Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Всичко за обезкосмяването
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

London, baby

Някой има ли идея някоя козметичка в България да действа с конец? Чувала съм, че в Германия има, но за тук... В предаването "Пълна промяна" също съм виждала. Доста е трудничко, освен с ръцете,помагаше си и с уста. #Crazy Трайността била около 3-4 месеца, а цената е малко по-скъпа от кола маската.
Цитирай

София

Не съм чувала, съжалявам, но ще следя темата с интерес
Цитирай

София

Ами аз съм се обезкосмявала с конец... но в никакъв случай не мога да кажа, че трае 3-4 месеца newsm78 Трае колкото след епилатор, то и принципите на действие са сходни.
Цитирай

London, baby

А можеш ли да обясниш как става?!
Цитирай

София

Ами ще пробвам, ама... дано да е разбираемо.
Вземаш конец, да кажем, към 2.5 метра. Сгъваш го няколко пъти, така че да получиш по-дебел, многослоен  конец с дължина 70-80 см. Слагаш го около глезена и премяташ единия край около другия - все едно го връзваш, само че го премяташ много пъти. Получава се нещо като спираловидна намотка - единият край увит около другия, но самите краища на конците са свободни. Затягаш около крака, хващаш свободните краища и започваш да ги движиш наляво и надясно. При това движение намотката се мести около крака, като захваща и изскубва космите от корен. Като изскубеш по този начин една хоризонтална ивица, полека-лека придвижваш конеца нагоре по крака и така, докато оскубеш целия крак.
Разбра ли се нещо? Embarassed
Цитирай

London, baby

Отивам да пробвам!!! Благодаря!!! Hug
Цитирай

София

Успех Hug
Цитирай

London, baby

Уфф  Crying or Very sad нищо не става... #Crazy Май по-добре кола маска.Благодаря ти все пак!  bouquet
Цитирай

Springfield, VA

Ами ще пробвам, ама... дано да е разбираемо.
Вземаш конец, да кажем, към 2.5 метра. Сгъваш го няколко пъти, така че да получиш по-дебел, многослоен  конец с дължина 70-80 см. Слагаш го около глезена и премяташ единия край около другия - все едно го връзваш, само че го премяташ много пъти. Получава се нещо като спираловидна намотка - единият край увит около другия, но самите краища на конците са свободни. Затягаш около крака, хващаш свободните краища и започваш да ги движиш наляво и надясно. При това движение намотката се мести около крака, като захваща и изскубва космите от корен. Като изскубеш по този начин една хоризонтална ивица, полека-лека придвижваш конеца нагоре по крака и така, докато оскубеш целия крак.
Разбра ли се нещо? Embarassed

РАзбра се, ама предварително трябва да предупреждаваш, че това е опит за хора със здрави нерви и волскотърпение Crazy
Цитирай

Някъде на път....

РАзбра се, ама предварително трябва да предупреждаваш, че това е опит за хора със здрави нерви и волскотърпение Crazy

Peace
Цитирай

London, Sofia

Мен са ме епилирали така - много добре се оформят вежди Peace Беше преди години в Карлово - бях там на гости на една приятелка и козметичката бе една рускиня. Колкото до "трайността" - еднаква е Wink
« Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 18:06 от The Sun »
Цитирай

В.Търново

Не става ли по-бързо с епилатор newsm78 Аз няма да имам нерви да се почистя така Embarassed
Цитирай

Някъде там...

Познавам един фризьор, арабин, който го прави. Гледала съм го, че скубе мигли и окосмяване около устата. За крака - не знам, не съм го питала. Има доста клиентки, но аз не съм пробвала още.
Цитирай

София

Не става ли по-бързо с епилатор newsm78 Аз няма да имам нерви да се почистя така Embarassed
Ама разбира се, аз съм го правила преди 15-16 години, когато още нямах епилатор и се скубех с пинсетка Crazy Аз лично никакви предимства не виждам на тоя метод, просто момичето питаше, затова го описах. Сега никой не може да ме накара да се скубя така Smile
Цитирай

Анкх-Морпорк

На мен една колежка ми показа, но не виждам разлика - като с епилатор е, пак скубе космите, само че не хаби ток  Mr. Green
За ръце и крака ми е ясно как става,  ами как скубят вежди, това ме озадачи много!?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора