Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

пак ли да започна с 1-2 лъжички, или повече и с какво да дохранвам със зеленчуково или АМ
Цитирай

София, Младост 1

Аз ще започна пак с 4-5 лъжичи и моето педи каза да дохранвам с АМ. Само се чудя дали да давам всеки ден месо, докадо си стигнем дозата или да давам през ден newsm78
Цитирай

София

Аз пък му го дадох цялото за пръв път Crazy ...
Забравих, че и то се въвежда постепенно, добре че нямахме проблеми.... Whistling
Ама то пък и месото е 8% вътре, голяма работа. Rolling Eyes
Цитирай

Варна/София

Давах половината бурканче и дохранвах с АМ. На другия ден другата половина. На третия ден зеленчуково. И така 1-2 пъти докато стигне 1 бурканче smile3520
Цитирай

Дадох цялото пюре, не сме имали проблеми. Захраних с месо ( пилешко) на 8,5 месеца.
Цитирай

Бургас

Смесвах 3-4 лъжички месно със зеленчуково,на другия ден 6-7 лжички пак със зеленчуково и на третия останалата част от пюрето.
Цитирай

München, DE

аз дадох 2-3 лъжички и добавих със зеленчуковото пюре  Peace
Цитирай

zахранвах постепенно и дохранвах с АМ
Цитирай

пред компютъра

аз дадох 2-3 лъжички и добавих със зеленчуковото пюре  Peace
Peace и така постепенно увеличавах количеството на месното пюре. Е, след като стигнах 1/2 бурканче поувеличих темпото.
Цитирай

Белгия/София

Аз дадох половин бурканче за първи път и на другия ден - останалата половина. В купешките месни пюрета съдържанието на месо е малко (около 8 процента) и не е проблем  Peace
Цитирай
Дадох цялото,то има само 8% месо и не мисля,че е страшно.Педито ни каза да започнем с пуйка newsm78още се чудя не трябваше ли с пиле..ама сигурно няма кой знае какво значение пуйка ли ще е или пиле... Crossing Arms
Цитирай

Mediterraneo

Аз дадох половин бурканче за първи път и на другия ден - останалата половина...

И аз така  Peace
Цитирай

София, Младост 1

Мами, вие как въвеждате месото? Аз сега давам пуйка. Вчера дадох 30гр и дохраних с АМ, днес дадох 50гр и пак АМ, утре мисля да дам 100гр и още малко АМ и последния ден цяла доза пуйка. Като си стигнем дозата ще редувам месо със зеленчуци. Само се чудя след колко време да дам пилешко  newsm78 Да изчакам ли една седмица да сме на пуйка и после, или мога да започна от следващата седмица  newsm78
Аз мисля да въведа за сега по-диетичните /пуйка, пиле, заек - в този ред/ и се чудя от кога да дам телешко и свинско  newsm78 Рибата съм я оставила за към 10 мес.

Цитирай

пред компютъра

Само се чудя след колко време да дам пилешко  newsm78 Да изчакам ли една седмица да сме на пуйка и после, или мога да започна от следващата седмица  newsm78

Аз захраних с пилешко и след като стигнах цялото количество направо дадох следващото месо - без да захранвам отново с него.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.