Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 септ. 2006, 21:55 ч.

Ужасно главоболие и бременност. Помощ!!!

• 1 024
  • 18
  •   1
Отговори
  • Варна/OC-California
Майчета пръска ми се главата от болки  Cry Не си спомням какво можеше да се пие, а не издържам вече.

Дайте съвет!

# 1
  • София
Когато много ме болеше глава, взимах 1/2 аналгин и ми помагаше /доктора разреши/, но съм чувала, че може и 1 парацетамол.
Дано ти мине - така е в първите месеци... Sad

# 2
  • varna/sf
зависи колко боли,аз не съм пила нищо бях със слабо главоболие,но питай лекаря или взели аналгин

# 3
никакъв аналгин, пи6е го на всяка опаковка, 4е не е zа бременни
само парацетамол може6 да вzеме6, ако е наистина zле работат отивай на невролог. бях с мигрена няколко дни, няколко пъти ходихме до болницата и само парацетамол ми дадоха.

# 4
  • Някъде на път....
Само парацетамол - това е единственото, което е разрешено!

# 5
  • Варна/OC-California
 Hug Мерси много. Знаех, че аналгин не може. Вземам парацетамол и лягам. Вече цяла седмица съм така- адски силно главоболие.

Мерси момичете!!!

# 6
  • София и там където не се пуши
Премерете си кръвното да не е паднало много. Иначе гледам, че сте в пети и може по-спокойно с лекарствата. Ако е паднало може малко течности, ама не да се издуете от тях лека полека.

# 7
  • Някъде на път....
Дано ти мине! Успех!

# 8
  • sofia люлин
и аз имах същите проблеми до четвърти петти месец понякога съм пила по два парацетамола с изришното разрешение на лекар но после отмина и поне година не ме беше боляла главата  Whistling бяха ме посъветвали да пия много аиран по време на бремеността за главоболието и чесно помага
успех и дано мине бързо този период Hug

# 9
  • София, център
и аз страдах от това първите месеци, пиех парацетамол и много течности Peace

# 10
  • София
Миличка преди три дни бях с ужасно главоболие от което ми се повръщаше и ми даваха да пия само Парацетамол или бебешкия му вариант Панадол, но си измери кръвното защото ако е ниско главата ще ти мине от шоколад или кафенце. Успех и дано се оправиш скоро.

# 11
  • dupnica
Премери кръвното .Аз съ6то пиех парацетамол знам какво е УЖАС така боли 4е ...Моето кръвно бе6е ниско и ми кзаха да пия айрян или една 4а6а някакво газирано ,но не пове4е за6тото не е полезно да прекалява6.Лека бременност  bouquet

# 12
  • София
Съчувствам ти, защото знам какво е да те боли така главата и нищо да не може да облекчи болката. При мен беше от много ниско кръвно и не съм пила никакви лекарства, а гледах да поемам повече течности.  Дано да ти мине по-скоро! 

# 13
  • София
лекарят каза, че мога да пия парацетамол, но от страх не пих нищо.Болеше ме и мен ужасно и лягах да спя,за да не усещам болката.

# 14
 Аз "умирах" от болка първите 3 -4 месеца. През ден и по цял ден. Не съм пила нищо, защото ме беше страх да не навредя на бебо. Казва ли са ми, че може само Парацетамол. Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт