Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Варна

Вчера бях рожденничка,а настроението ми беше дори под нулата! Crying or Very sadОще предната вечер  след 12ч получих букети ,подаръци и много целувки и прегръдки от тати и Йоанка.Беше много мило и весело/малката пак издъни татко си,а той милият все се старае всичко да е скрито,защото аз държа на изненадата/ 35 35Следобед водихме малката да я черпим с торта навън/свещите ги духнах още на обяд/. А на мен ми беше зле-пълна дупка/не съм от тези дето изпадат в депресии,ама на....случи ми се/.Е ,тати се справи перфектно.Изюрка ме да заведа  слънцето при баба му и като се върна щяхме да решаваме къде да отидем да ядем навън.Връщам се,а той:"Бързо,обличай се-излизаме!"Ангажирал хотел,ресторант на Албена-глезотиики разни.После забихме в една дискотека PartyЕ как да не му се оправи настроението на човек Love 35
  Отдавна не се беше случвало-мъжът ми не е спонтанен,домошар е.Така че изненадата ми беше пълна и страшно приятна Laughing
« Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 17:30 от Dentsmile »
Цитирай

Русе

Тъкмо се чудя за кой празник, за днескашния ли.  Crazy

Цитирай

Въпрос на гледна точка...

35
Цитирай

При хората, които обичам

Хаха, аз пък си спомних ...найсетте теми за 8ми март 35
Цитирай

София

И аз така, и тъкмо щях да се разбуча какви мъже има 35
Цитирай

Mediterraneo

И на мен това ми беше първата мисъл  Mr. Green Щото, ако е за днешния празник, моят ме изненада с това, че си взе шапката и замина за Търново при един приятел  Crazy
Цитирай

при Arctic Monkeys

ах,мушмурока, виж го ти Laughing
аз пък си мечтая моя да си вземе шапката, ама се е заковал тука и не ще никъде да ходи Crossing Arms
Цитирай

Русе

моят ме изненада с това, че си взе шапката и замина за Търново при един приятел  Crazy

Ашкулсъм. (Не се научих как се пише тая дума и това е).
Цитирай

София

Обикновено за празник НЕ ме изненадва с пари в брой да си купя каквото искам, което е по-добрия вариант, отколкото да купи някакъв боклук, дето ще се чудя какво е всъщност това? 35 Така и двамата сме доволни, предпочитам да не ме изненадва, а в 00.55 (в толкова часа съм родена) да ме нападне в кревата или ако не съм заспала да е първия, който ми честити подобаващо Love
Цитирай

Русе

аз пък си мечтая моя да си вземе шапката, ама се е заковал тука и не ще никъде да ходи Crossing Arms

Laughing Ще му се невиди и държавната работа. После и теми по върпоса ще се пускат.  Mr. Green
Цитирай

Варна

Ашколсун  Very Happy
Цитирай

При хората, които обичам

Ашкулсъм. (Не се научих как се пише тая дума и това е).

Ашколсун
Цитирай

Springfield, VA

И аз това се зачудих  35

Моят мъж скоро не ми е правил някакви кой знае какви изненади.....
Цитирай

Русе

Crazy Crazy Crazy Абе да, пишете ме в БисИри бързо.
Цитирай

varna/sf

ние не празнуваме този празник с моя  Rolling Eyesно ми е обещал вечеря в ресторант пък да видим 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора