Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София,Младост1

В4ера ни слагаха третата ДТК и полиомиелит,слагаме от убитите ваксини.НО от в4ера едвам ми яде по 100-110 и спи по4ти нонстоп.
Възможно ли е да е от ваксината или нещо се разболява,4е като гледам времето какво е а ни седим доста навън...
Цитирай

Някъде на път....

Не вярвам да има проблем от ваксината! Полиомелитната Интовакс ли е?
Цитирай

Да, моето дете след ваксини спи по ужасно много
Цитирай

пред компютъра

Възможно е да няма апетит след ваксината ДТК. Когато на Злати му ги биеха педито ме предупреждаваше, че може няколко дни да няма апетит. И действеително при него апетитът намаляваше.
Цитирай

възможно е
Цитирай

да възможно е  Wink
ден - два и ще живне пак  Wink
Цитирай

UK, Harlow/София

След ВСЯКА ВАКСИНА Е ВЪЗМОЖНО общо неразположение на детето 72ч.Изразява се в сънливост, безапетитие, раздразнителност, или повишена температура!
Цитирай

София,Младост1

Ох, поуспокоих се,много експресни отговори.
А понеже мисля да по4вам да давам каша, но знам 4е реди и след ваксина не се препоръ4ва въвеждане на нова храна, колко дни да поиз4акам, 3 стигат ли?
в4ера питах педиатърката, я каза 4е няма никакъв проблем и веднага след ваксината да въвеждам , ама......
Цитирай

София,Младост1

Ох, поуспокоих се,много експресни отговори.
А понеже мисля да по4вам да давам каша, но знам 4е реди и след ваксина не се препоръ4ва въвеждане на нова храна, колко дни да поиз4акам, 3 стигат ли?
в4ера питах педиатърката, я каза 4е няма никакъв проблем и веднага след ваксината да въвеждам , ама......
Цитирай

UK, Harlow/София

Правилно ти е казала педиатърката.Можеш да захранваш спокойно.Нова храна не се въвежда само когато бебето е болно.А неразположениието след ваксина, няма нищо общо с болест!
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Да, от ваксините може да се появи подобно неразположение. Моята мома на 1-та ДТК първо рева половин час след ваксината, после 6 часа спа нон-стоп (това никога не го беше правила) !

За кашата, препоръчвам ти да захраниш 72 часа след ваксината, защото ако храната по някакъв начин не понесе на бебето, няма как да установиш дали става въпрос за странична реакция от ваксината или проблем с храната  Thinking

Love
Цитирай

София

Много ясно, че е от ваксината! Peace
Цитирай

Шумен

Възможно е Peace
Цитирай

софия

да, може да е по-сънливо детето и с променен апетит, ако е от ваксината ще премина за няколко дни Peace
Цитирай

Русе

то на различно дете различно се отразява наистина, на малкия определено му действаше сънливо,но на апетита не му повлия Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора