Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ГОре на черешата...

Мили мами, помагайте Praynig!
Синът ми изкара варицела, но вече 20-ти ден има още корички, а там, където са паднали остават грозни розови петна и дупчици...при условие, че не е разчесал нито една пъпка.
Вие с какво мазахте после, за да се изхрани кожата и да се заличат?

Живо ме интересува, защото от онзи ден и аз съм с варицела, при условие, че съм я карала на 3 години и е сигурно...голям съм карък Crying or Very sad...а имам огромен брой пъпки навсякъде /особено по лицето/ и продължават да излизат...притеснявам се какви ли белези ще ми останат, щом детската кожа се възстановява толкова бавно, какво остава за възрастен човек...

Предварително ви благодаря  bouquet!
Цитирай
Хич не се притеснявай! Аз също я карах, когато бях на 23 и лекарката ми само се смееше- от години не била виждала толкова тежък случай! Имах голеееми мехурчета навсякъде! Бъди търпелива, поне 4-5 месеца ти тряват, за де се заличат напълно белезите. Аз не съм се мазала с нищо след това, но ако ще ти е по-спокойно купи си каквото и да е мазило за белези. Е, вярно останаха ми 2-3 дупчици, но нищо не е. Аз вече се бях примирила, че завинаги ще остана като калинка 35 35 А при децата е наистина много по-лесно. Детенце ще бъде съвсем добре, не се съмнявай. Стискам ти палци да я изкараш вазможно най- безпроблемно, че аз имах едни температури и други още по- неприятни екстри  35
Цитирай

София

Мажи с Мадеказол. Започни веднага при сина ти и мажи докато не изчезнат. А на теб леко боледуване, от личен опит ти желая малък сърбеж!
Цитирай

ГОре на черешата...

Мелинда, Соларис - благодаря за бързите отговори  bouquet!
Имам Контрактубекс - мисля,че даже е по-добър от Мадеказола...
А иначе ми е трети ден и вече нямам температура, дано да не вдигам повече...а за сърбежа - ужас, но пия капки фенистил, та оправям някакси положението...но пак е голяма гадост!На никого не го пожелавам!
Цитирай

Пловдив

Дерматикс - по скъп е от Контратубекса, но това е "най-революцинното откритие" за сега.
Дъщеря ми я изкара преди месец.На гърба беше осеяна и аз много се тревижих да не й останат тези розови петна, но почти се изчистиха.На личицето сега мажем с Дерматикс - има няколко белегчета още, но мисля, че няма да останат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.