когато вали...

  • 630
  • 10
  •   2
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 671
Есента няма да ни пожали и още преди да е настъпила се заредиха едни дъждовее... засега успешно използваме и няколкото часа без дъжд, за да излезем навън с количката... ум не ми побира обаче какво ще правим, когато няма да може... на неговата възраст - 4 1/2 месеца алтернативите не са много и все пак, кажете вие как забавлявате бебчетата, може нещо да съм пропуснала  Party

*Забележка: Моето бебе не е от тези, дето можеш да ги сложиш в кошарата и да ги забравиш за няколко часа там  Crazy; в самостоятелни занимания изкарва максимум по 30-40 мин., но най-обича  разнообразието в ежедневието /в това отношение 100% на майка си се е метнал  Mr. Green /

# 1
  • Мнения: 941
моята кукла изобщо не искаше да стои в къщи на вашата възраст, и дъжд и сняг бяхме по цял ден навън, когато вали с дъждобрана, то и сега е почти така, малко сме скитници явно,

# 2
  • Мнения: 1 455
Нон стоп съм на вънка и в най студеното време.Купила съм дъждобран за количката и не се притеснявам да излизам.

# 3
  • Мнения: 5 255
Възрастта на детето ти позволява да го извеждаш с кенгуру и голям чадър  Wink

# 4
  • Мнения: 316
Четох, че много влажния въздух както и вятъра са много вредни за бебчетата.  Thinking
До кой месец трябва да се избягват?  newsm78
Вярно че има дъждобрани за количките и от вятър и дъжд предпазват, но те са за кратко - колкото да се приберете когато завали или до като спре да духа. Детето все едно е в парник вътре, а и влажния въздух си е влажен.  Tired

# 5
  • Мнения: 6 390
винаги сме излизали, без значение времето  Peace
няма лошо време, има неподходящо облечени  Wink Grinning
С дъждобран на количката във вашата възраст - и всичко е ок Wink

# 6
  • Мнения: 6 390
Alex4e
зимно бебе имам, нямаме пропуснат ден без разходка  Wink
Дъждобрана спира и вятъра, обличаш го, завиваш го и няма проблеми с бебчето  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 821
Еее на 4,5 месеца не е като на годинка...прохождане тепърва в къщи, есента и зимата..бррр Rolling Eyes. Моята беба на тази възраст все още спеше по 3-4 пъти през деня и имах свободно време, макар и в къщи. Децата се заиграват за по дълго сами към 2годишна възраст  и пак си зависи от темперамента на детето.
И все пак днес вали цял ден...с дъждобран  пак не е приятно за разходки...да не говорим за омръзването да седи повече в количката. В нашия град няма едно заведение пригодено за деца и да не се пуши Close

# 8
  • Мнения: 5 401
Ние сме навън в дъждовете. Разходката ми действа супер ободряващо, а и малкия спи като къпан, така че отказвам да се лиша от нея. Количката бутам с една ръка, с другата държа чадъра. Лошото е, че не мога да извадя млекоцентралата..  newsm47

# 9
  • Мнения: 290
moeto beb4e e na 9 meseca,no ot kakto sme se pribrali ot rodilnia dom nie sme neprekasnato na van-nas ne ni spira nito sniag,viatar ili dajd i blagodarenie na tova 4e ne go darja zatvoren v ka6ti do sega ne mi e vdignal temperatura ili da e imal hrema nito e ka6lial,daje sam go ostaviala na balkona da spi po polovin 4as v koli4kata kogato e valialo dajd e razbira se dobre oble4en i zavit!Ne se pritesniavai hubavo e da di6a 4ist vazduh!

# 10
  • Мнения: 1 455
Четох, че много влажния въздух както и вятъра са много вредни за бебчетата.  Thinking
До кой месец трябва да се избягват?  newsm78
Вярно че има дъждобрани за количките и от вятър и дъжд предпазват, но те са за кратко - колкото да се приберете когато завали или до като спре да духа. Детето все едно е в парник вътре, а и влажния въздух си е влажен.  Tired
  Аз знам,че единствено когато има мъгла не трябва да се изкарват на вън.

Общи условия

Активация на акаунт