Ориз за бебета

  • 14 861
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
мами споделете какъв е този ориз за бебета-бил специален за бебчета и бил по скъпичак но незнам как се казва newsm78

# 1
  • Мнения: 145
И аз исках да питам същото - с какъв ориз се правят бебешките пюрета - с кафяв може ли?

# 2
  • Мнения: 7 803
аz ги правя с най обикновен. може и кафяв мисля

# 3
  • Мнения: 27 524
Не съм чувала да има ориз за бебета. Да не се бъркате с оризовото бебешко брашно?

# 4
  • Мнения: 1 186
Има,има само че не знам какъв е точно newsm78 и затова пуснах тема за да ме светне някой за този ориз че много искам да си купя и аз bye

# 5
  • софия
  • Мнения: 555
а ти видяла ли си го или ти казаха?

# 6
  • Мнения: 4 428
И аз не съм виждала такъв ориз. Преди няколко дни направих за първи път пюрета с ориз. Използвах най-обикновен, но мисля за следващият път да взема кафяв

# 7
  • Мнения: 1 186
една мама ми каза че имало такъв ориз обаче и тя незнаела къде до го намери

# 8
  • Мнения: 4 428
една мама ми каза че имало такъв ориз обаче и тя незнаела къде до го намери

 newsm62 newsm62 newsm62

Съжалявам за оффа, но това ми звучи, като
Аз много обичам манго, защото приятел на моя приятел чул от негов приятел, който глредал някой да яде манго и изглеждало много вкусно  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 1 186
Ама аз го познавам този който ял мангото smile3532
А такъв ориз незнам дали наистина има-
Аз ако знаех мисля че нямаше да пускам такава тема Joy
Все пак мерси Peaceна всички отговори

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Има чисто бебешко оризово брашно, но не в България за съжаление Confused, аз се скъсах да търся и накрая ми изпратиха от Гърция

# 11
  • Мнения: X
здравей веселина, понеже и моята дъщеря на 5 месеца и 11дни вчера сготвих пюре от моркови и картофи, но мисля тия дни да сготвя на малката и нещо с ориз. ти какъв ориз сложи и колко време се вари,после с какво пасира и дали се пасира лесно и добре.пиши ако можеш ,че се интересувам и аз.ако искаш пиши на лични.мерси

# 12
  • Мнения: 361
И аз се интересувам как се прави зеленчуково пюре с ориз. Дали пак се слага картоф или само ориз и зеленчуци. Бебчо е  на 6м и 20 дни и се чудех мога ли да сготвя само ориз със зеленчуци, дали няма да се затегне??? Споделете ако имате мнение по въпроса.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 157
Слага се само ориз и зеленчуците. Не мисля че се запича, нали има и други зеленчуци newsm12...а ориза е като основа. Аз редувам един път правя с картоф и един път с ориз. feeding

# 14
  • Мнения: 4 428
Аз направих няколко пюрета картоф с ориз Mr. Green Трябваше да сложа доста вода иначе ставаше, като лепило и ножчетата на пасатора не можеха да мръднат Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт