Пак за лимонената диета

  • 865
  • 8
  •   1
Отговори
Привет,мами!Много се впечатлих от тази диета,но нямам време да се ровя и търся точно каква е тя:как се прави,колко време продължава и какаво трябва да се спазва.Ето защо ви моля да ми кажете най-важното за нея и дали наистина се постигат такива впечатляващи резултати?

# 1
  • София
  • Мнения: 11 658
В момента я правя,но между другото!Не очаквам кой знае какви резултати,бих се радвала и на 1 килце,но аз основната работа съм я свършила /поне така си мисля  Embarassed/.
Днес ми е 4-ти ден и съм поне 0.500 кг. надолу.Моето мнение е че не е най-ефикасната диета и не се свалят толкова много килограми,а максимум 1-2, поне при мен така действа!
Ето ти и линк да четеш:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52341.0
Ако пуснеш търсачката ще излезнат и други неща!Успех!

# 2
  • Мнения: 606
И аз съм на тая диета и съм с 1 кг. по малко.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 610
при мен нямаше ефект

# 4
  • Мнения: 410
И аз да се отчета че съм я спазвала тази диета.То за мен не беше диета,защото лимоните ги пиеш между другото,е трябва и ограничение разбира се.
При мен ефекта беше 3 кг и бях доволна,спазвах си я доста стриктно и мажа ми все ми се подиграваша с тия лимони hahaha
Но големия ефект постигнах с друга диета от която наистина свалих доста Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 610
И аз да се отчета че съм я спазвала тази диета.То за мен не беше диета,защото лимоните ги пиеш между другото,е трябва и ограничение разбира се.
При мен ефекта беше 3 кг и бях доволна,спазвах си я доста стриктно и мажа ми все ми се подиграваша с тия лимони hahaha
Но големия ефект постигнах с друга диета от която наистина свалих доста Peace

сподели за другата де   bouquet

# 6
  • Мнения: 410
И аз да се отчета че съм я спазвала тази диета.То за мен не беше диета,защото лимоните ги пиеш между другото,е трябва и ограничение разбира се.
При мен ефекта беше 3 кг и бях доволна,спазвах си я доста стриктно и мажа ми все ми се подиграваша с тия лимони hahaha
Но големия ефект постигнах с друга диета от която наистина свалих доста Peace

сподели за другата де   bouquet
Моя приятелка я беше пуснала отдавна тук,но аз все не се навивах да я почна.Темата се казва "Страхотна диета",пусни търсачката и предполагам че ще я манериш Peace
Ефект има и аз съм много доволна Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 610
наистина има, правих я, когато можех да спазвам часовете за хранене и ефекта беше УОУ
сега обаче съм си харесала друга, при която не трябва да се спазват часове за хранене и си ситскам палци на устискам на нея  Peace

# 8
  • Мнения: 410
наистина има, правих я, когато можех да спазвам часовете за хранене и ефекта беше УОУ
сега обаче съм си харесала друга, при която не трябва да се спазват часове за хранене и си ситскам палци на устискам на нея  Peace
Е,сега е твой ред да споделиш диетката.
Аз спазвах въпросната диета за която споменх и наистина имаше ефект и най-важното е че после не си върнах килограмите.Лошото обаче е че съм се заковала на тези килограми и не мърдам по надолу #Cussing out Ще ми се да посваля още някое килце за да си вляза в старата форма Whistling

Общи условия

Активация на акаунт