Добър гинеколог в Плевен или Троян

  • 83 739
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Някой от вас ходи ли на консултации при гинеколог от Авис медика.Аз мисля да започна да ходя и ще разпитам и за цените, но още не мога да реша при кой от тримата. Похвалиха ми Бързашки и Славов. Споделете и вашето мнение. newsm78


# 46
  • Мнения: 2 697
Някой от вас ходи ли на консултации при гинеколог от Авис медика.Аз мисля да започна да ходя и ще разпитам и за цените, но още не мога да реша при кой от тримата. Похвалиха ми Бързашки и Славов. Споделете и вашето мнение. newsm78




Valentine, аз съм ходила на консулт при Янкулов, но не за проследяване на бременност, просто на консултация за упоритите ми гъбички ooooh! Бях доволна - отнесе се внимателно, определи ми точно вида гъби (candida) и лечението, което ми изписа, ми помогна. От година насам се лекувам по неговата схема и нямам толкова чести проблеми Peace
За проследяване на бременност обаче не знам кого да ти препоръчам - при другите двама не съм била.

# 47
Не рискувайте с "доктор" Пенков.

# 48
zdraveite
az samo za avis-medica moga da wi kaja za6toto rajdah tam. Zgradata i otno6enieto na celiq personal e strahotno.  cenata na rajdane e 450 lv s izbor na ekip, a sekcio e 550 lv . Tatkoto oje da prisustwa neposredstweno sled rajdaneto.

# 49
Да ви кажа на всички че д-р Пенков е много добър лекар.Цялата ми бременност проследяваше той и когато нещата си объркаха и родих в 8 месец той продължи да се интересува от мен и докато аз и бебето бяхме в болницата той ми обръщаше голямо внимание!

# 50
  • Мнения: 2 936

а защо не се регистрираш и го хвали,вместо да пишеш като гост...  Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 3 453
Аз също препоръчвам д-р Веселин Пенков. Добър професионалист и прекрасен човек. Той продължава да се бори заедно с нас и да ни подкрепя по пътя към сбъдване на мечтата.   Peace

# 52
 здравейте ,
ас родих на 01.02.2008 при доц.Божинова а др Пенков ми води женската консултация и съм много доволнаот начина по който се отнасяше с мен никога не са ми поискали нито лев за което им благодаря бескрайно слажа му на бога сичко мина както трябва  със секцио по желание и съм много доволна  те са добри специалисти,   :bouquet Hug

# 53
  • Мнения: 1 544
Извинете ме сега с този въпрос:
Понеже направих скоро спонтанен аборт и се страхувам въобще да се доверя на някой от местните лекари.обмислям въпроса да посетяя някой от специалистите в Плевен.Препоръчаха ми д-р Бързашки и проф.Горчев,но нямам никакъв поглед,не съм от Плевен.Какво е мнението ви за тях?

# 54
наи големият некадарник е пенков. Ако си платиш ти обраща внимание, ако ли хне те остава на произвола. Забрави ми плацентата, 2 кюртажа ни правиха, щеше да ме умори. Не ходете при докторчето със самочувствието, което каза че ще си скъса дипломата ако е направл грешка!

# 55
  • Мнения: 82
Защо пишеш анономно а не се представиш

# 56
  • Мнения: 645
аз мога да препоръчам доц.Божинова и д-р Светла Маркова

# 57
  • Мнения: 91
Аз ще препоръчам др.Барзашки невероятен лекар и приятел успех на всички Peace

# 58
аз съм от ловеч.Доволна съм от д-р Пенков.Да,причини смърт на жена.В ловешки в-к майката на родилката е разказала подробно случая.Детенцето е живо,гледат го бабата и бащата,до колко е здраво не знам,но в началото го водиха по д-ри.дано да е добре и има късмет в живота!

# 59
  • Мнения: 3 453
Д-р Пенков не е причинил ничия смърт! Ако беше вярно, в момента нямаше да продължава практиката си! Confused
Често хората са склонни да търсят изкупителна жертва. Този случай е точно такъв, за съжаление. Лекарите не са богове, въпреки, че правят всичко по силите си.
Познавам д-р Пенков. Обвиненията в меркантилност на lililili  са просто безумни! Този "некадърник", lililili /или както там си се кръстила анонимно/, ми спаси живота! И не, не ми е искал пари.
Какво по-точно разбираш под "внимание"? Някой да ти се върти на пета, омайвайки те със сладки приказки? Съжалявам, лекарите не са клоуни, нито бавачки.
Айде със здраве! Stop И да пооправиш малко правописа, че ти отиде дипломата за основно образование! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт