Реални или измислени (Количка????)

  • 10 228
  • 189
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 12 228
   Аз освен стрии и съвсем малко увиснало коремче няма от какво да се оплаквам. Скоро незнам обаче как ще се чувства гърбът ми, че малките стават по-тежки, а с това кърмене едновременно не е много лесно...

# 181
  • Мнения: 7 640
предлагам темата да се номинира за офф-топик и спам на годината Laughing

# 182
  • Мнения: 7 803
PolarFox много си права  Joy

# 183
  • София
  • Мнения: 12 228
  Абсолютно  Simple Smile Ако ще още десет пъти да сменим заглавието пак няма да обхванем всичко обсъждано в нея. Но не е лошо да има такава темичка  Wink

# 184
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Да ,и можем да я наречем- За всекиго по нещо Wink

# 185
  • Мнения: 1 419
А не може ли да се разцепи по обсъжданите теми в отделни теми?  newsm78

А по последната тема, не знам как ще исглеждам като родя живот и здраве, но поне с двукатния и трикатния корем ще съм в отбора  Laughing Още съм края на 6ти месец, а коремът ми е 1мин пред мен  Joy Започвам да заприличвам на оная жена от клипчето дето освен корем друго нямаше, а за корема имах чувството, че е толкова неестествено закаче, че всеки момен ще се откърши  Crazy

За реалните или измислените, аз май не съм от наблюдателните, щото нещо не ги разпознавам  Embarassed

# 186
  • Мнения: 3 336
Да ,и можем да я наречем- За всекиго по нещо Wink

Аз предлагам Близнашко клю Laughing Обаче тризнашките майки ще се обидят, може да е Многоплодно клю, хем щи си пишем за каквото си искаме , без да се притесняваме какви плодове ще дадат писанията ни hahaha

# 187
  • Мнения: 1 744
А може и Клю-клю-клю..... Laughing

# 188
  • Мнения: 2 013
Авторката на темата СеРРи е била активна вчера вечерта. Но явно не ще да се разпише тук.

# 189
  • Мнения: 7 640
мда, аз също я мернах в АМ

Общи условия

Активация на акаунт