Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

С какво да прикривам сенките под очите?.......и мога ли да се отърва от тях
Цитирай

London, Sofia

С какво да прикривам сенките под очите?.......и мога ли да се отърва от тях
За прикриване - ясно, макиаж, но за премахване - трябва да знаеш какви са причините първо...поне според мен Peace
Цитирай

В.Търново

За прикриване - ясно, макиаж, но за премахване - трябва да знаеш какви са причините първо...поне според мен Peace
[/quote]

Peace Съгласна съм Peace
Цитирай

София

Ако са от умора, торбички черен чай вършат чудеса... иначе, коректор  Sick
Цитирай

София

От години ползвам течен коректор на Лореал и съм много доволна. Преди години използвах сух коректор, но от него оставаха следи по гънките под очите и си личеше, а течния стои много естествено и никой не разбира че ползваш нещо. Свежият вид е гарантиран, а в комбинация с фон дьо тен е направо страхотен. А как да ги премахнеш не знам, пробвала съм какви ли не начини, но нищо не помогна затова ги прикривам успешно.
Цитирай

Много добре действат на очите пакетчета от черен чай или лайка охладени във фризера или хладилника, аз за околоочите ползвам едно кремче на Лореал Visible Results, което прикрива леко.
Цитирай

С   коректор.
Цитирай

на ОколовръсТното в ПАЛАТка

Преди време една приятелка ползваше някакъв успокояващ, изглаждащ крем за под очи. Комбинираше го с коректор за очната зона. Продуктите бяха на Есте Лаудер.
Казваше, че има страхотен ефект.
Цитирай

За козметично прикриване ако говорим бих ти препоръчала зелен коректор, аз лично съм много доволна. Продават го в магазините от веригата Бонжур Peace
Цитирай

София, Надежда 3

Зелен?  #Crazy
Неподготвена ли се изказах?
Цитирай

Зелен е, да:) Водят го коректор с цвят мента, естествено на кожата не стои зелен. Точно за сенки и за червени петна по кожата е. Вгледай се в очите на някоя по-нагримирана моделка и забележи как и стои едно такова по-странно светло около очите именно заради този коректор е.
Цитирай

Пловдив

Най-добре не да ги прикриваме, ами да ги елиминираме изцяло, като се наспиваме Wink, ако не се дължат на друга причина де.
Цитирай

Чувала съм , че може да се дължат на бъбречни броблеми..........иди на лекар........в тази логика много вода, чайове, плодове.........движение
Цитирай

Варна

И аз имам сенки под очите, от как се помня. Просто там кожата ми е тънка като пегамент, направо прозрачна и страшно чувствителна. Козметично я прикривам с фон дьо тен.
Цитирай

Габрово

Май единственото решение са различните коректори. Е, най-добре е да се реши проблемът по някакъв начин, но не винаги е възможно.
Аз самата имам тъмни сенки под очите откакто се помня - чак ми прозират кръвоносните съдове. Мисля, че наистина при някои от нас там просто кожата е много тънка и прозрачна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора