"Лек" срещу крещене

  • 1 592
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Мами, моля ви, помагайте!
Дъщеря ми (почти на 10 месеца) крещи неистово. От около месец. Ама така крещи, че пресипва чак.
Не е дете, на което не се обръща внимание. Но пък не и прекалено. Оставяме я да си играе сама, но ако ни повика, откликваме. Гушка ме я постоянно, но не я носим на ръце без причина.
Някой има ли идея какво да правим?
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 3 089
купете си ушанки - ха-ха
грета - сори, акъл не мога да дам. погледнато от веселата страна, тренира си гласните струни и дробовете. а и вероятно като се дере така се измаря повече. което си е бонус за вас. ха-ха

# 2
  • Мнения: 135
и ние сме така от скоро и само се носим поне засега помага,ще следа темата Wink

# 3
  • Мнения: 468
Ще отмине, не се впечатлявай, или поне детето да не разбира, че си заинтригувана.

# 4
  • Мнения: 262
купете си ушанки - ха-ха
грета - сори, акъл не мога да дам. погледнато от веселата страна, тренира си гласните струни и дробовете. а и вероятно като се дере така се измаря повече. което си е бонус за вас. ха-ха

Ушанки ще си купим. Добра идея!
Извън темата:
Ако знаеш как ти завиждам за лентичката!!! newsm53
Поздравления!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 830
Това е период. Ще и мине. Ако не и обръщаш внимание ще е по-кратко. Понякога действа отвличане на вниманието от крещенето. Като започне да вика и казваш: Я, виж черпака! Например и и го подаваш.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Моето детенце го е пропуснало този период, но в моята книжка пише, че един вариант е да започнеш да викаш и ти с детето и то неусетно започва да те имитира
( ако не се стресне и не спре веднага ) и ти полечка намаляваш, то те следва, докато накрая зашепвате и спирате.........незнам дали работи, не съм го пробвала

# 7
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Това е период. Ще и мине. Ако не и обръщаш внимание ще е по-кратко. Понякога действа отвличане на вниманието от крещенето. Като започне да вика и казваш: Я, виж черпака! Например и и го подаваш.
Peace

# 8
  • Мнения: 750
Това, да започнеш да викаш с детето и да започне да те имитира, ми се струва добра идея. Дано работи. А моята мъничка ръмжи. Ръмжи и навън. Хората се обръщат, гледат, възклицават. Незнам като какво ръмжи, може като мечка, ама аз не съм чувала как ръмжи мечката в гората newsm78 Grinning. Аз не мога толкоз силно да изръмжа. Дали горният подход ще помогне?

# 9
  • Мнения: 1 860
Моето детенце го е пропуснало този период, но в моята книжка пише, че един вариант е да започнеш да викаш и ти с детето и то неусетно започва да те имитира
( ако не се стресне и не спре веднага ) и ти полечка намаляваш, то те следва, докато накрая зашепвате и спирате.........незнам дали работи, не съм го пробвала
Работи  smile3521

# 10
  • Мнения: 262
Благодаря на всички за отговорите!
И тази сутрин имахме поредната доза крещене. Сега като почне ще се развикаме и двете. Да му мислят съседите! Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 830
На секундата спират да крещят и те гледат все едно си от Марс.

# 12
  • Мнения: 2 220
Мен пък ме радва като започне да вика. Даже понякога го поощрявам.  Blush

# 13
  • Мнения: 8 917
Най-вероятно е период и ще отмине  Peace

# 14
  • Мнения: 2 723
Оооооооо, и ние си крещим на два гласа, ужас чува ни целия блок smile3514
И става все по-добър в крясъците. Даже на фалцет го изкарва, направо ме побърква smile3511
Дано да е период, щотоооооо не се виждам smile3515

Общи условия

Активация на акаунт