Дайте да изясним

  • 2 097
  • 22
  •   1
Отговори
Какво означава една жена да е трътлеста?Може ли да си хем слаба,хем трътлеста?  Embarassed И Може ли да се избегне?Какво може да направи за да не си трътлеста?
Моля не се смейте много на темичката ми  Joy  и да знаете че разчитам на вас    bouquet

# 1
  • Мнения: 888
Ми според моите скромни сметки  bowuu
трътката е мазното от на пилето дупето,което означава,че една жена,която е наричана с израза"трътлеста" има мазно дупе  Rolling Eyes

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С голямо дупе и къси крачета. Като Джей Ло.

# 3
  • Мнения: 581
С тлъсто дупе издадено назад и поклащащо се като желе...Нещо такова! Ама  и трътлите са чаровни.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 575
Според мен, когато е със силно изразени бричове, не толкова задника.
А ако е в комбинация с къси крака картинката е пълна.

# 5
  • Мнения: 8 917
Какво означава една жена да е трътлеста?Може ли да си хем слаба,хем трътлеста?  Embarassed И Може ли да се избегне?Какво може да направи за да не си трътлеста?
Моля не се смейте много на темичката ми  Joy  и да знаете че разчитам на вас    bouquet
rotfImao rotfImbo страшна тема Joy
По-горе са го изяснили вече Peace

# 6
  • Мнения: 135
ааа вие ме разбихте Laughingаз съм чувала че трътлестите са ниски и пълни Joy

# 7
# 8
  • Мнения: 7 640
според мен трътлест е някой, който има несъразмерна фигура с преобладаване на задните части Laughing

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
С голямо дупе и къси крачета. Като Джей Ло.
Да, точно така е. Макар че аз Джей Ло си я харесвам!  ooooh!

# 10
  • Мнения: 151
според мен трътлест е някой, който има несъразмерна фигура с преобладаване на задните части Laughing
И аз така мисля.

# 11
  • Мнения: 3 447
според мен трътлест е някой, който има несъразмерна фигура с преобладаване на задните части Laughing
И аз така мисля.
Еее, ако е висока 1.80, с дълги крака и голям задник, не е трътлеста според мен Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7 640
Еее, ако е висока 1.80, с дълги крака и голям задник, не е трътлеста според мен Simple Smile

ми точно де- баш си е трътла, щото такъв гъз на такова тяло не стои Laughing
Ти такива в каква група ги водиш Grinning

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Еее, ако е висока 1.80, с дълги крака и голям задник, не е трътлеста според мен Simple Smile

Абе бая съм си трътлеста аз  Blush Щото общо взето мен си описала  Grinning

# 14
  • Мнения: 7 803
според мен трътлест е някой, който има несъразмерна фигура с преобладаване на задните части Laughing

то4но

Общи условия

Активация на акаунт