Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мами,
имам проблем който не знам как да реша. От известно време нещата с мъжа ми съвсем не вървят. Почти не се виждаме, не си говорим, въобще знаете за какво говоря. Опитвала съм се  да поговоря с него, да оправя нещата, но нещо не се получава. Мисля, че той ме възприема като някаква даденост и смята, че аз вечно ще го чакам да се сети да ми обърне внимание.В същото време се появи човек който усилено ме сваля, което ме кара да се чувствам добре, но пък не изпитвам нищо повече към този човек. Та се питах струва ли си да предприема нещо с него, ако не за друго поне да се почувствам по добре, поне да усещам някой до себе си или рискувам да нараня човека, а покрай него и себе си? И още се чудя дали това ми желание да направя нещо не е продиктувано не от самотата ми, а от подсъзнателното желание да нараня мъжа си, да му го върна за причиненото нещастие? Въобще съм много объркана и колкото и да го мисля, не мога да стигна до някакво окончателно решение. Вече не знам дали все още обичам мъжа си или съм с него заради навика, не знам да се опитвам ли да оправя нещата (за кой ли път) или просто да се впусна в една авантюра която ще ме накара да се почувствам по-добре, но има вероятност да нараня човек който нищо не ми е направил. Не знам, имам нужда от някой до себе си, напоследък ми е толкова зле, че ми е все тая кой ще е. Готова съм да се хвърля на врата на първия срещнат само и само поне за един миг да прогони самотата ми. Ама дали си струва?За съжаление в момента не съм в състояние да преценя и ме е страх да не направя някоя глупост  за която после ще съжалявам, но пък не издържам вече.
 Стана много дълго и объркано, но се надявам да ме разберете и да ми дадете някакъв съвет, ако въобще е възможно.

Регистрирана съм но една позната на мъжа ми влиза тук и затова влизам като гост.
Цитирай

Според мен е по-добре да изчакаш. В края на краищата винаги можеш да сехвърлиш на врата на първя срещнат. Най-малкото е нужно да си изясниш от това вашето брак ще става ли или не... и ако е НЕ- тогава можеш да си позволиш авантюра. За собствените ти мотиви и сама си сетила, но даже и ако се разделите с мъжа аз пак не бих ти казала да се мяташ на първия срещнат. Не мислиш ли, че заслужаваш повече от това???? Hug
Цитирай

Ami в крайна сметка и от мятането на врата на първия срещнат нищо лошо не може да стане /ако ползвате предпазни мерки де  Wink иначе дори и по-лошо може да стане/, но за съжаление не може да излезе и нищо добро. Каква полза от това, ако не го искаш този мъж? Отмъщение - безсмислено хабене на ценна енергия.  Naughty
А самотата - само да знаеш пък колко по-самотна ще се чувстваш след това, знаейки, че ето - още един мъж, дето не става - а в твоя случай определено ще е така, защото на всичките му кусури /той ще има - всеки има/ ще добавим и това, че ти така или иначе не го обичаш.  Very Happy
С мъжа ти - добре е, че не си много разтревожена от стечението на обстоятелствата в брака ти. Струва ми се, че дори и да не потръгнат нещата, няма да те боли дълго. А именно безразличието, което лъха от поста ти, ми говори най-много. Може би пък той се е постарал чувствата ти да си отидат.
Аз поставих въпросите ребром преди да си отидат чувствата ми и в резултат после страдах дълго. Твоят вариант е по-добър. Помисли дали го обичаш - и ако не - знаеш.
Може пък да си изпаднала в дупка - на всеки се случва.  newsm78
Цитирай
Със сигурност по-добия вариант е да изясниш първо отношенията със съпруга си и най-вече да си отговориш на въпроса заслужаваш ли такъв живот и можеш ли да понесеш да живееш като даденост за някой човек. В крайна сметка всеки на този свят има нужда от внимание и да се чувства значим за човека до себе си.
А съвета за изясняване го давам,тъй като при мен се получи нещо подобно. Моят мъж ме има за даденост и няма никакво внимание от негова страна,няма нежност,комлименти-всичко се е изпарило някъде..Той е в чужбина от 4 месеца и помня колко нямах търпение да замине за да мога да дишам по-лесно,тъй като иначе винаги съм подръчквана да правя нещо както той иска да бъде,никога не съм се чувствала разбрана от него и винаги сме се разминавали в мненията си. Срещнах мъж,който ме кара да се чувствам наистина значима ,красива и нужна. Нямаше как от разстояние да изчистя връзката си със съпруга и се отдадох на мъжа точно мислейки,че е само за да се почувствам желана за миг,а се влюбих в него и сега не знам тозно как да постъпя. Много е объркано всичко,чувствам се зле,че съм се влюбила в него,същевременно той е готов да чака колкото е необходимо,за да бъдем заедно. Най-мнго от всичко съм сигурна,че не искам да се връщам към стария си начин на живот и не искам вече да бъда подтискана и тъпкана,не искам да се правя на такава,каквато не съм и не искам да се променям,защото мъжа ми не мехаресва такава,каквато съм
За това мисля,че най-добрия вариант е да се изясните по между си преди да се впуснеш във връзка-човек никога не знае какво може да му се случи.
Цитирай

човек никога не знае какво може да му се случи.
ами ами
как така. специално в такива случаи човек сам избира какво да му се случи
и след такива неуспешни връзки и т.н. аз даже смятам, че човек става по-придирчив към възможния си партньор и не си позволява да се "влюбва". всички знаем колко трае това влюбване - има няма 6 месеца и после изведнъж се отрезвяш.. и .. "а, крокодил" Wink
така че въпросът не е във влюбването, а в качествата и добродетелите на отсрещния - ако ги има в изобилие - е лесно да се влюбиш  Wink
Цитирай
Съгласна съм с това casiopea ,като казах ,че човек не знае какво ще му се случи,имах впредвид,че и аз живях до момента с мисълта,че ми се е паднал този мъж и сама съм си го избрала и не съм си и помисляла,че бих срещнала друг,който до такава степен да ми пасне на профила,че да си помисля дори ,че бих развалила семейството си..Но ми се случи и в човека откривам толкова много неща,за които съм мечтала тайно моят мъж да притежава..Когато се запознах с него въобще не съм мислила,че може да се влюбя..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.