Жилетка, шал, пончо от къде да купя?

  • 1 562
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Искам да купя шал и жилетка или пончо. Някой дали знае магазин за наистина хубави такива в София? Или пък да е мервал 1 от 3-те някъде.
Благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: 202
Пончо видях преди 1 седмица в едно магазинче на ул."Нишава",в отсечката в "Бели брези",там продават разни ишлемарски дрешки

# 2
  • Мнения: 63
Мерси, naddi, ще го посетя утре Simple Smile

А ако някой се сеща и за плетени пуловери, моля да сподели  Praynig

# 3
Всички тези неща ги има н магазин Майкъл на бул.Арсеналски 15, зависи обаче за каква възраст търсиш, защото за деца над 7 год ми казаха че ще получата стока следващата седмица

# 4
  • Мнения: 63
Ох, забравих да уточня, че търся за една дама на 50г.  Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 474
 newsm78  Чудя се дали в индийските магазини не съм виждала подобни неща  newsm78

# 6
  • Мнения: 479
Магазин "Аста" на бул. В. Левски № 30.
Там има пуловери, шалове, шапки, пончо, жилетки и каквото още се сетиш, ръчно изплетени. Правят неща и по поръчка.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Пончото тази година е на мода. При последната си обиколка из Мол-а го видях поне в 4 магазина. Със сигурност го има във Вивид, В Мекс и мисля в Бенетон.

# 8
  • Мнения: 63
Много Ви благодаря за съдействието.
Днес подарих на Дамата един пуловер от Calliope от мола + един шал от там Simple Smile
Харесаха й  Rolling Eyes

Тодоран, май точно такъв магазин търсех. Непременно ще го посетя, и за следващия повод ще съм подготвена Simple Smile ... и няма да скитам толкова. (че то и без това с малкия не ми се отдава)

Общи условия

Активация на акаунт