Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Мамчета, от кои чашки /с неразливащ накрайник/ сте най-доволни - на Чико,  Авент или др. марки. Споделете опит.
Цитирай

Някъде там...

Авент!  Peace
Цитирай

На точното място, в точния момент

От тези, които имат най-малко съставни части => най-лесно се мият, а това, според моя опит са Nubi. Знам, че ги има в София, защото ги видях в една аптека (на ъгъла на Славейков и Раковски) тази пролет. С мек накрайник са, така че са удобни и за детенце.
Цитирай

София

Avent. Но наистина е играчка миенето. Пробвах и Дисни Crazy, не разбрах защо подливаше.
Цитирай

Бургас

Авент! Peace
Цитирай

София

И на двете ни дъщери най удобни са Nubi. Голямата /3г./ още пие в къщи с такава, защото пие много сок и така не ми разлива навсякъде. Тя има и авент и нуби и определено предпочита втората.
Цитирай

София

Само Авент сме ползвали досега
Цитирай

София

Авент и Нуби
Цитирай

Благодаря Ви мами! Да ви питам за Авент - нали са с клапа против пропускане, на същия принцип ли са като шишето на Дисни с клапата? Питам, защото четох че се почиствали много трудно и искам да разбера какво е трудното?
Цитирай

София

Авент.
Цитирай

София

Благодаря Ви мами! Да ви питам за Авент - нали са с клапа против пропускане, на същия принцип ли са като шишето на Дисни с клапата? Питам, защото четох че се почиствали много трудно и искам да разбера какво е трудното?
Трудно се почиства самия накрайник,задържат се остатъци по него,но има извивки,които в трудно са се изтъркат.
Цитирай

Ползваме Авент с мек накрайник!
Цитирай

София

Аз ползвам на Чико,но единият накрайник вече го е почти изял и няма начин за смяна,но са по удобни от към дебелина.Мразя шишетата на Авент.
Цитирай

София

Не знам как е при шишетата на Дисни, но на Авентската чаша клапата е силиконова, кръгла и се маха лесно. Проблем е миенето на накрайника - доста е тесен и с нищо не можеш да бръкнеш вътре.
Цитирай

най-хубавото място

Peace Peace Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора