Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Лятото си отиде, от утре есен и ние отново започваме сивото си ежедневие.
Настроенето нещо го няма,налегна ме носталгия по морето,по хубавото време,по заведенията на открито,абе изобщо по лятото.
И при вас ли е така?
Цитирай

Abu Dhabi

не, при мен не е така. Едно си отива, друго идва.
Цитирай

София

При мен не.Гледам да гледам положително  nature016
Цитирай

Аз също не обичам есента,въпреки че тук в Бургас тя е хубава.Пустият плаж ме натъжава...Няма го това оживление по улиците ,както през лятото...И  не мен ми действа това леко депресиращо,но се старая да не се подавам на  усещането.Все пак идват хубави празници,ще дойде и лятото пак.Smile
Цитирай

При хората, които обичам

Това е ранната есен за мен - прекрасни картини, нарисувани от природата.
Обичам да снимам есента в града ни. Това не е моя снимка, но и аз се опитвам да видя само красивото. За сивото небе има време, не се заглеждайте в него и ще видите, че и вашия ден ще бъде прекрасно огнено-оранжев Love
Цитирай

Ели, не се натъжавай толкова. И на мен ще ми липсва лятото, но след зимата пак ще стане топло....пак ще е лято.
Есента също е приятна.....все още е топло, става за разходка и ходим по къс ръкав.
Цитирай

Обичам само ранната есен.
Цитирай

Обичам есента, природата е много красива. Имам възможност да й се наслаждавам по пътя за Ботевград, където уча. Виж, зимата е друго нещо, нея не я обичам изобщо Stop
Цитирай

София

Аз още не съм се натъжила. Нядавам се, че ще има още топли дни, макар и не с 30 - 35 градуса. Може и точно това ме крепи.
Цитирай

Грозде.
Цитирай

Fight club

Есента е най-великолепният сезон!  Love Дойде моето време...
Цитирай

Като бях по-млада се депресирах в края на лятото... Сега се радвам на всеки един ден, подарен ми от Живота Hug Имам си Слънца вкъщи, които да ме топлят Love
Цитирай

При хората, които обичам

newsm10
...и асмата на село Love
Цитирай

Всеки сезон си има своите прелести. Не позволявам на лошото време да ме натъжи.
Цитирай

Варна

ОБОЖАВАМ есента Love! Не ми харесва студа в зимата, но пък й харесвам Коледата и Новата година Wink.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора