За пердетата

  • 3 683
  • 42
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 767
Тези дни сме на вълна пердета/завеси и не знам как да убедя мъжа ми, че е по-добре да свършват до под прозореца, а не да са до земята... newsm78
Вашите как са? Някакси хич не ми се нрави да ми се мотаят пердета до пода. Едно не ми изглежда красиво, второ не виждам грам смисъл в това.  Crossing Arms А той настоява, че няма да е красиво , ако не са до пода. Явно просто само пердета до пода е виждал и не иска и не иска да се съгласи с мен. Сега му тегля картинки от нета, да види, че до под прозореца е хубаво, ама дали ще подейства, не се знае.
Вие какво мислите?

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
ами аз съм на мението на мъжа ти.
Къси пердета само в кухнята.
За хола исках дори не да са до земята, а да са надиплени по пода, но с малкото дете не става:( та компромиса ми бе да са ТОЧНО до пода.

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Зависи и от пердетата и от мястото, където са. Моите в спалнята са къси, 3-4 сантиметра под перваза на прозореца, а в хола са ми дълги, опират в земята. Аз харесвам и по двата начина Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 495
В кухнята и спалнята са къси.В хола садълги до подаМисля че така е по-добре, а и не си представям този огромен прозорец с къси пердета Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 6 767
Той дори за кухнята май ги иска до пода.  Crossing Arms
 А за хола съм се примирила да са до пода, защото прозорците там са огромни, почти до пода и вратата е залепена за тях, та няма как иначе, но в детската и кухнята прозорците са си нормални, започват си високо, на всичко отгоре парното навсякъде е под тях, а до колкото знам не трябва да има завеса над него, заради топломерите. И тогава за какво въобще ще слагаме пердета, като постоянно ще са дръпнати?  Rolling Eyes

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
... на всичко отгоре парното навсякъде е под тях, а до колкото знам не трябва да има завеса над него, заради топломерите. И тогава за какво въобще ще слагаме пердета, като постоянно ще са дръпнати?  Rolling Eyes
Това за парното е вярно. Ама и то си има лесно. Лятото едни, зимата други пердета  Laughing Mr. Green, хем малко разнообразие, пък може и да ти омръзнат по-бавно  Wink Laughing

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Аз харесвам в стаите пердетата да са до земята, а в кухнята - къси, до под прозореца. А, и да са много надиплени. Не харесвам плътни завеси. Вкъщи сме с алуминиеви щори и от тези белите прозрачни пердета.

# 7
  • Мнения: 4 546
и аз съм на мнението на мъжа ти. къси пердета ми харесват за кухня или детска /ако са с картинки/

# 8
  • Мнения: 1 449
Дълги! Дори да се влачат по земята! Много е шик.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 767
Така де, спорът е точно за кухнята и детската да са къси, в хола ще са дълги. Laughing

# 10
  • Мнения: 4 546
Така де, спорът е точно за кухнята и детската да са къси, в хола ще са дълги. Laughing
ее, тогава - къси! в кухнята дълги пердета хич не върви, а аз детската - ако са от прозрачните - става, но ако са си детски с картинки- по-добре къси  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 6 767
Навсякъде ще са плътни, защото аз не искам щори, в предната къща бяхме на щори, не ме кефи. Сега съм решила твърдо плътни пердета, че сме юг всички стаи и като грейне слънцето сутрин сме на крак.  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 146
И аз мисля, че къси пердета в кухнята и детската са по-добре. Нашите в детската са малко под перваза, плътни са и е идеално. Обаче за холя аз съм за дългите пердета   Grinning

# 13
  • Мнения: 1 311
В кухнята и в детската са до прозореца. При това в кухнята почват от трегера на самия прозорец, а не от тавана. В хол-спалнята са от тавана до пода.

# 14
  • Мнения: 4 473
За кухня и всекидневна/трапезария - къси. За хол и спалня - до земята. Това харесвам аз. Друг е въпросът, че мъжа ми изобщо не обича пердета и си караме само с щори Tired. Да видим до кога Crossing Arms

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 14:20 от strelche®

Общи условия

Активация на акаунт