За какво най-често спорите с половинката?

  • 3 118
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Най-често заради детето,ако се е ударил някъде, значи не съм го гледала добре,заради манджите също понеже не съм добра готвачка Embarassed,ама като се е женил да е гледал Rolling Eyes.

# 46
  • Мнения: 3 447
Караме се основно заради майка му. А спорим предимно за това, кое е по-трудно и отговорно - ходенето на работа или гледането на дете.

# 47
  • Мнения: 4 621
Най-често са глупости и незначителни неща Hug

# 48
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не спорим. Аз винаги съм права Mr. Green А той се прави на глух Wink

# 49
  • Popovo
  • Мнения: 571
За това че отделя повече време на компютъра отколкото на мен, за възпитанието на децата. Това са сериозните неща, а иначе за дреболии.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 954
За глупости- за политика   doh ,а и ако той шофира аз му казвам къде да се паркира и това го побърква.Всеки път си казвам,че ми е за последно...до другият път   Crazy

# 51
  • София
  • Мнения: 2 227
За компа се караме най-често. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 983
1.относно карането на колата (няма ми доверие все още и това е), на мнение е, че трябва да добия опит, за да ми гласува довериа, но как като не карам? newsm78
2.относно малката, а по-точно - само да кихне и според него вече е болна, а аз много се дразня от това #Cussing out
3.относно покупките, аз мисля, че дадено нещо ще ми върши работа (най-пресния пример е миялната), а той ми казва "дай ми на мен парите, аз ще мия чиниите до живот" #Cussing out

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За компа се караме най-често. Mr. Green
badcomp  mixed037  comp03

# 54
  • Мнения: 798
Уф, в последно време се караме и спорим само заради обзавеждане, мебели , цветове и пр. неща около къщата. Не знам заради разли4ните вкусове ли е, или какво...Абе ве4е ми писна се за глупости да спорим. Аз ли съм толкова проклета, не знам. Sad

# 55
  • Мнения: 2 000
За това че отделя повече време на компютъра отколкото на мен, за възпитанието на децата.

И ние за това се караме най-често  Sad

# 56
  • Мнения: 268
За дреболии , за компа най 4есто . И затова 4е все не ми обръща достатъ4но внимание  Embarassed
ми все пак жена съм и си имам нужди  Blush ,а той пълен пас и все трябва да го ръ4кам.

# 57
  • Мнения: 1 462
Всички се карат "за глупости", но не престават.  А именно малките неща обръщат колата...

Аз съм се карал за работата в събота.  Не се работи в събота- Закон Божий!  Ма то миенето на чинии не било работа... ooooh!

# 58
  • Мнения: 6 992
За компа се караме най-често. Mr. Green
както и за това в кой град ще живеем като завършим, основния ни спор всъщност. Както и за това колко е лошо да се купува нещо на лизинг...ми знам,че е лошо, ама не мога да се сдържам Mr. Green Добре,че обикновено дори пари за първа вноска нямам Laughing

# 59
  • Мнения: 2 211
И ние се караме за компа. Ще се избием кой да седне по- напред.

Общи условия

Активация на акаунт