Варненски благотворителни деяния ІІІ

  • 13 712
  • 340
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Браво, момичета! Готини снимки!  Hug

# 16
  • Мнения: 4 187
не ми се говори за днес. емоциите са все още доста силни

Как Ви се струва - 8 лв. за комплект долно и горно чаршафче /цветни/?
Тия дни ще проверя и за колко могат да се вземат олекотени завивки.


Цената ми се струва чудесна! Там където аз трябваше да проверя, вече не предлагат тази услуга. Ох, че го обясних ама....  Аз пък този път бях доста спокойна и успях да обърна адекватно внимание на децата, поговорихме си, погушкахме се.
Така се зарадвах, като разбрах , че ме помнят...... Heart Eyes.

Нямам търпение да отидем пак !

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 492
Разкошни дечица.Колко жалко,че съдбата почти ги е лишила от шанс.
Разбрах,че фирмата под бизнес хотела за спално бельо вече не шие?Или съм в заблуждение?Има едно павилионче на Колхозния,където мога да проверя.
Относно МЕТРО директора ще се върне след понеделник.Името му е Христо Матев и е нужно предварително да се запази час за среща с него.Хич не обичал да му се "натрисат".
Час може да се ангажира на телефон 588-100 или 588-103.
За съжаление хората на ,които разчитах за помощ още са извън страната,но ще почукам на други врати.Опитвам се да привлека още народ за идеята.
Прегръдки на всички с благородни души,които намериха място в сърцето си за децата нямащи никого и благодарни за всичко.Въпреки усмивките очите им са така тъжни и мъдри-очи на преждевременно пораснали душички.


# 18
  • Мнения: 3 595
Аз ших чаршафчета за Елито преди месец  newsm78, веднага щом мога ще проверя и ще ви пиша

# 19
катюша , какво стана с завода в Русе? Ако се сетите за нещо друго ще издирим предприятие и ще нахалстваме - ако трябват бои, фасаген, латекс, теракот ,плочки, батерии за бода и др. подобни. Само , че  ще бъде хубаво ако Вашата организация има регистрация някаква си. Пиши тука, аз ще влизам всяка сутрин да проверявам за какво става дума. За чаршафи ще проверя, до сряда не купувайте , ако не намеря винаги може да се купят.

# 20
Шефа се казва Стойчо Шопов май занимават се с изработка и т.н на спални комплекти,олекотени завивки и др. Адреса и телефони за контакт
с. ВОЙВОДИНОВО
обл. ПЛОВДИВСКА
ул."Тракия" №6
тел: 03101 2492
GSM: 0899 479201, 0885 075812
e-mail ;kalisto_2003@abv.bg

Лошото е че са от Пловдив. Ще видя дали нямам данни за нещо по близо до Варна

# 21
БЪЛГАРИЯ
9003 Варна
кв. Аспарухово,
ул. Г. Стаматов № 1
 Тел. +359 052/ 37-06-00,
37-06-01,
37-06-02,
37-06-03,
37-06-04,
37-06-05,
Факс: +359 052/ 37-05-90;
Търговски отдел: +359 052/370596;
Прокуристи: +359 052/ 37-05-91, 37-05-92;
Главен счетоводител: +359 052/370594 94

Фирмата е Галатекс АД, мисля че е преватизирана обаче, и председатяля на борда на директорите/ ако стигнете него да го занимавате е Д-р Милко Николов,Тел. +359 02/ 620650, 627 881,Факс: +359 02/ 962 14 98

Друго засега не се сещам

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
катюша , какво стана с завода в Русе? Ако се сетите за нещо друго ще издирим предприятие и ще нахалстваме - ако трябват бои, фасаген, латекс, теракот ,плочки, батерии за бода и др. подобни. Само , че  ще бъде хубаво ако Вашата организация има регистрация някаква си. Пиши тука, аз ще влизам всяка сутрин да проверявам за какво става дума. За чаршафи ще проверя, до сряда не купувайте , ако не намеря винаги може да се купят.

Хубаво ще бъде за организацията и ще стане, но за сега- няма такава. Ако някой толкова иска нещо официално, можем да го свържем директно с директорката на дома. От завода в Русе, ми отговориха, че ще проверят и ще ми пишат, но още не са го направили.

# 23
  • Мнения: 301
Здравейте, и аз проверявам за спални комплекти, до два-три дни ще имам резултат. На каква фирма ще се издава фактурата ме питаха??? newsm78 Също така искат всички данни за фактурата... Rolling Eyes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Здравейте, и аз проверявам за спални комплекти, до два-три дни ще имам резултат. На каква фирма ще се издава фактурата ме питаха??? newsm78 Също така искат всички данни за фактурата... Rolling Eyes

Pippo, ще звъна по-късно на директорката и ще я питам има ли такава практика и дали може да се издаде на дома...и аз съм така  newsm78...

# 25
  • Мнения: 253
 Хайде да се съберем и да решим какво ще правим, защото така не става. На всякъде питат кои сме, а ние не знаем какво да кажем  newsm78  Давайте да се разберем кога да се видим и да поговорим. Ако искате разбира се  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 629
Наемам се да зашия чаршафчетата, така мисля ще е по-евтино, само трябва да се купи хасе.

Относно учередяването на самата организация, трябва време, около седмица-две и пари малко ще отидат. Уговорете среща, а аз пак ще разпечатам списъка с необходимите документи.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Хайде да се съберем и да решим какво ще правим, защото така не става. На всякъде питат кои сме, а ние не знаем какво да кажем  newsm78  Давайте да се разберем кога да се видим и да поговорим. Ако искате разбира се  Grinning

Тони, то ние вече няколко пъти сме си говорили, дори едната среща беше нарочна да обсъдим сдружение или фондация и се спряхме от юридическа гледна точка на сдружение. Давайте в темичката предложения за име Simple Smile/аз съм пас, щото съм температурен и нищо не ми ражда главата в момента ooooh!/. Ще помоля и Мюриел да погледне какви документи се изискваха и да го регистрираме направо- няма смисъл пак да се събираме за това според мен.

п.с.пък ако искате да се съберем- нищо не пречи. Хем ще разпределим кой по какво ще действа Hug

# 28
  • Мнения: 253
А обсъждали ли сте вариант да сме под крилото на " Движение на българските майки " ?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
А обсъждали ли сте вариант да сме под крилото на " Движение на българските майки " ?

Обсъждали сме, но предлагам на срещата да си кажем аргументите за местна организация Peace.

Общи условия

Активация на акаунт