Какво друго да давам освен каша?

  • 1 238
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Всичко ново и различно обожава, но яде ли го 3 пъти и му писва. Tired Въртя вече 3 вида каши, ама май и те му омръзнаха.
Какво друго може да се дава на нейно място? newsm78 В книгата пише грис и ориз. Какъв грис и какъв ориз? Как се приготвят? Освен тях? Дайте идеи! Hug

# 1
  • Мнения: 390
Има голямо разнообразие от каши, пробвай най-различни- царевична, оризова, пшенична, овесена, елдена, млечни, безмлечни и т.н.
Сменяй марките, всяка си има различен вкус.
Няма смисъл да бъркаш разни грисова и оризи, и на тях ще им дойде времето.

# 2
  • Мнения: 355
Наталия пък умира за грис. На 200гр вода й слагам 1 супена лъжица захар и 2 супени лъжици грис. Като е готов сипвам грис (защото всичкия е много) в една чаша, добавям плодово пюре и 2 м.л. адаптирано мляко и става страхотно вкусно. Когато остане аз го доизяждам.

# 3
  • Мнения: 1 186
можеш да даваш кисел или пък аз правя-
60гр.Ам
2-3ч.л.от бисквитите на Плазмон(на прах които са в кутията)-те нямат глутен
пасирани плодове или плодово пюре защото вие сте малки още
Става много вкусно  chef
можеш да сменяш кашите или да даваш от готовите каши за лека нощ на HIPP или пък- пак на HIPP има готови пълнозърнести каши за след 5 месец
Както ти казаха може и грис да правиш но незнам дали не ви е рано-не съм сигурна Thinking
Е това е от мен но избора си е само твой Peace

# 4
  • Мнения: 6 164
Ей супер сте, благодаря!  bouquet

Очаквам още идейки Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 042
Ако не си въвела глутен грисът трябва да е оризов, защото пшеничният съдаржа глутен.
Може да даваш и млечно-плодов кисел.
Може да даваш за разнообразие и от готовите каши в бурканчета "Лека нощ" на Хип.

# 6
  • Мнения: 6 164
А този кисел от готовия на прах ли да давам?
Нещо не ме кефи, чиста химия ми се вижда. Или си внушавам? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 186
Да само че аз онзи ден исках да направя на моята пикла и купих млечно-плодов кисел направих го както пишеше и трябва да ти кажа че стана много рядък според тяхното приготвяне. Затова незнам-аз киселите много много не ги харесвам ама малката ги яде и затова и давам от кухнята такива feeding иначе не я  наяждат като се има напредвид че тя е  злояда
Ама ти си реши за тези кисели  chef

# 8
  • София, център
  • Мнения: 686
Ако не си въвела глутен грисът трябва да е оризов, защото пшеничният съдаржа глутен.
....


Или царевичен и той е БЕЗ глутен1

# 9
  • Мнения: 27 524
Каши има десетки и десетки видове, сменяй ги  Peace

# 10
  • Мнения: 4 428
А този кисел от готовия на прах ли да давам?
Нещо не ме кефи, чиста химия ми се вижда. Или си внушавам? Rolling Eyes

И според мен готовите не са хубави. Аз за това си правя мой кисел - правя натурално царевично нишесте, слагам различно плодово пюре и 3 лъжици АМ. Маги това го обича дори повече от кашите eat

# 11
  • Мнения: 7 803
Наталия пък умира за грис. На 200гр вода й слагам 1 супена лъжица захар и 2 супени лъжици грис. Като е готов сипвам грис (защото всичкия е много) в една чаша, добавям плодово пюре и 2 м.л. адаптирано мляко и става страхотно вкусно. Когато остане аз го доизяждам.



ти ме уби направо  Shocked
ина4е са ти сали идеи доста. мога само да добавя цареви4ен корнфлейкс с АМ  Peace може и с плодово zа раzнообраzие

# 12
  • Мнения: 240
Последно като пазарувах в детския магазин ,продавачката ми каза, че имало някакви готови кремчета в кутия като кашите и с адаптирано мляко.Само, че бързах и не обърнах никакво внимание нито какви са , нито каква марка са.Каза ми че са нови?
 Някои знае ли повече за тях?Чудех се дали са хубави? newsm78
Като отида ще разпитам и ще ги огледам подробно.

# 13
  • Мнения: 1 186
аз все ги заглеждам тези кремчета -те са на NESTLE имат вида на малките кремчета-Данончетата(дано се сетиш че незнам как да обясня) има с плод с ванилия и т.н и т.н Peace не съм взимала още ама ще hahaha взема да си взема да ги пробва моята бебка Laughing а на  NESTLE има също и готови каши(млечни)в опаковка като прясно мляко(картонена) били за пиене-някой да ги е пробвал Rolling Eyes-че съм купила една опаковка ама още не съм  отваряла
П.с-между другото на NESTLE - ГОТОВИТЕ КАШИ(млечните и зърнените) също са страхотни -препоръчвам ги Peace Peace Peace

# 14
  • Мнения: 7 803
готовите напитки на нестле, zа които говори6 мисля, 4е не са ка6и  Rolling Eyes моите пият, но на милупа, харесват ги  Peace

Общи условия

Активация на акаунт