Розови новини и от нас! Our little princess has arrived :)

  • 3 199
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 380
Честито и от мен!!! Да ти е жива и здрава малката София. Много щастие да ви носи и много да слушка. Голяма красавица е.
Желая ти бързо възстановяване! Hug

# 46
  • Мнения: 3 478
Много ви  е хубава малката кукла, браво!
Да ви е честита и много да ви радва   bouquet.

Някои моменти от разказа ти много ми напомниха за моето раждане.

# 47
  • Мнения: 217
Да ви е жива и здрава малката кукла и много да ви радва  bouquet
На мама бързо възстановяване и успех в кърменето  Hug Не е толкова трудно,колкото изглежда-щом още се кърмим с моя юнак Wink

# 48
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Честитоооооооооооооооооооооооооооооооооо
да ви е здрава и късметлива принцесата!
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И на теб бързо възстановяване и успешно кърмене! Wink  bouquet

# 49
  • Мнения: 7 091
Честито и от мен!!! Да ви е жива и здрава принцеса София  Heart Eyes  bouquet
Като ти четох разказа все едно за моето раждане в БГ говориш  Laughing
Успешно кърмене!!!

# 50
  • Мнения: 811
4встито  baby_neutral,
да ви е жива и здрава и само да ви радва малката сладурана  Heart Eyes
            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 486
Честита дъщеричка!  bouquet
Да ви е жива и здрава и много да ви радва!

# 52
  • Мнения: 449
Честита дъщеричка !   bouquet
Да ти е жива и здрава, щастливо и безгрижно детство й пожелавам.
А на теб бързо възстановяване и по-малко безсънни нощи.

# 53
  • Мнения: 8 163
Ох, муцунка сладка! Да ти е жива и здрава!

Girls rule!!!

# 54
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Прекрасна малка София! Добре дошла!
Да ви е жива и здрава, съпроводена в живота от усмихнати лица на близки и любими хора и много късмет!
На теб, мамо Г, ти желая светкавично възстановяване и безболезнено, а после и приятно кърмене!

# 55
  • Мнения: 7 091
Аз се извинявам, че така набързо пляснах пожелание Simple Smile, ама тъкмо кърмех малката и писах с 1 ръка Simple Smile Доста ми е трудно напоследък да  пиша във форума Simple Smile. Хващам се че го отварям сутрин, по цял ден седи отворен и чак вечер ми остава време да хвърля по един поглед Simple Smile.
Исках да кажа, че малката е направо невероятна на снимките! Прилича на ангелче просто!!! Да ви е жива и здрава!
Ти как си? Как се възстановяваш? Дано всичко е наред! Таткото помага ли ти Simple Smile Казах ли ти да си слагаш на превръзката Tucks-чета? Страшно помага за шевовете!
Дано се възстанови бързо като мен Simple Smile Аз от 2-ия ден не се свъртах на едно място, исках все по разходки да ходя  Joy
Целувчици на буболинка сладка!  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 128
     4естита принцеса.Много да ви радва и да и е здраве.  :bouquet:

# 57
  • Мнения: 1 194
честита ви принцеса!Много прекрасни мигове с нея  ви желаем! Много интересен разказ  bouquet

# 58
  • Мнения: 2 959
...Чувството да имаш свое бебе е наистина неописуемо и невероятно вълнуващо! ...
MrsG, Ти сама си стигнала до тази мисъл, а това е най- добрият начин да я почувстваш.
Да Ви е жива и здрава малката чаровна буболечка с красивото име- София! Hug Бързо възстановяване и успешно кърмене! Hug
...Доста ми е трудно напоследък да  пиша във форума...
Тандоори, липсваш ни, но бебка е по- важна в момента. Скоро ща наваксаш пропуснатото. Hug

# 59
  • Мнения: 1 116
MrsG честита ти дъщеричка, много е сладка малката София!
Да ви е жива и здрава!
Много хубаво си го описала раждането, чувствата и вълненията с появата на новия човек!
Бързо възстановяване и успешно кърмене, и аз имах проблем с разраняването на гърдите, дори трябваше да се цедя и давам със шише няколко дни, защото малката гълташе кръв и повръщаше. Славо богу не се отби и после продължихме успешно да се кърмим.

Общи условия

Активация на акаунт