Кафе вита голд някои пие ли от него?

  • 1 517
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Искам да отслабна но без някаква специална диета казаха ми за това кафе.Искам да попитам някои пие ли го и дали деиства.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 699
Преди време май имаше тема за това кафе.Може би с търсачката ще излезне нещо.Върти ми се в главата,че последно бях чела,че не е особено ефикасно,но не съм го пробвала.

# 2
  • Мнения: 666
Не не действа по скоро го ползвам за напълняване

# 3
  • Мнения: 167
Az li4no ne sum go polzvala,no sestrata na muja mi go pie ot izvestno vreme.Minalata godina be6e dosta zakruglena(ne debela, prosto malko po puhkava)re6i 4e iska da otslabva i vze da go pie tova kafe.Naistina sega e mnooogo po-slaba,no ne bez dieti.Spomnqm si 4e se ograni4ava6e cqla sedmica a v edin den(tq go prave6e v nedelq)si hapva6e vsi4ko. 

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Единственото, което прави това кафе е да те обезводнява. Но такова сваляне на килограми едва ли ти трябва. Пази боже от по-сериозни усложнения. Имаше една тема за това кафе. Прочети я. Ще ти е полезна. Доколкото си спомням в нея пишеше, че и производителя, който го пише на опаковката го няма регистриран и т.н.
Така че едва ли си заслужаваш да рискуваш.
Спорт, ходене пеша и разумен хранителен режим - така се отслабва трайно.

# 5
# 6
  • Мнения: 138
Благодаря ви направо се отказах.

# 7
  • в баира
  • Мнения: 861
Благодаря ви направо се отказах.

И аз.  smile3521
А тия дни доста се чудех дали да не си го купя.

# 8
  • Мнения: 1 531
Искам да отслабна но без някаква специална диета казаха ми за това кафе.Искам да попитам някои пие ли го и дали деиства.

вече не го пия. вдигам кръвно от него.

# 9
  • Мнения: 1 531
Единственото, което прави това кафе е да те обезводнява. Но такова сваляне на килограми едва ли ти трябва. Пази боже от по-сериозни усложнения. Имаше една тема за това кафе. Прочети я. Ще ти е полезна. Доколкото си спомням в нея пишеше, че и производителя, който го пише на опаковката го няма регистриран и т.н.
Така че едва ли си заслужаваш да рискуваш.
Спорт, ходене пеша и разумен хранителен режим - така се отслабва трайно.

доколкото си спомням от един сайт, производителят е американски. сега ще потърся и ще пусна линк, въпреки че се отказах от това кафе доста отдавна. направо щях дя пукна, така вдигах кръвно.

http://www.silata.com/index.php?act=viewdetails&id=30

# 10
  • Мнения: 1 205
Мъжа ми го пие и е много доволен. Определено апетита му е намалял, а според него отслабва там където трябва Peace
Явно е до организъм и няма да разбереш при теб как ще действа ако не пробваш.

# 11
  • в къщи
  • Мнения: 467
две мои приятелки го пиха и никакъв резултат,едната даже качи още.  People No Good

# 12
  • Мнения: 242
Абе не знам защо ама много лошо ми става от него.
Освен това при мен има точно ОБРАТЕН ефект  newsm78   Embarassed
Като го изпия и огладнявам ЗВЕРСКИ! И то за сладко...!!!
И понеже нали не трябва....се въздържам и....започва да ми се вие свят и да ми се повдига.
Много ми е странно.Кажете ми защо. #Cussing out
Не мога и грам да сваля!

# 13
  • Мнения: 377
При мен НЕ действа. Вече втори месец се тормозя да го пия, а ефекта е нулев. След като свърша с опаковата която имам се отказвам.

# 14
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ot 4 месеца го пия. не ми се вярва да съм отслабнала само от него, но определено усещам липсата му като спра за ден, два. на мен ми действа добре. и преди съм казвала, че същите съставки(без кафето) ми ги предписаха за засилване на метаболизма и намаляване на апетита.
такива кафета и всички хапчета ПОДПОМАГАТ отслабването. не можем да очакваме без режим на хранене да отслабнем

Общи условия

Активация на акаунт