Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 септ. 2006, 15:00 ч.

дрехи на WENICE KIDS

• 1 058
  • 12
  •   1
Отговори
   Здравейте всички. От доста време се опитвам да открия магазини в София, които продават дрехи на WENICE KIDS. Преди ги купувах от Пупи, но той вече не работи. Става дума за по-голямо детенце на около 7 годинки / но е по-едпичко /. Ако някой има инфо ще съм му много благодарна.

# 1
Имат магазин на ул.Солунска срещу колоните.
Имаше ресторант на това място.
В участъка между ул.Христо Белчев и ул.Ангел Кънчев.

# 2
  • София- Wien
Имат магазин на ул.Солунска срещу колоните.
Имаше ресторант на това място.
В участъка между ул.Христо Белчев и ул.Ангел Кънчев.

да, и аз за него, щях да напиша

съжалявам, че се повтарям, но ми се скапанета и следкато 4 пъти писах това съобщение, mam@ ме изпревари  bouquet

# 3
  • София
А имало и магазин-склад някъде на Илиянци,но лично на мен ми е много далеч и не съм ходила и не знам как да го обясня.Може би някоя друга мама ще обясни точно къде е и дали има разлика в цените!

# 4
  • София-Лагера
Разликата в цените е на половината.

# 5
  • София-Лагера
Ето я старата тема  има и снимки http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124445.msg2300735#msg2300735

# 6
  • София
desi 2 за мен главния вход е този от едно време по пътя на трамваите.него ли имаш в предвид?И цените са наполовина по време на разпродажба или въобще?

# 7
  • На черешата
desi 2 за мен главния вход е този от едно време по пътя на трамваите.него ли имаш в предвид?И цените са наполовина по време на разпродажба или въобще?

Само по време на разпродажба,иначе разликата не е голяма /освен ако някой не пазарува на едро  newsm78,тогава не знам как сточт нещата/.Вземала съм няколко неща от там,разликата с магазинските беше 1-2 лева

# 8
   Вчера ходихме с дружка до магазина на Солунска, особена разлика в цените на дрехите - там, и тези които съм виждала на др. места няма...Само дето има всякакви серии цветове и ...абе готин е..

# 9
  • София
Магазина на Илиенци е доста голям.Намира се срещу главния вход на Илиенци,но по улицата на трамваите.

# 10
  • София-Лагера
Toва е главния вход.Цените са такива ,защото разпродават стоката си.Новите работи които пристигат ги продават само на едро.Трябва да вземеш серия.Влизаш в магазина и казваш да ти покажат намалените дрехи.А те са доста ooooh!Аз се 4удех коя блуза да хвана по напред.

# 11
  • Варна
А във Варна дали ги има някъде,но на тези цени от предишната тема,че ако всичко в София е на такива цени веднага се местя да живея там Laughing

# 12
  • Deutschland/HE
А във Варна дали ги има някъде,но на тези цени от предишната тема,че ако всичко в София е на такива цени веднага се местя да живея там Laughing

вчера видях, че има техен магазин на ул. Шипка, преди магазина за платове

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт