В БУРГАС, по паркове и в градини, не ден, не два, а лятото премина...

  • 12 637
  • 329
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035






 Полезни връзки:

Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас
Бял списък на детски лекари в Бургас!
Черен списък на лекари в Бургас
Акушер-гинеколози - гр. Бургас
Курсове за бременни в Бургас
За раждането в Бургас само за сведение но нищо не се е променило от тогава




карта с детските магазини в Бургас за да увеличите картата кликнете на прозорчето в долния десен ъгъл




 Пишещи мами от Бургас


tedka*                                Катка                                   Дея
ellyst                                   raika                                    vania_ip
teodorastamova                 Sesana                                pupelina
Ji                                         Mira(vatan1919)                  Cweti 
tsachi                                  тити                                    siska 
ribka                                    Вери                                   gk77
jeijei                                    uma                                     aq_kiara
Танина                                jaklins                                  Tani4ka*
Миленика                           chockolina                            Soleada
Laurelin                               Rossie                                  sanimama
FY                                        Лилита                                Малчо
mam4e                                shedi                                   Маева
fineti                                   Nadejdica                             Kasidy 
sinara                                 Rossica_G                             Ренито
didkec                                 попи                                    daffodil
tanya_79                            Mari-Anna                             Slyncho
galiq_82                             LaDiDa                                  pete
Галхен                               Ксения                                  Diorella
ady                                     marianamama                       Rachoni
eli101                                 Narina                                   zori gb
Elia                                     6nolka                                   dar79
6u6on4eto                         Amelia                                   mishel
magika                               Eduina                                   mle4ko
Cygnus                               Magito                                   Veselushka
bacio                                  alek                                       GJK
alex126






 Бременни от Бургас:

AngelEyes - с термин 7 ноември
Moonlady - с термин 31 декември
neva - с термин 12 ноември
магдалена - с термин 6 декември
wish - с термин 8 март 2007






 Пишеща баба от Бургас:
Галя2



Старите темички:
Таласъми от БУРГАС заповядайте при нас! - (9)
Всички мами БУРГАЗЛИЙКИ са големи купонджийки - (8 )
Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)
Бургас - 6
Бургас - 5
Бургас - 4
Бургас - 3
Бургас - 2
Бургас



очаквайте скоро:

"БУРГАС, МОРЕТО И НЕГОВИТЕ ПРЕЛЕСТНИ МАЙКИ!" - wish
Бургаското море, много е добре... - Вери
БУРГАСКИ бриз косите гали на мами  и невръстни хали - ellyst
В БУРГАС, по паркове и във градини, не ден, не два, а лятото премина - ellyst
БУРГАЗЛИЙКА ли си- то е ясно, умна си и тъй прекрасна  - ellyst
За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе! - ellyst



нашето албумче
потребител:burgaski    парола: mami

нашия сайт

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 18:55 от tedka*

# 1
  • Мнения: 1 035
айдеееееее на новата темааааа....топла ,топла,париииииии hahaha

# 2
  • у нас
  • Мнения: 5 694
Честит празник!!!

# 3
  • Мнения: 695
Честит празник и от нас   bouquet

# 4
  • Мнения: 252
Честит празник  bouquet newsm03 smile3521

# 5
  • Den Haag
  • Мнения: 1 837
Честит празник   bouquet

# 6
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 730
Е честит празник май на никой не му се пише.Айде малко да попиша аз.Пуснах молбата за ясла вече и ще видя кога ще приемат мария юни или септември.Май както е тръгнало ще изпусна работата която ми предложиха защото искат април да почна.И ще си търся и аз . SadСлед седмица две заминаваме при свеки вРудозем .Голям път ни чака. CloseАйде  че и на мен ми доскуча .чао.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 458
Честит празник и от мен
Много гадно това време бе направо се депресирах пък и беба цял ден издивя>. Сега ще ида да сготвя нещо въпреки че така ме мързиииииииииииииии.

# 8
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен.много намусено временце вярно!Качих и аз снимки във вашето албумче,но май нещо сгафих,щото излязоха по две!Моля за извинение,ще ви писне да ме гледате,но мие за пръв път.Обещавам да ги поправя!

# 9
  • Мнения: 1 035
честит празник и от мен!
я дайте акъл.....  Hug
къде мога да намеря дъждобран за бебка и на каква цена вървят?  newsm78
мерси мн   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 298
tedka* на Тема има  Peace

Butterfly как е възможно да не му харева кърмата ти  newsm78
Ти пусна ли тема в кърмачекия по въпроса ?

# 11
  • Мнения: 2 577
Честит празник Simple Smile

Ужасен ден наистина - дъждовно, мрачно, скучно и мързеливо. Ами нали е първия есенен ден - та и времето да ни го напомни.Crossing Arms

И с медала днес по художествена гимнастика на косъм се разминахме...  Cry дано се представят по-добре момичетата в неделя...... Naughty Peace

# 12
  • Мнения: 237
И аз се чудя къде се изгубихте newsm78А то - подкарали новата темичка.
Въоръжете се с търпение ,днес няма да е единствения дъждовен Sad

# 13
  • Мнения: 598
Абе дъждовен, дъждовен, ама ние пак излязохме малко. Метнах дъждобрана на количката и малко се помотахме по улицата и отидохме на гости на прабабата. Утре сигурно пак там ще идем, че то само в къщи не се издържа. Времето беше супер готино, леко хладно, само дето се понамокрих.

А за мързела и мен ми беше някво супер уморено, ама нямаше как и се стегнах набързо, щото имахме днеска годишнина от сватбата и ходих купувах скара и пържоли и червено вино, и докато оправя и това и онова и то .... отиде ми мързеливия ден  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 035
а така..... честита годишнина!!!   bouquet
пожелавам ви да се ОБИЧАТЕ мноооооогоооо
....това е достатъчно според мен....най-важното.

и на нас ни предстои годишнина....втора поред...на 03.10. ,та още се чудя как да я отпразнуваме  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт