ВАРНА, МОРЕТО, БУРНИТЕ ВЪЛНИ (7)

  • 13 522
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 096
Честито християнче на Alexandra

# 46
  • Варна
  • Мнения: 893
ее честито ви християнче   bouquet
да е живо и здраво и дядо Боже много да го пази и да му помага! Praynig

# 47
  • Мнения: 3 971
Честито християнче на Alexandra и от мен! Hug
Ivy  Аз това и чакам Crazy ,но като се сетя че нямаме асансьор и ще трябва първо количката да свалям после бебо -направо ми става лошо ooooh! Ама няма по цял ден в къщи да стоя де Crossing Arms Долу във хода няма къде да я държим-стайчката ни е фризьорски салон , а гаража ни е чак зад спортна зала ,а аз съм на червения до *Варчев* Tired Ох, няма друг начин ooooh!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Имаме си рожденичка newsm44
sea woman честит рожден ден,нека всичко което си пожелаеш да го постигнеш

# 49
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на sea woman!


Честит Рожден Ден на малкото християнче Мони! А на мама и татко да им е жива и здрава рожденичката!



А това е за мама:

# 50
  • Мнения: 3 595
dvv дано поне не сте на високо  Praynig Ами аз търкалям количката на задните гуми по стълбите, но рядко ми се налага...кофти работа  Rolling Eyes Ние пак ще си ви чакаме за разходка  Laughing

# 51
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  sea woman.
Много здраве, щастие и мъжете много да те слушат, особено най-големия.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Оууу ужас много ме е срам Embarassed
Честит рожден ден на малката Симона.Да расте здрава и щастлива

# 53
  • Варна
  • Мнения: 893
честит рожден ден на всички   bouquet
dvv и аз съм така и се чудя тая количка къде ще я тургам  newsm78
на 4ти етаж сме  Rolling Eyes и се чудя дали да не оставям количката във входа   Thinking
заключва се и предполагам че няма да вандалстват с бебешка количка  Rolling Eyes
но за всеки случай може да и взема едно катинарче  Wink

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Вержи,много сте сладки на сватбата с мъжо ти!!!
Честито и дълъг съвместен живот..........Simple Smile
Надявам се скоро да се видим с всички Вас!!
Засега заминавам на почивка,но по-нататък ще дойда на някоя от срещите Ви.......

# 55
  • Мнения: 3 478
Александра, честито ви Християнче  bouquet! Да ви е жива и здрава!

Тъкмо си мислех да направя запитване тук относно кръщене, пък то вече имало едно наскоро. Би ли казала къде го правихте, как мина, после ходихте ли някъде с роднини/приятели след церемонията и къде? Ние ще си идваме на лято и искаме да правим кръщене. Не сме се ориентирали къде обаче. Знам че после се прави почерпка, но незнам какъв вид да бъде тя, в смисъл на ресторант ли трябва да ги водим хората или какво? Събират ни се май доста хора да поканим, а не ми се иска празненството после да се превърне в тип мини сватба. Как да процедирам?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Благодаря ви момичета за пожеланията!   bouquet Laughing

За кръщенето - ние живеем в Аспарухово и решихме да го направим в тукашната църква, по-спокойно е и не те претупват както например в по-централните църкви. За гостите решихме да не са много, най-близките роднини, и общо с нас и кръстницата станаха 13 човека. След църквата отидохме в едно ресторантче пак в квартала, беше хубаво. Стандартен обяд беше, без нищо кой знае колко специално. Доволна съм как премина всичко  Laughing

# 57
  • Мнения: 3 971
Ох, и ние сме на 4 ет. ooooh! пробвахме на задни гуми ,но не става Tired Много е тежка количката и дърпа надолу, страх ме е че ще ме повлече с бебо Cry

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 493
dvv няма да те отвлече Simple Smile.Стискаш здраво и слизаш,това е единствения начин.Цяла зима носех количката на ръце,защото беше с двойни гуми отзад,е стъжни ми се.Останах без ръце,кръст.Вече за лятната гледах отзад да е с единични гуми.Смъквам си я на гуми без проблеми,така я и качвам,обръщам се и дърпам нагоре Peace

# 59
  • Мнения: 3 595
Другия начин е смъквате количката, бебето в кошарата, качвате се взимате бебето и така излизате. Наши приятели бяха на втория етаж и така правеше момичето. Доста е неудобно  Rolling Eyes

За качването на задни гуми в началото ми беше доста трудно, а сега го правя на сън и даже не усещам (ама 4 етажа са си 4 етажа  newsm78)

Общи условия

Активация на акаунт