Чашки разни и разнообразни, но коя да бъде?

  • 1 615
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 376
Мамчета, от кои чашки /с неразливащ накрайник/ сте най-доволни - на Чико,  Авент или др. марки. Споделете опит.

# 1
  • Мнения: 5 790
Авент!  Peace

# 2
  • Мнения: 8 163
От тези, които имат най-малко съставни части => най-лесно се мият, а това, според моя опит са Nubi. Знам, че ги има в София, защото ги видях в една аптека (на ъгъла на Славейков и Раковски) тази пролет. С мек накрайник са, така че са удобни и за детенце.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
Avent. Но наистина е играчка миенето. Пробвах и Дисни Crazy, не разбрах защо подливаше.

# 4
# 5
  • Мнения: 605
И на двете ни дъщери най удобни са Nubi. Голямата /3г./ още пие в къщи с такава, защото пие много сок и така не ми разлива навсякъде. Тя има и авент и нуби и определено предпочита втората.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Само Авент сме ползвали досега

# 7
  • Мнения: 22 854
Авент и Нуби

# 8
  • Мнения: 376
Благодаря Ви мами! Да ви питам за Авент - нали са с клапа против пропускане, на същия принцип ли са като шишето на Дисни с клапата? Питам, защото четох че се почиствали много трудно и искам да разбера какво е трудното?

# 9
  • Мнения: 2 407
Авент.

# 10
  • Мнения: 22 854
Благодаря Ви мами! Да ви питам за Авент - нали са с клапа против пропускане, на същия принцип ли са като шишето на Дисни с клапата? Питам, защото четох че се почиствали много трудно и искам да разбера какво е трудното?
Трудно се почиства самия накрайник,задържат се остатъци по него,но има извивки,които в трудно са се изтъркат.

# 11
  • Мнения: 596
Ползваме Авент с мек накрайник!

# 12
  • Мнения: 577
Аз ползвам на Чико,но единият накрайник вече го е почти изял и няма начин за смяна,но са по удобни от към дебелина.Мразя шишетата на Авент.

# 13
  • Мнения: 485
Благодаря Ви мами! Да ви питам за Авент - нали са с клапа против пропускане, на същия принцип ли са като шишето на Дисни с клапата? Питам, защото четох че се почиствали много трудно и искам да разбера какво е трудното?

Не знам как е при шишетата на Дисни, но на Авентската чаша клапата е силиконова, кръгла и се маха лесно. Проблем е миенето на накрайника - доста е тесен и с нищо не можеш да бръкнеш вътре.

# 14
# 15
  • Мнения: 992
авент или нуби бих си купила

# 16
  • Мнения: 376
Благодаря Ви за отзивчивостта. Купих на Чико и все още нямам впечатления. Техният накрайник е най-мек  /нещо средно м/у биберон и пластмасовите накрайници/. Бибероните ги изгризваме, а пластмасата ми се струва много твърда веднага след биберона. На Дисни шишето беше хубаво, но накрайника не издържа дълго на гризкане. baby_neutral

# 17
  • Мнения: 22 854
Благодаря Ви за отзивчивостта. Купих на Чико и все още нямам впечатления. Техният накрайник е най-мек  /нещо средно м/у биберон и пластмасовите накрайници/. Бибероните ги изгризваме, а пластмасата ми се струва много твърда веднага след биберона. На Дисни шишето беше хубаво, но накрайника не издържа дълго на гризкане. baby_neutral
Ако ми кажеш тази на Чико как работи ще съм ти благодарна цял живот.Дани имаше такава и .....не успя да пие от нея.После я пробвах аз-ами тя не пуска... #Crazy

# 18
  • Мнения: 1 455
Авент и Нуби.На Нуби ти препоръчвам чашката със сламка,много е удобна!

# 19
  • Мнения: 11 818
Мразя шишетата на Авент.
  Peace
Nubi, Nuk

# 20
  • Мнения: 8 505
За вода най-доволна съм от това шише на Nuby:
За мляко-смених биберините на авентските шишета с накрайници.

# 21
  • Мнения: 376
Деси - мама х 2, и аз имах такива притеснения, затова първо аз дръпнах няколко пъти и като ми изтръпна езика дадох на таткото да продължи. На следващия ден дадох на детенце и нямаше проблем. Имахме шише на Дисни и първоначално имахме същия проблем. Предполагам, че и при всички шишета с накрайници и клапи го има същия проблем.

# 22
  • Мнения: 6 164
Аууу аз съм фенка на Nubi - страшен дизайн докарват! newsm10

# 23
  • Мнения: 22 854
Деси - мама х 2, и аз имах такива притеснения, затова първо аз дръпнах няколко пъти и като ми изтръпна езика дадох на таткото да продължи. На следващия ден дадох на детенце и нямаше проблем. Имахме шише на Дисни и първоначално имахме същия проблем. Предполагам, че и при всички шишета с накрайници и клапи го има същия проблем.
С Авент и Нуби не ми се е случвало.Много странно,аз така и не му дадох да пие повече от чашката на чико. Crazy

# 24
  • Мнения: 376
Не беше нужно голямо усилие - няколко пъти и готово. С Дисни повече се затрудняваше, защото не бях отпила и не беше раздвижена клапата. Нук и Нуби ми харесват, защото още от раждането сме с Нук/стъкления вариант/ - малкото и голямото и съм много доволна. От сп.  '9 месеца" ни подариха шише Нуби със сензора, което също се оказа доста добро.

# 25
  • Мнения: 2 271
Чашката с накрайника ни е Нуби,а с меката сламка на Дисни!И от двете съм много доволна.

# 26
  • Мнения: 376
Не са ли много твърди накрайниците на Нуби и Авент?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 407
Благодаря Ви за отзивчивостта. Купих на Чико и все още нямам впечатления. Техният накрайник е най-мек  /нещо средно м/у биберон и пластмасовите накрайници/. Бибероните ги изгризваме, а пластмасата ми се струва много твърда веднага след биберона. На Дисни шишето беше хубаво, но накрайника не издържа дълго на гризкане. baby_neutral

Няма да съжаляваш за покупката която си направила Peace Моето дете има чаша на Чико и аз съм много доволна от нея. Неразливаема е, вярно че накрайника наистина се чисти малко трудно, но явно с повечето марки е така. Ползваме тази чаша от доста време вече  и все още и няма нищо.

# 28
  • Мнения: 1 655
И аз имам на чико,хареса ми заради чветовете а и накраиника е нито много мек нитомного твърд-кат авента,иначе за шишета съмползвала какви ли  не-нук,чико,авент,цанпал бебе,смайли!наи съм доволна от авента защото на чиото все тябва да нагласям дупчицата!

# 29
  • Мнения: 3 336
Да се включа и аз с един въпрос. На каква възраст трябва твърд и мек накрайник? Каква е разликата? И шишето със сламката от кога? Вие имаме чаша с твърд накрайник на дисни, просто я гледат учудено и не могат да дръпнат от нея въобще.

# 30
  • Мнения: 4 621
Avent и Nuk Peace

# 31
  • Мнения: 208
Ползвала съм само на Нуби и съм много доволна!

# 32
  • Мнения: 22 854
Не са ли много твърди накрайниците на Нуби и Авент?
Авент имат 2 вида накрайници.Белите са за бебета,зелените -за по-големички,след годинка.

# 33
  • София
  • Мнения: 958
Да се включа и аз с един въпрос. На каква възраст трябва твърд и мек накрайник? Каква е разликата? И шишето със сламката от кога? Вие имаме чаша с твърд накрайник на дисни, просто я гледат учудено и не могат да дръпнат от нея въобще.
Тези, с мек накрайник са за над 3-4 месеца: http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=20 ; твърдия е над 6 (зеления на Авент): http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=21 , а на другите пише, че е над 12.  Не знам защо такава разлика. #Crazy newsm78  Сламките са за над годинка, ама повечето лапета по-късно пропиват от сламка.

# 34
  • Мнения: 35 961
НУК - те са с по-различна с-ма и наистина не се разлива!
Авент-ът бързо потече, а на Нуби и на чашата на една друга фирма /не й помня името/ клапите се откачат след като детето си изпусне няколко пъти чашата!!!

# 35
  • Мнения: 2 723
Ние сме на НУБИ, за сега на неразливащ се биберон, но му пробутвам и мекия накрайник вече. Красиви са, евтини и лесни за поддръжка  Peace

# 36
  • Мнения: 1 102
ПРОБВАХ ВСЕВЪЖМОЖНИ МАРКИ И МОДЕЛИ НАЙ-ИЗДРЪЖЛИВИ СА НА АВЕНТ.В СЪДОМИЯЛНА МНОГО ЛЕСНО СЕ ПОЧИСТВА НАКРАЙНИКА.

# 37
  • Мнения: 1 455
Моят син започна да пие от сламка към 7 мия месец.А децата на моите приятелки от 6 тия.

Общи условия

Активация на акаунт