въпросче

  • 906
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!От скоро съм в този форум и ви моля за съвет.Имаме 1 сладка дъщеря Виктория,но започват същите проблеми преди тя да се появи на бял свят!За нея се "борихме"2г.и сега става същото,от както съм я родила не сме се пазили и пак не става!!  newsm45На всичкото отгоре след последния преглед се оказа,че не правя редовна овулация и съм с обърната матка,което още повече ме обезкуражава!Пих Дуфастон,Фемикур-Н,Нео-Фоликата не съм я спирала...Просто искаме още бебета,но уви не става!!!!Благодаря предварително!!!

# 1
  • Мнения: 2 120
Щом си знаеш, че нямаш редовно ову продължавай, но вместо да се хабите напразно в месеците без овулация ,защо не ходиш на фоликулометрия? Изобщо като цяло ти трябва лекар, за да те насочи какво да правиш.

# 2
  • Мнения: 1 226
При мен въобще не се е случвала бременност.Дори и инвитрото нестана.Пролактина ми обаче е много висок.Та той е причината за липсата и при мен на овулация.Проверявала ли си твоя?

# 3
  • Мнения: 1 226
При мен въобще не е имало бременност до сега.Инвитрото също ми беше неуспешно.Пролактина ми обаче е много висок и той е причината за липса на овулация.Проверявала ли си твоя?

# 4
  • София
  • Мнения: 35 896
Моят съвет е да посетите клиника по репродуктивна медицина.
Направете всички необходими изследвания, вклю. и антиспермални антитела/ нищо че имаш вече едно дете/
Желая ти успех

# 5
  • Мнения: 3
Честно да ви кажа,още никакви изследвания не съм си правила Rolling Eyes,като се надявам всичко да е на психологическа основа!Явно трябва да не го мисля толкова,ще изчакаме до края на годината  и ако нищо не се получи,ще си направя горепосочените изследвания!!!!

# 6
Здравейте.
Не успях да намеря отговор на въпроса си.Може да не сам търсила внимателно но както и да е -?ми е следният.Какъв размер трябва да достигне фоликула преди да се пукне и не е ли индивидуално при всеки?
Моят беше 18.3мм,когато лекарката ми каза ,че всеки момен ще се пукне. 3 дена опити,но бременност няма.

Общи условия

Активация на акаунт