
  • Мнения: 686
Зависи от настроението ми! Понякога обичам да се обличам официално и елегантно, друг път спортно. Но във всички случаи предпочитам цветни дрехи. А също и предпочитам роклите и полите пред панталоните!

# 24
  • Мнения: 4 621
Спортно елегантен Peace
Предпочитам панталони  и дънки. Понякога в офиса слагам пола и риза.Мразя официални сака Confused За лятото обожавам белите и светлите дрехи, зимата залагам предимно на черното Grinning

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
откакто забременях и родих-само спортно-имам три чифта маратонки Адидас и един Найк и не ги събувам.Последно си купих едно яке тип милитари-съвсем тийнейджърската я подкарах,ама с количката по разбитите тротоари няма токчета да сложа я!

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
Дрехите ми са в най-различен стил,като най-малко преобладава спортно облекло.Маратонки имам един чифт,който имам от 2 години и са обувани само 3-4 пъти.Анцунг имам един в черно и оранжево.Останалите дрехи са елегантни-поли,рокли,потници,блузи,туники във всякакви цветове.Смятам зимата да наблегна на черното,но ще има и светли тонове.Обичам дрехи в малко ориенталски модели,като например панджабито,но само за определени случаи.Шапки също харесвам,но рядко нося,преди обожавах кожения си каскет,ама сега не бих го сложила.Бижутата и аксесоарите също много ги тача.

# 27
  • Мнения: 899
Лятото нося основно индийски дрехи - панталони - широки и ефирни, лен, памук, свтли или черни; блузите са ми - туники, потници, тениски (осоновно сини, зелени и някои на раета). Поли - отново индийски, дълги. Есенно време - дънки, спортни панталони, вталени сака - дънкови и джинсови, многоооо шалове - всякакви - класически и екстравагантни. Зимата - дънки и плътни официални панталони, пуловери, всичко в черно или пастелни цветове.
Доста често се обличам като учеиничка, а за по-сериозни случаи - елегантно.
Обувките ми са на равна подметка или на малка платформа, имам няколко с токчета, но не мога да нося. Маратонки - един чифт - за обиколките ни събота и неделя по чукарите.
Чанти - обожавам, имам всякакви, официални, спортни, сакове, раници, малки-черни...Най-много обичам големите, тип торби.

# 28
  • Мнения: 730
Спортно-елегантен Flutter

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Освен спортно - елегантен, май не прочетох за други стилове.........Всъщност какви са те?

# 30
  • София
  • Мнения: 4 022
И аз не знам какъв точно се води:
Имам предимно панталони, повечето леко широки, но имам и тесни, имам и тинейджърски с джобове, цветовете-  бяло, бежово, кафяво, синьо, зелено.И дънки имам, но предпочитам джинси и панталони от памук и лен.Имам и прилично количество ризи и пуловери, както едноцветни , така и на рае.През лятото слагам и пола , но доста рядко.Обичам рокли, но не ми върви да ходя с тях на работа.Костюми нося рядко- имам само два.Обувките  ми са само ниски и задължително много удобни, но не маратонки.Обичам да нося и шапки, шалове през зимата.Аксесоарите- напоследък си правя герданчета от магазините за мъниста барабар с децата, но ми доставя удоволствие.Иначе освен часовника и халката , понякога слагам още един пръстен с нещо за врата.

# 31
В гардероба ми няма панталони. Нося само поли и рокли. Особено обичам модните напоследък силно разкроени поли с дантела или тюл отдолу. Полите ми са до глезените или до коляното, рядко до средата на прасеца. Имам костюми, но и те повечето са с трапецовидни поли.  Имам много етно-тоалети. Нося само високи обувки и ботуши - с ток, танк или платформа. Цветове всякакви - всеки сезон си купувам поне 3-4- нови тоалета в модерния за конкретното време цвят.

Абе с една дума - стилът ми на обличане е женствен.

Същата съм Laughing

# 32
обожавам дрехи и обувки, но най-вече спортните.
повечето ми дрехи са спортно елегантни, но когато реша слагам и нещо по-елегантно.

# 33
  • Мнения: 6 164
Ми като Везна съм или-или. Wink
Или съвсем спортно, или съвсем женствено. Peace

# 34
  • Мнения: 2 309
Елегантно,спортно и спортно-елегантно...кежуъл,според настроението ми bowuu
Маниячка съм на дрехи,постоянно си купувам,наравно с обувките,които са ми слабост.Въпреки всичко си имам любими"парцали"и нося предимно тях...Откачам също и по хубави часовници,бижута...
Общо взето,като отворя гардероба,ми е разнообразен и шарен...

# 35
  • София
  • Мнения: 5 079
Спортен, унисекс. Малко на брой спортно - елегантни, и почти никакъв брой изцяло "женствени"... Държа на удобството преди всичко. Peace

# 36
  • Мнения: 1 403
Пове4е на спортното наблягам  Sunglasses

# 37
  • Мнения: 8 917
Спортно-елегантен Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 35 919
Спортно-елегантен  Peace, нося само панталони - нямам рокли и поли

# 39
  • Мнения: 4 806
и аз съм в отбора на спортно - елегантните. Нерядко съм в чисто спортен стил. Практичността ценя най-много.
Цветовете... снощи си преподреждах гардероба. Основно две гами: синьо-сиво и бежево - каки.
Аксесоари... не на цветенца, пайетки, ширитчета и подобни благинки.
Дрехи - основно панталони, предимно дънки. Имам една рокля - за дома в горещините.
Обувки - няколко чифта маратонки, няколко чифта чехли...

# 40
  • Мнения: 3 929
Спортно-елегантен. Преобладават панталоните, да не казвам, че имам само панталони и 3-4 рокли. Лятото нося предимно бяло, а зимата - сиво, черно, дънки. Имам и пъстри дрешки.

# 41
Моя стил е  спортно елегантния 
 носа много рокли  туники  данки

Общи условия

Активация на акаунт