Ще вадим третата сливица.

  • 5 771
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 858
Та така решихме-  ще я вадим. В Ботевград при една лекарка с лазер. Въпроса ми е такъв- трябва ли детето да е напълно здраво за да извадим сливицата. След последното лечение, което един доктор УНГ ни изписа Светли пак стигна до бронхит и сега е на АБ. За това питам дали трябва да е напълно здрав защото в момента не е а искаме колкото може по-скоро да я махнем.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Как така с лазер ще я вадите  Shocked

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А защо избра в Ботевград. Чета, че си от Монтана  Thinking

# 3
  • Мнения: 421
Да, трябва да сте здрави за да се оперирате. Не помня точно, но около месец трябва да е минал след прием на АБ. Най-добре поговори с доктора, който ще ви оперира. Има и тестове за алергия към упойките, това е важно, освен това се прави снимка на бял дроб-сърце и ЕКГ. Освен стандартните изследвания на кръв и урина. Но може би за различните болници изследванията са различни. На нас ни искаха всички тези неща..
Успех на операцията и дано всичко мине по възможно най-лекия начин.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Как така с лазер ще я вадите  Shocked

същото питам и аз?  Thinking

И да, трябва да е здрав Светли и да е подложен на доста изследвания преди каквато и да е оперативна намеса.

# 5
  • Мнения: 5 525
Ние приключихме днес с ваденето.Да трябва детето да е здраво най малко 20 дена преди операцията.И наистина трябва да направите някои изследвания.

# 6
  • Мнения: 1 858
Ние приключихме днес с ваденето.Да трябва детето да е здраво най малко 20 дена преди операцията.И наистина трябва да направите някои изследвания.

А това за антибиотика вярно ли е? Светли в момента пие Сумамед форте и не знам как ще изкараме 20 дни с здраво гърло...

Колкото до лазера ами и аз не знам каква е технологията но като го направим живот и здраве ще кажа. Знам, че е по-лесно за понасяне. Имам едно познато детенце, на което също така му извадиха третата сливица и казаха, че два часа след това са се прибрали вкъщи.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
maatete - има много процедури, при които след няколко часа сте си у дома. Но дали са качествени и дали това е правилно?
На щерката й махната останалите 2 сливици в 8-9ч. сутринта и в 17ч. си бяхме в нас.
А 3-тата също й е махана в б-ца с пълна упойка (което дава най-добрата възможност да се работи в тази част на гърлото) и пак бе леко пропрастнала след 1.6г., когато махахме останалите 2.

Но ти си решаваш. Детето си е твое.
Пак късмет   bouquet

П.П: Лекарят, който ще оперира с лазера, знае ли, че сега Светли пие АБ?

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 14:04 от Шани

# 8
  • Мнения: 1 858
Процедурата се извършва в болница! Не бих се съгласила това да стане в някакъв  си кабинет просто ей така. Вчера говорих с лекарката по телефона и тя каза, че първо ще отидем на преглед каза, че ще пусне изследвания и тогава въз основа на всичко това ще реши кога и дали ще я вадим. Така като говорих с нея ми се стори много любезен и отговорен човек. Днес ми казаха за още две дечица оперирани при нея. Личната ни лекарка каза, че дечицата, които са при нея и вадят третата сливица ходят в Ботевград.

Някой по-горе беше попитал защо чак в Ботевград. Ами защото тук сливиците ги вадят по обичайния метод. А и след като завеждащия на УНГ отделението доведе сина ми до бронхит и АБ как да му се доверя сливица да вади! При втория преглед при него Светли вече му свиреха гърдите а той каза, че детето е ок и нищо му нямало. Не мога да се доверя на лекар, който не вижда по-далече от носа си.

# 9
  • Мнения: 137
Моята племенница сега на 26 щте и вадят и 3-те сливици,но щте ги вадят и болницата.Не нея  и течат мърсолите и питали докторката дали може така а той и казъл че докато не извадят третата сливица все щте и течат и щте я опрерира като и течат мърсолите.

# 10
  • Мнения: 12
Моята племенница сега на 26 щте и вадят и 3-те сливици,но щте ги вадят и болницата.Не нея  и течат мърсолите и питали докторката дали може така а той и казъл че докато не извадят третата сливица все щте и течат и щте я опрерира като и течат мърсолите.
В коя болница ще махат сливиците и при кой?На дъщеря ми и правиха парацинтеза в унивирситетска в Стара Загора от д-р Маринов.Всички го знаят като мн. добър специалист.И ние трябва да я вадим тази трета сливица ама събираме смелост. newsm12

# 11
  • Мнения: 1 858
А да питам какво са това "мърсоли" и от къде текат?

# 12
  • Мнения: 137
Моята племенница сега на 26 щте и вадят и 3-те сливици,но щте ги вадят и болницата.Не нея  и течат мърсолите и питали докторката дали може така а той и казъл че докато не извадят третата сливица все щте и течат и щте я опрерира като и течат мърсолите.
В коя болница ще махат сливиците и при кой?На дъщеря ми и правиха парацинтеза в унивирситетска в Стара Загора от д-р Маринов.Всички го знаят като мн. добър специалист.И ние трябва да я вадим тази трета сливица ама събираме смелост. newsm12
                                      Ами при д-р Бачовска ако си я чувала.

# 13
  • Мнения: 137
А да питам какво са това "мърсоли" и от къде текат?
Ами текат от нослето  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 858
А да питам какво са това "мърсоли" и от къде текат?
Ами текат от нослето  bouquet


Аааа извинявай не те разбрах Peace  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт