Педиатрите във Варна

  • 140 627
  • 443
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 359
Пуснах и отделна тема, надявам се да не ставам вече нахална но ще пиша и тук. Не съм доволна от педиатърката при която е бебка и естествено сега когато мога да я сменя искам да съм сигурно че няма да направя грешка. Искам да ви попитам за 1 педиатърка хомеопат, която ми препоръчаха казва се д-р Нели Костадинова гр. Варна кв Възраждане бл.41. Едни познати ми я препоръчаха горещо но пък от друго място чух че същата имала много пациенти и нямала време да им обърне внимание както трябва така че съм объркана. Това което ме интересува е: дали консултациите са отделно, т.е. не се чака заедно с болните; дали обръща достатъчно внимание, гледа гънки, пипа краченцата оглежда тялото и т.н. и също тъй като е хомеопат се надявам да не бърза с предписването на антибиотици. Така че не мога да реша някой знае ли нещо за нея.

# 46
  • Мнения: 3 595
Може първото посещение да е по ЗК, само таткото трябва да уреди всички документи, докато майката и бебето са в болницата. Ако не е успял първото посещение се плаща, а следващите са безплатни.

ПП:Мисля, че важното е да се извърши преглед едва ли има значение дали лекаря е по касата или не...

# 47
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, на кое викате "Терапията"?
Точно се насочих по вашите коментъри към д-р Ружа Панчева и прочетох, че не поема нови пациенти. Утре ще пратя мъжа ми все пак, да провери.
Но ще проверим и Ваня Александрова, само ми дайте някакви координати,  Praynig!

# 48
  • Мнения: 3 595
Панчева я няма до края на декември поне...А записването става при д-р Кишева, тя всъщност е GP-to.Телефона в кабинета е 622 622

Намира се на Цимерман ако не бъркам поредната улица с генералите  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 922
Да, на Цимерман е - МЦ Варна Медика.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Момичета, на кое викате "Терапията"?


Терапията е Св.Марина. То е и болница, и ДКЦ.

Намира се на огромна площ, на околовръстното е, над кв. Левски. От Вятърна мелница в посока Чайка... Дотам отиват автобусите 209 и май 32.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Панчева я няма до края на декември поне...А записването става при д-р Кишева, тя всъщност е GP-to.Телефона в кабинета е 622 622

Как така Кишева е GP-to? А Панчева какво е?

# 52
  • Мнения: 2 922
Панчева я няма до края на декември поне...А записването става при д-р Кишева, тя всъщност е GP-to.Телефона в кабинета е 622 622

Как така Кишева е GP-to? А Панчева какво е?

Панчева е педиатър, не е GP. Калоян се води пациент на д-р Кишева, но за всички прегледи ходим при д-р Панчева. За ваксини може и при двете. За болнични и пр. при д-р Кишева. Тя е страхотна също.

# 53
  • Мнения: 17 407
Последно: д-р ПАнчева приема ли пациенти за 2007 или не? Само в определени дни ли са часовете й по ЗК. МАй и аз ще сменям педиатъра, макар и сама да препоръчвах д-р Николова. Причината- скапана организация на работа. Въвела е часове за амбулаторните прегледи, които са през 15 минути. Днес отидох, без да знам това и така и не дочакахме да влезем.... Ами ако ми се разболее детето вечерта, как да се обадя да запиша час newsm78 За мен тази практика е абсурдна, изобщо откак се преместиха Еквита хич не ме кефи организацията им.

# 54
  • Мнения: 134
аз препоръчвам д-р Бакалова- ул. Баучер 5, тел 304 700, но тя също е доста ангажирана.

# 55
  • Мнения: 16
На Баучер 5 някакъв медицински център ли има?
И аз искам да намеря педиатър хомеопт.Моля за координати на д-р Чомпиева!Ако някой е доволен от друг педиатър хомеопат, моля да сподели.Може да е в Окръжна,Градска или Чайка!Може и на лични! 

# 56
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Панчева е педиатър, не е GP. Калоян се води пациент на д-р Кишева, но за всички прегледи ходим при д-р Панчева. За ваксини може и при двете. За болнични и пр. при д-р Кишева. Тя е страхотна също.

Разбрах!
Ще се опитаме другата седмица да се запишем - или там, или при д-р Александрова. И двете ще са ми наблизо, а и дотук само положителни мнения прочетох за тях.

# 57
  • Мнения: 1 640
Препоръчвам д-р ПЕТЯ СЪБЕВА,работи в Терапията-каб.280,но има мн.пациенти.Въпреки заетостта си винаги е усмихната,внимателна,съпреживяваща.Не отказва да даде направление за специалист.

# 58
  • Мнения: 3 405
Тъкмо се спрях на д-р Панчева и виждам, че е много ангажирана. Препоръчайте ми педиатър в района на Окръжна болница Grinning

# 59
  • Мнения: 17 407
Тъкмо се спрях на д-р Панчева и виждам, че е много ангажирана. Препоръчайте ми педиатър в района на Окръжна болница Grinning

д-р Катя Димова- ДКЦ-то на Окръжна б-ца.

Общи условия

Активация на акаунт