До кой месец ходихте на работа?

  • 7 213
  • 155
  •   1
Отговори
  • Мнения: 483
Здравейте, аз още ходя на работа а вече започва да ми тежи, смятам да спра от другата седмица и да се захвана с пазаруването за бебко! При вас как беше, до край ли бачкахте или си почивахте повече Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 986
  Аз вече се отдадох на заслужена почивка Wink-въпреки,че все още трудно свиквам да бездействам newsm78,но мисля,че бързо ще свикна,дори има опасност да ми хареса LaughingМисля,че и ти трябва да ме последваш,съдейки по лентичката ти Wink

# 2
  • Мнения: 8 917
До последно Peace Но работата ми е лека и ми харесва Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
До втори Embarassed.Имах много проблемна бременност и трябваше да лежа за задържане много време.В 5 месец се върнах пак за месец,но си докарах болезнени контракции.Така изкарах почти цялата бременност в къщи Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 978
По медицински показания не ходя на работа и си почивам повечко в къщи

# 5
  • софия
  • Мнения: 555
първия път до 5 месец, а втория още на 2 ме турнаха в б-ца за 1 седмица и после си откарах почивка до края.
абе я мързелувай когато ти е паднало, че после ... нямаш си на идея кво те чака първите дни.
ама се свиква споко. Laughing

# 6
  • Мнения: 316
До 45 дневния болничен официално, но имаше нужда от мен и работих до началото на 9-ти месец (по собствено желание). На мен не ми тежеше много, а по принцип ми е малко натоварена работата.  newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
До 5-тия Peace

# 8
  • Мнения: 146
От втория месец не ходя на работа защото работата не ми е лека и предпочетох така за да съм спокойна за бебето.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
До седмия ходих, после си взех платения отпуск за годината и после вече влязох в болничния! От много работа полза няма.........

# 10
  • Мнения: 581
Аз все още ходя...в 7 съм.

# 11
Здравейте! Това е моят проблем- ходенето на работа. В 5 месец съм, но работя с хора. Идват всякакви- сополиви, хремави, кашлящи. От вчера не съм добре и аз, тук в нашия град има нашествие на някакъв вирус. Гинеколожката ми предложи да лежа 10 дена в болница и да ми даде 1 месец болнични като после пак сме щяли да направим същата схема и така до отпуска по майчинство. Лошото е, че колегата с когото работя и който ме замества не  е съгласен и сега не зная какво да правя. Бебето ми е най- важното, но той казва, че така ще го натовяра с работа и обременя.

# 12
  • София
  • Мнения: 290
До средата на седмия, после много ми натежа , а моята работа е свързана с доста движение.

# 13
  • Мнения: X
Аз работя и не смятам да прекъсвам и след раждането - ще работя основно от къщи и няма да ходя до офиса. Смятате ли, че ще се справя?

# 14
  • Мнения: 967
Спрях работа 45 дни пред термина - както си е по закон. До последно бачках, а работа ми е доста натварена, но пък и залежаването вкъщи не е по-добраалтернатива. За да родиш лесно трябва да си в добра физическа форма и ако си седиш на диван перд телевизора не е добре нито за теб нито за бебето.

Общи условия

Активация на акаунт