Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 септ. 2006, 21:09 ч.

Pomognete mi! Speshno!

• 3 234
  • 18
  •   1
Отговори

Ot edna godina imam vaginalni infekcii, edna sled druga bez minutka pokoi...bakterii koito idvat ot anusa i 4ervata. Kakvo moga da piq ili da napravq za da uravnovesq stomaha? I ima li specializiran lekar pri koito moga da ida, i kakav e toi?

Blagodarq predvaritelno!

# 1
  • София
сам не разбрах кое е полкова спешното. лекарят е гинеколог. направи си микробиологични изследвания. важно е как си правиш тоалета, внимателно с аналния секс и избърсването отпред назад.

# 2
  • Smallville
Ако инфекцията в от Кандида,вземи си Ентеросан S-2,това е пробиотик,който прочиства отвътре.Но трябва микробиологично изследване,за да знаеш точно какво да лекуваш.Успех  bouquet

# 3
  • Абсурдистан
Какво е толкова спешното. Гинеколозите какво казват И наистина, Samsara е права - по внимателно с аналния секс, спазвай правилата.

# 4
  • София
Candida spp. sa gabi4ki,a Angel4etoo govori za bakterii.
4revni bakterii sa Klebsiella spp. i Enterococcus spp. Za tqh trqbva da se pie antibiotic. Znam,4e davat Augmentin, no mai e slab.
Mikrobiologi4en analiz i le4enie s antibiotic 6te re6at problema s bakteriite,no paralelno s tova triabva da se postavq Clotrimazol ili ne6to drugo vaginalno,za da se predotvrati poqvata na gabi.
Uspeh s le4enieto! Simple Smile

# 5
Hodila sam na lekar...ot godina ve4e pravq izlesvaniq i le4eniq, no bez rezultat.... i da govorq za Koli...Klebsiela...i nqkoi pat Kandida. Polovi kontakti nqmam ot kakto zapo4na vsi4ko. Ima li na4in da stabiliram florata...zashtoto tazi posldovatelnost ot infekcii i bakterii e posledstvieto ?

# 6
по  принцип  ако  имаш  запек  трябва  да  започнеш  лечението  от  там . Ползването на  качествен  интимен  сапун  също  е  в  помощ . Peace

# 7
здравейте всички!Преди малко се регистрирах,затова моля предварително да ме извините ако по някакъв начин объркам нещата!Бременна съм в края на 6тия месец и на мен ми откриха бактерии само че в урината,а и много епителни клетки.Докато чакам резултатите от стерилната урина какво да правя?

# 8
  • София
И аз имам еп.кл. бременна съм в 7 месец но нищо не ми казаха да лекувам.

# 9
Ox...nqmam zapek !! A vaginalni infekcii ?! ..neznam kakvo da pravq ve4e Sad

# 10
  • на път...
Ох,милата Sad.Тук едва ли знае някой как да ти помогне..щом лекарите не са успяли! Confused
Опитай с Хомеопатия.Прави си промивки с тетра.Късмет ти желая. Hug

# 11
  • под звездите
За нормализиране на бактериалната флора в организма има специални комбинации от така наречените полезни бактерии-бифидуси и лактобацили. На пролет пих такива, защото ми се наложи да пия много антибиотици през зимата. Аз пих на Аква Сорс- то е цяла пречистваща програма- пие се по схема и продължава около месец. Никак не е евтино. други фирми също предлагат подобни препарати. Има едни на Форевер Ливинг Продъктс- май са по-добри, а може да си вземеш Ентеросан-класическия, а не този за гъбичките, щом нямаш гъбички. Той е най-евтин и го има по аптеките.

# 12
За нормализиране на бактериалната флора в организма има специални комбинации от така наречените полезни бактерии-бифидуси и лактобацили. На пролет пих такива, защото ми се наложи да пия много антибиотици през зимата. Аз пих на Аква Сорс- то е цяла пречистваща програма- пие се по схема и продължава около месец. Никак не е евтино. други фирми също предлагат подобни препарати. Има едни на Форевер Ливинг Продъктс- май са по-добри, а може да си вземеш Ентеросан-класическия, а не този за гъбичките, щом нямаш гъбички. Той е най-евтин и го има по аптеките.

Na kakva cena sa? I ot kade da gi zakupq? ....Kakvo predstavlqva, hap4eta ili neshto drugo ..?

# 13
# 14
  • Sofia
Обикновено когато човек не може да се излекува след много опити с традиционната медицина, започва да търси други методи. От както се лекуваме с хомеопатия, нито на мен, нито на половината ми роднини не се е налагало да прибягват отново към традиционната медицина. Ако се обърнеш към добър класически хомеопат, мисля, че проблемите ти ще изчезнат.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт